Přehled článků

Audina srazila třináctiletou dívku, ta má vážná zranění. Policie hledá svědky

Ve čtvrtek 8. listopadu se okolo 17. hodiny stala v Praze 9 na Černém mostě v křižovatce ulic Ocelkova a Generála Janouška dopravní nehoda, při které se střetlo vozidlo Audi Q7 s nezletilou dívku.

Celý článek


Na Drahou legraci do KC Zahrada

Na středu 21. listopadu od 19 hodin zve Praha 11 do KC Zahrada na francouzskou komedii Drahá legrace, která je volným pokračováním autorova slavného Blbce k večeři.

Celý článek


Netradiční filmový festival o jídle Země na talíři již příští týden v kině Aero

Festival promítne zahraniční filmy v české premiéře, například úspěšný snímek Brčka o jednorázových plastech. Projekce doplní debaty se zajímavými hosty, kromě jiných s europoslancem Pavlem Pocem, uznávanou food blogerkou Kamilou Randusovou alias Kamu nebo kreativní šéfkuchařkou skupiny restaurací Ambiente Janou Bilíkovou. 

Celý článek


Bezcitné chování: Tyto dvě černé slepoty někdo odložil na ulici, měly nakonec obří kliku!

Přímo do útulku pražských strážníků v Troji v sobotu večer přivezl nálezce dvě ještě slepá štěňátka. Muž je nalezl volně pohozená v ulici Pod Smetankou v Praze 9.

Celý článek


Lucie Vondráčková má novou desku

Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková vydává po pěti letech nové album – Růže. Jedenácté řadové album je nabité dvaceti písněmi, včetně dvou bonusů. Zpěvačka na desce spolupracuje i se zahraničními autory a hudebníky, míchala se v Los Angeles, New Yorku i Montrealu. Růže má díky tomu moderní zvuk a atmosféru.

Celý článek


Nepořádek nebo černá skládka? Vyfoťte a pošlete na radnici

Uhynulí holubi, nelegální skládka, poničený minigolf, díry v chodníku. Občané městské části mohou prostřednictvím MMS zpráv a e-mailem zasílat na adresu mms@praha11.cz fotografie s upozorněním na nedostatky, které se na území městské části Praha 11 vyskytují.

Celý článek


Mefisto oslaví s republikou stovku

Ve čtvrtek 22. listopadu se od 18 hodin koná v Divadle Hybernia 100. představení muzikálu Mefisto a chystá se velká oslava. Na pódium budou po děkovačce přiznáni i herci, kteří alternují. Přichystáno je i překvapení v podobě vzácného hosta.

Celý článek


Václav Havel v karikatuře v Paláci YMCA

Svět kreslí Havla. Pod tímto názvem se představuje od 22. listopadu do 8. ledna v Paláci YMCA v ulici Na Poříčí v centru Prahy putovní výstava více než stovky karikatur prvního polistopadového prezidenta a dramatika. Svoji úplnou premiéru měla před dvěma lety. Letos ale přinese i několik nových kreseb, mezi nimi například z Maďarska a České republiky, které se objeví na veřejnosti poprvé. 

Celý článek


Řekli byste to do něj? Hrál si se svým „nádobíčkem“ na velmi nevhodném místě, může za to jít na pět let do basy!

Od pondělí 29. října prošetřují kriminalisté 6. oddělení obecné kriminality prvního policejního obvodu případ, který se odehrál v jedné z večerek v ulici Bělohorská v Praze 6. Do té přišel nedlouho před půl dvanáctou solidně vypadající muž. Ten si to rovnou namířil do zadní místnosti prodejny, kde jsou regály s čisticími prostředky. Tam si vybíral konkrétní produkt, přičemž si tuto činnost zpříjemňoval masturbací svého obnaženého penisu.

Celý článek


Hanka Křížková se už těší na Vánoce. Chystá vystoupení i marokánky

Vánoce má zpěvačka Hanka Křížková velmi ráda a snaží se je vždy strávit v klidu a pohodě. Než si ale bude moct udělat opravdu volno, čeká ji ještě mnoho talk show, recitálů a jiných vystoupení. Výjimkou letos nebude ani Praha, kde 16. prosince vystoupí v novém Divadle Na Maninách. K tomu ale musí stihnout udělat několik kilogramů svých legendárních marokánek, která pak, jako každý rok, směňuje s kolegy a přáteli za jiné druhy cukroví.

Celý článek


Voxel už nechce být sám, rozhodnul se pro radikální změnu

Vašek Lebeda alias Voxel se na hudební scéně objevuje už řadu let.  Fanoušci si na něm oceňují, jak je kontaktní a vůči nim otevřený. Pro Vaška je jeho publiku hnací motor, a proto se jim snaží přinášet neustále nějaké novinky. Jak již své příznivce na sociálních sítích informoval, na rok 2019 chystá něco speciálního. Voxel už nebude jen jméno, ale název kapely. Český písničkář Vašek Lebeda a slovenský písničkář Peter Juhás, které hříčka náhod dala dohromady, už tvoří společná díla a fanoušci těchto dvou umělců se mají opravdu na co těšit.

Celý článek


Fashion Rendez-vous. Prodej hedvábných halenek podpoří prevenci rakoviny

Měsíc boje proti rakovině ukončilo posledního října setkání pacientek v pražském concept storu La Gallery Novesta, které se uskutečnilo v rámci projektu „Klobouk dolů“. Podpora onkologicky nemocných však nadále pokračuje, a to charitativním prodejem originálních designových halenek. Svou osobní účastí projekt podpořily herečky Kateřina Kaira Hrachovcová a Yvetta Blanarovičová.

Celý článek


Herec Hynek Čermák vystavuje akty

Nikon Photo Gallery uvádí od 8. listopadu výstavu fotografií Hynka Čermáka – Nik On Akt. Série fotografických aktů prezentuje nejen pohled známého herce na ženskost, ale také jeho snahu pomáhat dobré věci.  

Celý článek


Strom života naší rodiny. Kmotrou knihy je Táňa Gregor Kuchařová

Strom života naší rodiny je originální knížka pro zaznamenání rodokmenu a rodinné historie. Knížka je velmi chytře propracovaná, takže do ní můžete pohodlně zanést své předky až do páté generace, ale zároveň i všechny své potomky. Ke každému členovi rodiny můžete přidat zajímavé informace o něm a jeho životě včetně fotografie. Zároveň máte možnost některé své příbuzné požádat, aby vám do knihy napsali vzkaz jako do památníku – pro vás a pro vaše děti.

Celý článek


Vášeň a exotickou všehochuť Španělska nabídne festival Den flamenka

Festival Den flamenka přinese na pár dní do podzimní Prahy vášnivou i radostnou atmosféru španělské fiesty. Hlavní město se od 22. do 25. listopadu promění v jihošpanělskou Andalusii, která je považována za kolébku flamenka. Návštěvníky ve čtyřdenním programu uchvátí zpěv, tanec i hudba, pro kterou jsou charakteristické kytary s rytmickým doprovodem v podobě tleskání a hry na kastaněty. 

Celý článek


1 2 3 4 >> ... 187