Přehled článků

Již brzy: Rottrová, Nohavica, Neckář, Tyler a další hvězdy vystoupí na festivalu Benátská! S Impulsem

Na hudebním festivalu Benátská! S Impulsem, který se bude konat 26. až 29. července ve Vesci u Liberce, poprvé vystoupí zpěvačka Marie Rottrová. Představí se v sobotním programu, který z domácích interpretů nabídne Jaromíra Nohavicu, Marpa & Trouble Gang, Mira Žbirku, Bena Cristovaa, Xindla X, Anetu Langerovou, kapely TH!S, Mirai a další.

Celý článek


Lucie Vondráčková se setká se svými fanoušky v Branickém divadle

Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková si pro své fanoušky v létě připravila spolu se svým fan klubem setkání, které se uskuteční 19. srpna od 14 hodin v Branickém divadle v Praze.

Celý článek


Maxim vystaví své obrazy po úspěchu v Americe poprvé v Evropě. Zvolil Prahu!

Maxim, pražský rodák, který žije USA, vystaví svá velkoformátová expresivní plátna poprvé v Evropě od 11. srpna do 18. září v pražském Vnitroblocku a v Kavárně co hledá jméno.

Celý článek


Chinaski, Anna K, Yo Yo Band i Klus. Festival Okoř letos již poosmnácté

Setkání stávajících a budoucích hudebních legend na nejoblíbenější jednodenním hudebním festivalu u nás. Legendární Festival Okoř slaví osmnácté narozeniny tradičně poslední srpnovou sobotu 25. srpna na louce pod hradem Okoř.

Celý článek


Zagorka míří na Malagu. Na dva měsíce odpočinku

43 koncertů v Čechách, na Moravě a na Slovensku stihla v první polovině letošního roku devítinásobná Zlatá slavice Hana Zagorová, která dodnes prodala bezmála 11 milionů desek a je tak nejúspěšnější českou zpěvačkou všech dob. 

Celý článek


Hudební festival Benátská! s Impulsem se blíží, poslední zvýhodněné vstupenky jdou do předprodeje

Hudební festival Benátská! s Impulsem se blíží mílovými kroky, v Liberci startuje již ve čtvrtek 26. července! 

Celý článek


Zažijte Afriku všemi smysly. Trojská botanická zahrada zve na víkend plný hudby, tance i jídla

Již tento víkend vypukne v Trojské botanické zahradě African food festival plný chutí i zážitků. V rámci doprovodného programu k letní výstavě afrických soch čekají návštěvníky dva dny plné afrického jídla, pití, hudby, tance, módy a mnoha dalších aktivit. Pro děti je připraven speciální dětský koutek, dílničky, ale i divadlo a bubnování. 

Celý článek


Kouzlo dne? Žena měla v kabelce cizí platební kartu, nedokázala to vysvětlit

Skupinka osob popíjela alkohol na vyhláškou zakázaném místě. Při prokazování totožnosti strážníci u jedné ženy zjistili nepřenosnou platební kartu na jiné jméno. Věc si k dalšímu šetření převzala státní policie.

Celý článek


Prahu ovládnou Úsměvy smutných mužů

Praha zažije ve středu 11. července výjimečnou událost – během jednoho dne proběhnou dvě předpremiéry filmu Úsměvy smutných mužů a poté jeho slavnostní premiéra. Zájem významných hostů a celebrit o zhlédnutí nového českého snímku byl tak ohromný, že pořadatelé museli objednat v Praze tři kinosály.

Celý článek


Vyšehradem a jeho tajemným podzemím provedou Cirkusové legendy

Nový cirkus a legendy šesti národů v podání mladých studentů CIRQUEONu a jejich kolegů z cirkusových škol v Belgii, Irsku, severním Irsku, Slovinsku a Lucembursku 31. července na Vyšehradě.

Celý článek


Chtěla v tramvaji ukojit svou akutní touhu. Neuvěříte, co u ní našli!

Strážníci dohlížející na noční tramvaje zadrželi a předvedli na Policii ČR ozbrojenou narkomanku v celostátním pátrání. Žena na sebe upozornila, když si chtěla přímo v tramvaji píchnout drogu.

Celý článek


Ostuda! Matky malých dětí na šrot, zralé tak akorát pro sběrné suroviny

Nezodpovědné chování žen při péči o své dítě bylo hlášeno pražským strážníkům první červencovou sobotu hned dvakrát. V obou případech hrála hlavní roli vysoká konzumace alkoholu a neschopnost se postarat o děti. 

Celý článek


Klečel na ženě a hlasitě křičel. A pak začaly hrát hlavní roli zuby!

Při řešení hádky mezi mužem a ženou na strážníka zaútočil jejich agresivní pes. Okrskář se ubránil za pomoci slzotvorného prostředku. I přesto skončil v pracovní neschopnosti.

Celý článek


Auvajs, odnesly to ruce. Jestli dostanete kopačky, určitě to neřešte tímto způsobem

Mladý muž zapíjel žal z rozchodu alkoholem. K tomu si stačil pořezat ještě i předloktí obou rukou. Byl převezen do jedné z pražských nemocnic.

Celý článek


Řve a krade, cestu do nebe si hrabe! Doctor P.P. představil mafiánský videoklip k Levákovi

Rocker Petr Pečený alias Doctor P.P. nedávno představil na lodi Captain Morgan na pražské Náplavce svůj další ulítlý videoklip. Hlavní roli si v něm vystřihla modelka Andrea Verešová, která si v hudebním klipu zahrála vůbec poprvé v historii. Kromě Andrey se v klipu objevila řada známých hvězd a osobností z českého showbyznysu, jako například hudební skladatel Ondřej Soukup se synem Františkem, hudební producent Lešek Wronka nebo herečka Irena Máchová. Nejvíce však exceloval herec a moderátor Jakub Prachař.  V klipu s názvem Levák ztvárnil nezbedného strážného anděla, který Pečeného nabádá k špatnostem všeho druhu. 

Celý článek


1 2 3 4 >> ... 176