Alkohol zahřál, šatů nebylo třeba. Obnažená žena skončila v poutech
Ilustrační foto: archiv MP Praha

Alkohol zahřál, šatů nebylo třeba. Obnažená žena skončila v poutech

1. listopadu 2020 20:19
Autor: red
Zjevně opilé od pasu vzhůru obnažené 41leté ženě se vidina uniforem nelíbila. Ke spršce vulgarit přidala i pokus o napadení. Pozitivní zkouška na alkohol ji „doprovodila“ na záchytku.

Ženu pouze v botách a kalhotách nemohli strážníci v pátek při běžné hlídkové činnosti v Mladoboleslavské ulici přehlédnout. Stejně tak nešlo přehlédnout ani její chování vykazující známky opilosti či vlivu omamných látek.

Na první vyzvání k prokázání totožnosti žena nereagovala. Druhé vyzvání spustilo vlnu verbálních útoků, po kterých následovaly útoky fyzické.

„Kopnutí do nohy a následný pokus o úder rukou do oblasti hlavy byl jasný signál pro použití hmatů, chvatů a nasazení pout. Test na omamné látky prokázal přítomnost marihuany a dechová zkouška na alkohol ukázala pozitivní hodnotu přes dvě promile,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

S ohledem na psychický stav ženy byla na místo přivolána také záchranná služba, která rozhodla o jejím převozu na protialkoholní záchytnou stanici. Přestupky se budou zabývat správní orgány.