Přehled článků

Proč poničili čtyři auta? Uvedli kuriózní důvod svého počínání

Minulé pondělí v půl šesté ráno zaslechla autohlídka městské policie z Prahy 15 v radiostanici hlášení, že v Rezlerově ulici dva mladíci ulamují zrcátka a stěrače a kopou do zaparkovaných vozidel.

Celý článek


Krásné roztleskávačky to v Praze rozjely, Češky se neztratily

V Praze se o posledním červnovém víkendu uskutečnil sedmý ročník Mistrovství Evropy ve sportovním cheerleadingu. Česká reprezentace během soboty, kdy probíhala seniorská část soutěže, získala hned dva tituly mistrů Evropy. 

Celý článek


Gabriela Heclová vypouští do světa nový klip k písni Born Again. Prochází v něm reinkarnací

Zpěvačka, herečka a youtuberka Gabriela Heclová představuje nový videoklip ke skladbě Born Again, kterou nazpívala s hudebním triem Golden Cat. Symbolizuje téma znovuzrození – Gabriela v něm prochází proměnou a reinkarnací a na stejné téma odkazují také všechny předměty. Videoklip vydává moderní online hudební vydavatelství Mad Baker Music. 

Celý článek


Ležel nehybně na zemi v parku, když ho probrali, pěkně se jim „odměnil“

Minulou sobotu večer prováděli strážníci z obvodního ředitelství Městské policie Praha 9 kontrolní činnost v parku v Přetlucké ulici. Zde si všimli muže, který nehybně ležel na zemi. Hlídka k němu přispěchala, aby zjistila, zda je v pořádku.

Celý článek


Opakovaně se pokoušel dostat na dámské toalety

Minulou neděli odpoledne přijali strážníci z Prahy 11 oznámení, že u stanice metra Roztyly se má pohybovat zmatený muž.

Celý článek


Opilec nechtěl odejít z metra. Když to hochu nejde po dobrém, půjde to…

Poslední červnové pondělí večer byli strážníci přivolání do stanice metra Letňany. O pomoc je požádal dozorčí stanice s tím, že opilý mladík, který byl vyloučen z přepravy, nechce odejít.

Celý článek


Přesila mužů napadla dva majitele restaurace

Minulý pátek odpoledne přijali strážníci z Prahy 3 oznámení, že v Husitské ulici došlo k potyčce několika osob. Na místě uviděli dva muže, kteří uvedli, že jsou majiteli místní restaurace a byli napadeni skupinkou čtyř mužů. Ti jim kromě způsobených podlitin na  obličeji, poškodili mobilní telefon, náramkové hodiny a přístroj na džus.

Celý článek


Nezletilá děvčata slavila konec školního roku vodkou a rumem

Strážníci si na konci školního roku všimli v Borské ulici v Praze 14 skupinky zjevně mladistvých osob, které popíjely vodku a rum. Jakmile mládež uviděla hlídku, ihned začala alkohol uklízet do připravené igelitové tašky.

Celý článek


Začalo to jídlem: Řidiče autobusu napomenutí dvou cizinců hodně bolelo

Ve čtvrtek večer přijali strážníci z Prahy 14 oznámení, že v Breitcetlově ulici došlo k napadení řidiče autobusu. Hlídka na místě zjistila dvojici cizinců, kteří seděli na lavičce u zastávky autobusu a řidiče, u kterého stály dvě svědkyně.

Celý článek


Na Kampu v centru Prahy přijeli naháči na kole

„Já jízdu na kole naháčům nezávidím a pánům bych ji ani nedoporučovala, ale tahle parta si ji evidentně užívala,“ napsala do redakce čtenářka Markéta Rejzková, autorka fotografie.

Celý článek


Komplex, zlost, stupidita? Mladík si hrál na fotbalistu, míč ale neměl

Minulé pondělí kolem půl třetí ráno přijala městská policie oznámení, že v Bítovské ulici se nachází  osoba, která ničí zaparkovaná vozidla. Po příjezdu strážníků z Prahy 4 se na místě již nikdo nenacházel, ale hlídka zde spatřila několik aut s ukopnutými zrcátky.

Celý článek


Rozmnožili se v Praze po pěti letech, měsíční pásovec váží 130 gramů, jeho matka kilogram

Návštěvníci pražské zoo uvidí brzy další přírůstek ze zvířecí říše – mládě pásovce kulovitého. Tento sameček je starý měsíc a váží už 130 gramů, pro představu jeho matka váží 1 025 gramů. Jeho narození je úspěchem. Zoo Praha se potomka u pásovců dočkala po pěti letech.

Celý článek


Hyenismus: Jednaosmdesátiletá seniorka chvilku nedávala pozor, dopadlo to pro ni špatně

Kriminalisté pracují od pátku 2. června tohoto roku na objasnění případu, který se stal v jedné z prodejen s drogerií v Budějovické ulici v Praze 4.

Celý článek


Lucie Vondráčková dostala hlavní ženskou roli v americkém filmu

V prosinci tohoto roku se Lucka objeví na plátnech amerických a kanadských kin ve filmu The Perfect Kiss, ve kterém hned dostala hlavní roli. Vypadá to podle zábavného a originálního traileru na zajímavou komedii. Vondráčková je první českou herečkou, které se podařilo získat hlavní ženskou roli v americkém filmu.

Celý článek


Na Jižní spojce hořelo auto

Požár osobního auta na Jižní spojce v oblasti lanového mostu likvidovala v pátek v 19:24 hodin jednotka ze Strašnic. Událost zablokovala všechny tři jízdní pruhy ve směru na Černý Most. Požárem, který způsobila technická závada, vznikla škoda 100 000 korun.

Celý článek


<< 1 2 3 4 5 6 7 >> ... 143