Přehled článků

Devatenáctiletý „Romeo“ zradil slečny v těch nejromantičtějších chvílích. Volil tyto způsoby

Pražští kriminalisté prošetřují případ devatenáctiletého filuty. Ten se prostřednictvím internetových seznamek dával dohromady se slečnami, které následně v těch nejromantičtějších chvílích okradl či podvedl.

Celý článek


Mickey Mouse je mrtvý, v libeňské synagoze z toho mrazí v kostech!

Divadlo pod Palmovkou se chystá uvést 10. října od 19.30 představení Mickey Mouse je mrtvý v prostoru Synagogy na Palmovce (Ludmilina 601/4, Praha 8, hned vedle vstupu do stanice metra Palmovka „B“ Palmovka na ulici Zenklova).    

Celý článek


Vepřové Komety vydávají debutové album Funk ční ze mě

Kapela Vepřové Komety, která mísí funk, rock, reggae, i drum&bass, vydává své debutové album s názvem „Funk ční ze mě“. Přestože kapela působí na scéně již přes deset let, vydala řadu několik singlů a odehrála na 200 vystoupení po celé ČR, svého debutu se dočkala až nyní. Dlouho očekávané album, na kterém se podílel také skladatel a hudební producent Jan Balcar, pokřtí skupina Vepřové Komety 14. října 2017 ve Vinohradském pivovaru. 

Celý článek


Zoologická zahrada slavila a křtila

Zoo Praha dnes oslavila 86 let od svého otevření a pro své návštěvníky tradičně připravila bohatý program. Hvězdami dne byla mláďata lachtana jihoafrického a zubra evropského. 

Celý článek


Kapři, amur, karas. Opilci vyrazili s „pytlačkou“ k Počernickému rybníku

Dva opilé muže, kteří neoprávněně lovili ryby v chovném rybníku v Dolních Počernicích, zadrželi strážníci v sobotu odpoledne u rybníku v Dolních Počernicích.

Celý článek


Ovčáček je miláček, Babiš svého pindíka ukázat nechce. Nekorektní kabaret je zpět!

V pondělí 20. listopadu bude od 19 hodin v přímém přenosu vysílána do kin po celé republice poslední letošní repríza nekorektního kabaretu Ovčáček miláček autora a režiséra Petra Michálka. Přenos se uskuteční přímo z Městského divadla ve Zlíně a soudě podle reakcí na srpnovou premiéru tohoto pokračování ovčáčkovského tingltanglu, Zlíňáci se svou politickou satirou citelně přitvrzují.

Celý článek


Hartig Ensemble roztančí Monteverdiho Nevděčnice

Hartig Ensemble – tance a balety tří století, profesionální soubor věnující se rekonstrukci a reinterpretaci tanců několika historických epoch, ale především období baroka, slaví letos už 20 let existence. A chystá další premiéru, tentokrát s dirigentem a cembalistou Tomášem Hálou. Diváky čeká Ballo delle ingrate – Ballo nevděčnic, vtipná hudebně-taneční hříčka Claudia Monteverdiho. 

Celý článek


Nešlo to jinak, v mateřské školce tasil zbraň

Devětatřicetiletý muž vnikl do objektu mateřské školy. Pražští strážníci ho zadrželi za použití hrozby střelnou zbraní. Naštěstí se vše odehrálo v době, kdy děti byly doma u svých rodičů. Případem se dále zabývají policisté.

Celý článek


Policisté soulodili ve službě! Roli v tom hrála obava, že satan vezme manželku

Policisté zasahovali  ve středu 20. září dopoledne na hladině Vltavy kousek od Mánesova mostu. Důvodem byl muž, který z tamního kotviště odcizil asi čtyřmetrový člun, a vyplul s ním na řeku. Zapomněl si však pádla a nemohl tak loďku ovládat ani se s ní dostat na břeh.

Celý článek


Seznamoval se s ženami, ty mu půjčily dohromady 2,5 milionu!

Kriminalisté třetího policejního obvodu vyšetřují případ, ve kterém podezřívají jednatřicetiletého muže, že se na internetových seznamkách seznamoval s ženami a od těch si pak půjčoval peníze. Na policii se následně začaly obracet ženy s tím, že jim muž peníze nevrací.

Celý článek


Muzeum na Slovensku představí nejzajímavější současné české autory

V pondělí 25. září začíná ve slovenském Zoya Museu výstava The Art Of Making Catastrophe, která představí nejzajímavější současné české autory. Potrvá až do 24. prosince.

Celý článek


Hvězdný bazar prodává unikát. Fanfáru Hapky a Horáčka

Hvězdný bazar, který se soustředí na podporu lidí s handicapem, získal nový předmět, jehož prodej pomůže vozíčkářům. Tentokrát se jedná o hudební nástroj, jenž 30 let patřil hudebníkovi Petru Hapkovi. Jde o soustavu svařených trumpet, jíž se přezdívá fanfára. Cena fanfáry, kterou Hvězdnému bazaru věnoval textař Michal Horáček, je 50 000 korun. 

Celý článek


Ventiloval svou uměleckou duši na piazzettě Národního divadla, policii neujel

V sobotu nad ránem přijali strážníci z obvodního ředitelství Městské policie Praha 1 oznámení, že v prostoru náměstí Václava Havla je skupinka mladých lidí a jeden mladík popsal fixem mramorové obložení.

Celý článek


25 metrová projekce. Praha promítne svou budoucnost v novém informačním centru

Od zítřka mohou Pražané navštívit CAMP, Centrum architektury a městského plánování. Nové městské infocentrum disponuje unikátní promítací technologií, která umožní ukázat budoucí podobu ulice v poměru 1:1.

Celý článek


Improvizační festival Zpatra proběhne v Praze již podruhé

Třídenní festival Zpatra, který je určen všem příznivcům improvizačního divadla i široké veřejnosti, se uskuteční v pražském Žižkostele. Od čtvrtka 19. do soboty 21. října se návštěvníci seznámí s mnoha improvizačními styly. Zhlédnou představení těch nejlepších improvizátorů z tuzemska i ze zahraničí a na výběr dostanou pestrou nabídku improvizačních workshopů.

Celý článek


<< 1 2 3 4 5 6 >> ... 148