Andrea Kalivodová oslaví narozeniny koncertem na čerstvém vzduchu. Zpívat bude zdarma
Andrea Kalivodová zve v úterý 23. listopadu od sedmi hodin večer na hodinový koncert. Foto: archiv

Andrea Kalivodová oslaví narozeniny koncertem na čerstvém vzduchu. Zpívat bude zdarma

16. listopadu 2021 18:04
Autor: TZ, red
Operní pěvkyně Andrea Kalivodová se rozhodla oslavit 44. narozeniny poněkud netradičně. Přátele a fanoušky zve v úterý 23. listopadu od sedmi hodin večer na hodinový koncert „Zastavme Karlův most s Carmen“ na lodi Explorer kotvící pod Karlovým mostem.

Zpívat bude zdarma a naváže tak na koncert „Už zase můžeme zpívat“, který se uskutečnil na stejném místě před rokem, tedy první den po zrušení zákazu koncertů v České republice. Jejím hostem bude Martin Maxa.

„Chci dávat radost. Bez ohledu na situaci, covid, nebo ekonomické problémy, zazpívám na čerstvém vzduchu v místě, které má úžasné genius loci,“ říká slavná operní diva.

A komu bude zpívat? „Těm, kteří mají rádi operu či muzikál, těm, co jen tak půjdou kolem z práce, těm, kteří se bojí jít do vnitřních koncertních prostor, těm, kteří nemají na drahé vstupenky, prostě všem chci udělat radost,“ dodává. 

Těšit se můžete na neopakovatelnou atmosféru, ale také netradiční hlediště a jeviště po večerní oblohou s minimálními riziky. Hodinový koncert nazvaný poetiky Řekou hudby, nabídne nejkrásnější operní árie a muzikálové písně a k tomu hosta v podobě zpěváka Martina Maxy.