Přehled článků

Nejdřív brýle, potom pomlácené tělo. Hasiči tahali z šachty nešťastníka

Dnes v půl šesté ráno vyprostili hasiči muže, který spadnul na dno světlíkové šachty pětipatrového domu v ulici Maiselova v Praze 1.

Celý článek


Oběd v žižkovském sushi baru za čtvrt milionu

U požáru v sushi baru v ulici Orebitská v Praze 3 zasahovaly dvě jednotky hasičů z centrální a holešovické stanice. Případ se stal v pátek v 10:40 hodin.

Celý článek


Jeleny vypustí na ostrov v centru Prahy

Na Střeleckém ostrově po roce opět zahraje kapela Jelen. Koncert nazvaný „Den otců pod širým nebem“ přivítá i několik hudebních hostů. Na pódiu si se sedmičlennou partou muzikantů přijde zahrát zpěvačka Debbi i zpěvák David Stypka s Bandjeez. Společný koncert začíná v 17 hodin.

Celý článek


Letní brigády: Výdělek nad 10 tisíc měsíčně? Nevyplatí se

Během léta si na brigádách přivydělává až 90 procent studentů. Díky ekonomickému růstu a nedostatku zaměstnanců je letošní nabídka letních brigád výrazně vyšší než v minulých letech. Rostou také hodinové mzdy. Na co by si měli dát brigádníci pozor?

Celý článek


Opilé děti na sebe upozornily tím, že začaly „značkovat“

Ve středu večer přijali strážníci z Prahy 14 oznámení, že v Cíglerově ulici skupinka dětí manipuluje s dopravním značením. Hlídka skupinku nalezla poblíž stanice metra Rajská zahrada.

Celý článek


Polonahá žena začala být agresivní

V pondělí v podvečer přijali strážníci z Prahy 14 oznámení, že v Doležalově ulici se pohybuje polonahá, zmatená žena. Strážníci na místě nalezli zjevně opilou ženu, která přiznala, že má psychické problémy.

Celý článek


Hogo fogo Sting? Ani náhodou! Zkuste uhodnout, co chce pro pobyt v Praze

Sting, hlavní hvězda Metronome Festivalu Prague, překvapil organizátory skromnými požadavky. Hlavní, na co se koncentruje, je pouze jeho vystoupení. V Praze se ubytuje v hotelu a od organizátorů požaduje standardní věci jako ručníky nebo své oblíbené čaje, které sladí medem. 

Celý článek


„A léta běží, vážení“ upozorní při společném koncertě kapely Bluesberry a Ladybirds

Kapela Bluesberry zahraje ve čtvrtek 15. června v Malostranské besedě. A V rámci večera nazvaného „A léta běží, vážení“ si kapela pro své příznivce překvapení v podobě společné jamsession s dívčím folk-country-popovým uskupení Ladybirds /Berušky/. Koncert startuje v 20,30 hodin.

Celý článek


Nejdříve ho pokousala, pak přiznala, že má „jistý“ problém

Agresivní žena na Smíchově nejprve napadla jinou ženu a poté i strážníka. Toho dokonce pokousala. Protože se přiznala, že trpí infekční chorobou, strážník byl převezen k ošetření do nemocnice. Případ dále šetří policisté.

Celý článek


Na křižovatce ležel muž, jeho hodnoty šokovaly!

Neobvykle vysokou hodnotu alkoholu nadýchal v neděli v poledne muž, který ležel v křižovatce na Praze 12. Provedenou dechovou zkouškou u něj byly naměřeny bezmála čtyři promile alkoholu! 

Celý článek


Měla doma dvouleté dítě, přítel se na ní vyřádil!

Minulé pondělí před půlnocí volala na linku 156 žena, kterou měl fyzicky napadat její přítel. Hlídka strážníků z Prahy 6 jela hned na místo do ulice Nad  Kajetánkou, kde je před domem čekala volající s krvácivým zraněním v obličeji.

Celý článek


Klauniáda a nový cirkus opět v Praze. Na divadelním festivalu Za dveřmi

Nejlepší soubory a performeři z Čech i zahraničí. Na Výstavišti Praha Holešovice, v okolí parku Stromovka i v samém centru Prahy. Na ulicích, v prostranstvích i v šapitó. Pražský festival pouličního divadla Za dveřmi přiveze do Prahy už podeváté lákavou divadelní podívanou a pozve vás na to nejlepší z klauniády, pouličního divadla a nového cirkusu. Od pondělí 10. do čtvrtka 13. července se potkáte s akrobaty, tanečníky i hudebníky. Vstup na festival je zdarma.

Celý článek


Když ne kouzelník, tak přijde aspoň DiCaprio?! Pláž se totiž usídlí na Kulaťáku

Městská část Praha 6 se rozhodla zřídit sportovně rekreační zónu „Pláž č. 6“ v místech Farmářských trhů na Kulaťáku, tedy ve středové cestě Vítězného náměstí při ulici Šolínova.

Celý článek


Záhadná smrt mladé ženy u Národního divadla

Pravděpodobně střet s tramvají nepřežila dnes v noci asi třicetiletá žena, její tělo bylo nalezeno u Národního divadla.

Celý článek


Vyzkouší, jak na novinku zareagují pražské zadnice

Na lince metra C je už nyní možné narazit na jeden vůz soupravy typu M1, který je osazen novým typem plastových sedaček. Důvodem je nezbytné provozní ověření těchto sedadel, a to nejen z pohledu cestujících, ale i z pohledu údržby samotných sedadel, neboť současné konstrukční řešení upevnění čalouněných dílů ke skořepině sedadla již pomalu dožívá. Nejstarší soupravy typu M1 jsou v provozu již 17 let!

Celý článek


1 2 3 4 5 >> ... 139