Berenika Kohoutová a Naty Hrychová vydaly společný singl
Berenika Kohoutová a Naty Hrychová. Foto: archiv

Berenika Kohoutová a Naty Hrychová vydaly společný singl

5. června 2020 11:13
Autor: TZ, red
Holky sobě. Tak se jmenuje nový společný singl mladé hudebnice a youtuberky Naty Hrychové a herečky, spisovatelky, zpěvačky, blogerky a novopečené matky Bereniky Kohoutové, která je zároveň spoluautorkou textu. Druhým autorem není nikdo jiný než, v současné době jeden z nejaktivnějších českých písničkářů, Pokáč.   

Ten často ve svých textech zpracovává témata běžného života, což dokazuje i u této písně. Režisérkou vzniklého videoklipu k písni je sama Berenika Kohoutová.

Píseň s názvem Holky sobě je především o holčičím světě, o strastech a slastech všech slečen školou povinných. Témata jsou jasná – učitelé, kluci, lásky, rodiče, sny i touhy, zkrátka holčičí svět.

Stejný svět, jaký si prožije každá dospívající slečna, kterou je právě Naty, a kterou zajisté bývala i Berenika. Ta má mimo jiné blízko k netradiční tvorbě, jde na ní vidět radost ze života, je bezprostřední a má v sobě lásku k hudbě.

„Děsně mě to bavilo. A myslím, že by mě to bavilo ještě víc, kdybych v klipu i nehrála a mohla se tím pádem plně soustředit jen na režírování,“ komentuje svůj první počin v oblasti režírování Berenika Kohoutová.