Přehled článků

Chtěla plavat ve Vltavě až do úplného vyčerpání a potom se utopit

Chvíli po půlnoci vytáhli z Vltavy strážníci z poříčního útvaru silně podchlazenou a značně vyčerpanou ženu. Třicetiletou ženu, která chtěla skončit svůj život v řece, předali přivolaným záchranářům.

Celý článek


Řidič se věnuje při silniční kontrole svému otevřenému poklopci. Čemu se asi věnoval za jízdy?

Ve čtvrtek po půlnoci zaznamenala hlídka strážníků na Karlově náměstí jedoucí auto bez rozsvíceného povinného osvětlení. Navíc projelo křižovatkou na červenou. Na pokyn k zastavení sice řidič zareagoval, ale po dvou vteřinách se opět náhle rozjel.

Celý článek


Nejkrásnější fotografie přírody najdete v zoo

Dnes byla v Zoo Praha slavnostně zahájena výstava nejkrásnějších fotografií přírody, jež byly přihlášeny do nové soutěže Czech Nature Photo. Snímky budou k vidění u Vzdělávacího centra do 13. srpna. Návštěvníci zoo mohou hlasovat a vybrat tak vítěze Ceny diváků.

Celý článek


Už to není jen výsada dětí a mužů. Do tohoto časožrouta se pouští i ženy, zjistil průzkum

Online i offline hry na počítačích, tabletech či telefonech již dávno nejsou jen výsadou dětí a mužů všeho věku. Stále více se pod skořápku této formy zábavy dostávají také ženy. V současné době zábavné hry občas hraje 8 žen z 10, jak vyplývá z průzkumu společnosti Rondo.cz.  

Celý článek


Z Moravy onanovat do Prahy. K rozkoši si vybral velmi frekventované místo

Ve středu kolem půl deváté ráno bylo oznámeno na linku tísňového volání, že na lavičce za sochou sv. Václava sedí muž v červených kalhotách a černé mikině a onanuje.

Celý článek


Ze Rwandy do Prahy. Cirk La Putyka uvede unikátní představení HIT

Unikátní projekt, v němž se pod jedním šapitó sejdou akrobaté, tanečníci, herci a muzikanti ze Rwandy, České republiky a Kanady, představí na Letní Letné špičkový český soubor Cirk La Putyka. Premiéra představení Hit, Tell the difference se uskuteční 17. srpna a zahájí tak Festival české novocirkusové tvorby na Letní Letné. 

Celý článek


Drony a mýty o nich

Drony jsou v poslední době stále oblíbenější. Experti dokonce označili uplynulý rok 2016 rokem dronů. Jsou vysněnou hračkou mnoha dětí i možným dopravcem některých internetových služeb. A ve výrazně profesionálnější verzi se již nyní stávají součástí vybavení armády, policie i Integrovaného záchranného systému. Díky rychlému nástupu jejich popularity se s nimi teprve seznamujeme a panuje o nich tedy nejeden mýtus.

Celý článek


Měl tendenci opakovaně utíkat do vozovky

Oznámení týkající se zmateného muže v Počernické ulici řešili v pondělí večer strážníci z Prahy 10. Muž zmateně pobíhal mezi projíždějícími auty.

Celý článek


Kouřil trávu v autě, za chvíli měl velký problém

Autohlídku strážníků z Prahy 4 oslovil v pondělí kolemjdoucí muž s tím, že v Táborské ulici jsou v zaparkovaném autě dvě osoby a kouří v něm marihuanu. Muže, který sedí na místě řidiče, zná a je prý pravidelným konzumentem drog. Strážníci jeli celou situaci prověřit.

Celý článek


Měl jsem jen dvě piva! A kolik myslíte, že nadýchal? Neuhodnete

Osobního auta modré barvy, které kličkovalo ze strany na stranu a nebylo řádně osvětleno, si v úterý půl hodiny po půlnoci všimla autohlídka strážníků z Prahy 10 v ulici V Olšinách.

Celý článek


Borec: Za noc zvládnul Benátky, z Prahy do Mali letěl necelý týden

Jejich příběh začal loni na jaře, kdy Zoo Praha označila první čtyři kvakoše noční satelitními vysílači a sledovala jejich cestu do zimovišť a zpět. Nyní byli vybráni další dva hrdinové z této ptačí rodiny, aby dokumentovali svou pouť za teplem.

Celý článek


Martin Harich odhaluje pražským klipem k songu Marilyn Monroe svou novou tvář

Pilotní skladba Marilyn Monroe z připravovaného alba Mapy Martina Haricha má své video. Klip vznikl v alternativních prostorách Radlické kulturní sportovny na Smíchově a předznamenává podobu Martinovy nové tvorby. Přináší upřímnost a autentičnost, spojenou s hudební vyzrálostí a nadhledem. 

Celý článek


Za tajemstvím ptačích sousedů v Radotíně

Pozorování rorýsů, jiřiček a dalších druhů městských ptáků na hnízdištích, seznámení s problémy ochrany městských ptáků při zateplování budov, před kolizemi se skly, mortalitou na sloupech a drátech el. vedení. Sraz 17. července v 19 hodin před kostelem na náměstí Sv. Petra a Pavla.

Celý článek


Nehledejte G-bod, do Prahy se vrací Nultý bod

Tento červenec již podeváté proběhne Mezinárodní festival Nultý bod, který každé léto do Prahy přiváží domácí i mezinárodní divadelní soubory, které ve své tvorbě přesahují umělecké žánry.  

Celý článek


Bez peněz do hospody nelez? Tím se mladík neřídil, dal si pořádně do nosu

Celkem 588 korun projedl ve čtvrtek v jedné restauraci na Václavském náměstí dvacetiletý mladík. Peníze na zaplacení však u sebe neměl. 

Celý článek


<< 1 2 3 4 5 6 >> ... 143