Cizinec bez jedné boty způsobil poprask v centru Prahy

3. prosince 2018 13:31
Autor: TZ
Strážníci zadrželi agresivního cizince. Ten v centru Prahy způsobil dopravní nehodu a snažil se z místa utéct. Případ dále šetří policisté.

V pátek v poledne prováděl strážník okrskář kontrolní činnost v Ostrovní ulici v Praze 1, kde si všiml muže, který běhal bez jedné boty po ulici, hlasitě pokřikoval na kolemjdoucí a choval se agresivně. Muž se začal před strážníkem schovávat mezi zaparkovanými automobily.

Poté utekl do ulice Na Struze, kde vběhl do vozovky před jedoucí vozidlo. Pak vyskočil na přední kapotu a přední sklo, které poškodil.   Následně začal utíkat na Masarykovo nábřeží, kde ho zadržela autohlídka strážníků, kterou přivolal místně příslušný okrskář.

„Hlídka agresivnímu cizinci přiložila služební pouta a vzhledem k poranění na hlavě, které utrpěl při střetu s vozidlem, na místo přivolala záchrannou službu. Celý případ si převzali k dalšímu šetření policisté z oddělení dopravních nehod. Zraněného cizince převezli záchranáři k ošetření do jedné z pražských nemocnic,“ uvedla mluvčí Městské policie hl m. Prahy Irena Seifertová.