Agresivní žena bez roušky útočila patou na rozkrok, trefila se dvakrát!
Opilá žena skončila v poutech, následovala cesta na záchytku. Ilustrační foto: MP Praha

Agresivní žena bez roušky útočila patou na rozkrok, trefila se dvakrát!

17. ledna 2021 19:41
Autor: red
Na opilou partičku narazila ve čtvrtek po půlnoci hlídka strážníků. Přítomné ženě se kontrola nelíbila až tak, že neváhala zaútočit na jednoho ze členů hlídky. Ten musel být po jejím útoku ošetřen v nemocnici. Žena byla předána státní policii.

Dva muži a jedna žena pod vlivem alkoholu si chtěli v centru půjčit sdílené koloběžky. Zde je minutu po půlnoci, v době omezeného volného pohybu, zákazu shlukování a bez zakrytých dýchacích cest zastihla hlídka strážníků.

Když je vyzvala ke kontrole totožnosti, zaznělo: „Jste jen měšťáci, jděte dělat něco užitečného.“ Ochotu prokázat totožnost projevila pouze 35letá žena, muži opakovanou výzvu ignorovali, proto se hlídka rozhodla předvést je na služebnu státní policie.

„Z ženy se v tu chvíli stala bojovnice a začala strážníkům v úkonu aktivně bránit. Jednomu z nich dala pěstí do brady. Nasazování pout ji ještě více rozběsnilo, a proto ho navíc dvakrát kopla patou do oblasti rozkroku,“ popsala mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Ztotožnění obou mužů následně provedla hlídka státní policie, která si převzala k dalšímu opatření i pachatelku protiprávního jednání. Ta byla posléze převezena na záchytku.

„Jeden z mužů po celou dobu zákroku strážníky neustále urážel, čímž se také dopustil přestupku. Všechna zjištěná porušení a přestupky strážníci předali správním orgánům,“ dodala Seifertová.