Českou MISSIS 2021 se stala žena s devíti dětmi
Finalistky soutěže. Foto: Česká Missis 2021

Českou MISSIS 2021 se stala žena s devíti dětmi

30. října 2021 20:16
Autor: TZ, red
V divadle Broadway proběhlo finále České Missis 2021 za účasti známých osobností a hostů široké veřejnosti. Finalistky překvapily svou bystrostí během rozhovoru s porotou a také pestrostí během volných disciplín. V průběhu finále vystoupilo několik známých osobností české hudební scény. Vítězkou se stala finalistka s devíti dětmi.  

Soutěž Česká Missis není jen o vnější kráse. Rozhodující je charisma, vztah s dítětem a inspirativní osobnost. Všechny finalistky mají svůj příběh, nicméně jedna jím doslova vynikala nad ostatními. Juliana Sládečková, maminka devíti dětí, a dokonce již babička osmi vnoučat. Juliana je podnikatelka a majitelka firmy v textilním průmyslu, žena plná optimismu, která vždy myslí v první řadě na svoji rodinu. Zaujala porotu i diváky a odnesla si tak titul nejvyšší, tedy Česká Missis 2021. Druhou a třetí příčku obsadily dvě krásné a sympatické blondýnky. I. Českou vicemissis se stala Adéla Linhart a II. Českou vicemissis se stala Aneta Šachová.

Zahájení celého finále se ujal zpěvák Jaro Smejkal, který se svým sborem „Jéčko“ zazpíval písničku Happy Ending od Miky. Dalším hudebním hostem byl zpěvák David Deyl. Zazněl jeden z jeho největších hitů s názvem Akorát a svojí druhou písní Je nádherné rozhýbal diváky v divadle Broadway i soutěžící v jeho zákulisí.

Vystoupení nebylo ale jen zpěvu. Na pódiu si diváci mohli užít i vystoupení Markéty Coufalové s border colií Angie, která je mistryní ČR v tzv. Dogdancingu. Posledním účinkujícím byla zpěvačka Kamila Nývltová, které jsou prkna divadla Broadway velmi dobře známá z muzikálů, ve kterých hraje. Píseň Teď královnou jsem já odstartovala vyhlášení České Missis.