Přehled článků

Fanynky u vytržení, Sebastian vyrazí na Vesmírnou tour 2017

Popový zpěvák Sebastian se chystá v listopadu na novou koncertní šňůru po celé České republice, tentokrát s názvem Vesmírná tour 2017, a přesně podle toho bude vypadat i scéna.  Během listopadu tak budou mít fanoušci, a zejména fanynky, možnost se setkat se zpěvákem osobně, a to v rámci autogramiády, která bude následovat po každém jeho koncertu. Na pódiu zazní všechny jeho dosavadní hity, včetně nejnovějšího songu Vesmírná i další nové písně. 

Celý článek


Kalendář Nadace Archa Chantal je inspirovaný umělci světové pop music

Nabídku zúčastnit se tohoto projektu a tím pomoci dětem přijali letos umělci jako Eva Holubová, Jana Plodková, Václav Neužil, Jaroslav Plesl, Ondřej Ruml, Milan Peroutka, Petr Vančura, Zdeněk Piškula, Lenka Termerová, Klára Vytisková, Marika Procházková, a jako každoročně prezidentka nadace Chantal Poullain.

Celý článek


Žena se schovávala pod dekou. Dobře věděla, proč

Když nedávno strážníci procházeli ulicí Nad Slávií, oslovil je kolemjdoucí muž s tím, že v nedaleko stojící dodávce přebývají osoby, které dělají nepořádek kolem automobilu.

Celý článek


Seděl na lavičce v předklonu a vůbec se nehýbal. Pod mužem byly na zemi čerstvé krvavé skvrny

Při kontrole parku na Karlově náměstí si hlídka strážníků z Prahy 2 poslední čtvrtek v září ve dvě hodiny ráno všimla muže, který seděl na lavičce v předklonu a vůbec se nehýbal. 

Celý článek


V opilosti chtěl nastoupit do auta, do kterého dobrovolně nevlezete

Ve čtvrtek večer prováděli strážníci z Prahy 1 hlídkovou činnost Na Dvořákově nábřeží. Ke  stojícímu vozidlu přistoupil zjevně opilý muž, otevřel dveře a snažil se nastoupit.

Celý článek


V restauraci hořela fritéza

V Žitné ulici v Praze 2 zasahovala včera jednotka z centrální stanice hasičů ve 20 hodin u požáru fritézy v kuchyni restaurace.

Celý článek


Zdrogovaný týpek řídil křižovatku v centru a chodcům dával céres

V úterý odpoledne přijali strážníci z Prahy 1 oznámení s tím, že na Křížovnickém náměstí vstupuje do vozovky zjevně opilý muž, pokouší se řídit dopravu a chová se agresivně.

Celý článek


Cizinec napadal v centru kolemjdoucí

Ve středu večer prováděli strážníci z obvodního ředitelství Městské policie Praha 1 kontrolní činnost na Václavském náměstí, kde si všimli muže odpovídajícího popisu osoby, která měla napadnout několik kolemjdoucích v Jindřišské ulici.

Celý článek


Středem silnice šla zdrogovaná slepice. Nadávala a mávala křídly

Kuriózní případ řešili včera večer strážníci z Prahy 3 v Seifertově ulici, kde si všimli u tramvajové zastávky Husinecká muže, který šel středem vozovky a napodoboval slepici.

Celý článek


Hasiči zvedali kobylku pomocí autojeřábu

Včera večer ve 20 hodin zasahovali profesionální hasiči z Radotína a Strašnic spolu s dobrovolnou jednotkou z Lochkova v ulici Za ovčínem. Na místní louce lehla kobyla a nemohla vstát.

Celý článek


Zoo Praha se podílí na záchraně sajg mongolských

Aktivity pražské zoo na ochranu ohrožených druhů se v Mongolsku vedle koně Převalského rozšířily i na sajgu mongolskou. Ta je kriticky ohrožená a její situaci ještě zhoršila letošní epidemie moru malých přežvýkavců. Na západě země tak přežívá méně než pět tisíc jedinců. Zoo Praha se proto nyní rozhodla financovat ze sbírkového konta „Pomáháme jim přežít“ nákup deseti telemetrických obojků určených pro monitoring jejich pohybu.

Celý článek


Magdalena Kožená vystoupí na benefičním galakoncertu na podporu základního uměleckého vzdělávání

Ve prospěch Nadačního fondu Magdaleny Kožené, jehož cílem je podporovat a propagovat jedinečný systém českých základních uměleckých škol, vystoupí osobně jeho patronka na benefičním galavečeru 11. října ve Dvořákově síni Rudolfina. 

Celý článek


Den venkova ukáže život na žďárském panství

Moštování jablek, střelba z posedu, tahání klád koňmi i chytání pstruhů. Život na žďárském zámeckém panství funguje od 13. století až dodnes. Středověké sádky plné pstruhů, zvěřinové i rybí speciality z vlastních lesů a rybníků nebo škola štípání dříví. Akce Den venkova, konající se 28. října od 9 do 17 hodin na zámku ve Žďáru nad Sázavou, představí fungování celého zámeckého hospodářství, přírodu i venkov Žďárských vrchů.

Celý článek


Drama na Karlově mostě, cizinec měl problém

Ve čtvrtek kolem jedenácté hodiny u sousoší sv. Jana z Mathy, sv. Felixe z Valois a sv. Ivana na Karlově mostě zkolaboval muž.

Celý článek


S kočkou čekal na ochranku Miloše Zemana. Nemohl si vybrat horší místo

Městská policie přijala ve čtvrtek kolem půl druhé oznámení, že v křižovatce ulic Na Veselí x Na Pankráci se od dopoledne pohybuje muž s ruční přepravkou na kočku.

Celý článek


1 2 3 4 5 >> ... 148