Přehled článků

Zas..ný fízlové, nechte ho být! Zatýkání žháře se proměnilo v drama kvůli opodál sedícímu bezdomovci. Měl totiž u sebe ovčáka a vlkodava

Kriminalisté nedávno zadrželi hodiny mladíka, který je obviněn ze založení tří desítek požárů a na svůj další osud čeká ve vazbě. Při zatýkání na nádraží Vysočany se kriminalisté dostali do sporu s čtyřiačtyřicetiletým mužem, který seděl opodál na peronu, na lavičce, a měl u sebe dva psy, konkrétně belgického ovčáka a vlkodava.

Celý článek


Sedm letošních fitness trendů, které vás rozhýbou

Tréninky s vysokou intenzitou, komplexní cvičení zahrnující co největší škálu stylů, skupinové cvičení formou koučinku – to jsou některé z fitness trendů pro tento rok. A co přivede letos do fitness center nejvíce klientů? Podle odborníků z České komory fitness, kteří získali unikátní informace od svých kolegů z celého světa, to bude funkční trénink!

Celý článek


Ta třetí. Drama lásky a vypočítavosti v divadle MANA

Hru Ta třetí, stále aktuální příběh o lásce a vypočítavosti, připravuje Vršovické divadlo MANA. Román Jaroslava Havlíčka, autora Petrolejových lamp či Helimadoe, tu nastuduje osvědčený režisér Radovan Lipus. 

Celý článek


Žižkov story: V nastartovaném autě, ze kterého se střílelo, našli za volantem jen spáče. Záhada se vysvětlila záhy

Strážníci pražské městské policie zadrželi muže, který měl střílet po jiném muži plynovou pistolí. Cizinec se nakonec přiznal, že je pod vlivem drog. Případ dále šetří policisté.

Celý článek


Svatební cesta, prsteny, dort nebo taneční kurz. Začal Souboj nevěst

Svatba je životní událost, která se většinou koná jen jedenkrát za život. Pro budoucí nevěsty znamená něco výjimečného, něco, kde mohou přeměnit své dávné sny ve skutečnost. V minulosti byly vdavky velmi jednotvárné a tradiční. Dnes už se na tradice tak moc nehledí a inspirovat se nevěsty mohou několika desítkami svatebních stylů. A aby mohly budoucí novomanželky své drahé polovičky přesvědčit o tom, že si vybrali správně, je tady již 8. ročník soutěže Souboj nevěst. Patronkami a průvodkyněmi tohoto ročníku jsou moderátorka, gamerka a blogerka Naomi Adachi a Česká Miss World 2016 Natálie Kotková. Finálový večer uvede moderátorka Tereza Tobiášová.

Celý článek


Do zoo dorazilo jaro a začaly námluvy

Astronomické jaro oficiálně začalo teprve včera večer, v Zoo Praha se však toto roční období hlásí již několik týdnů. Chovaná i volně žijící zvířata zvyšují svou aktivitu, některé druhy se po zimě vracejí zpět do expozic a na své si přijdou také milovníci jarních květů.

Celý článek


Na tramvajové točně se pohyboval opilý muž. Má svrab, žloutenku a tuberkulózu

Ve středu krátce po jedenácté hodině večer přijali strážníci oznámení, že v areálu obratiště tramvají v Podbabské ulici v Praze 6 se neoprávněně pohybuje muž bez domova.

Celý článek


Souboj kuchařů. Na food festival dorazí i Bouček nebo Jandová

Přijďte mezi čtvrtkem 21. března a nedělí 24. března do Centra Chodov a užijte si food festival plný chutí. Můžete se těšit na ochutnávky zdarma, speciální slevové nabídky do restaurací, workshopy i kuchařskou show v podání Marka Raditsche, Marka Fichtnera a Miroslava Kaliny. 

Celý článek


Příběhy našich sousedů: Vzpomínky pamětníků z Prahy 11

V úterý 12. března od 16 hodin se v KC Zahrada uskutečnila slavnostní prezentace projektu Příběhy našich sousedů, který za podpory městské části Praha 11 organizovala společnost Post Bellum.

Celý článek


To máme mládež: Nestačili se divit, druhý den našli na stejném místě šest puberťáků v nepatřičném stavu!

Ve čtvrtek večer provedli strážníci z Prahy 2 kontroly v restauračních provozovnách a barech. Při kontrole provozovny v ulici Na Zderaze strážníci odhalili tři osoby mladší 18 let, které jevily známky požití alkoholu.

Celý článek


Opilá agresivní žena vyrazila do zlatnictví. Problémy tím teprve začaly, došlo i na kopance a údery pěstí

V pátek dopoledne přijali strážníci z Prahy 8 oznámení, že v Opálkově ulici se pohybuje opilá agresivní žena. Obsluha místního zlatnictví strážníkům sdělila, že žena sprostě nadávala zákazníkům a poté odešla pryč.

Celý článek


Máte sedavé zaměstnání a bolí vás často záda? Tyto dva jednoduché cviky podle Toufarové potíže odstraní, dělat je můžete kdekoli, klidně v kanceláři

Máte sedavé zaměstnání? Trávíte hodiny, dny či dokonce celé roky u počítače? Nestíháte pravidelně cvičit a kompenzovat dlouhodobé nevhodné sezení? Pak je pravděpodobné, že vás bolí záda, ramena, kolena, vlastně cokoliv. „Vše totiž začíná i končí špatnými návyky a mnohé zdravotní potíže mohou pramenit z nesprávného držení těla,“ říká Hana Toufarová, lektorka nové cvičební metody Fit Pain Free, která je mimo jiné postavena na tom, že se dívá na tělo jako celek a vnímá ho v souvislostech. 

Celý článek


Prťka se loučí! Mávat jí budou Kopta a Freimanová

Samice zubra Prťka, narozená v roce 2017, bude v rámci repatriačního projektu v nejbližších týdnech transportována do Ázerbajdžánu. Tuto neděli se do pražské zoo přijdou s Prťkou rozloučit její kmotři, herci Veronika Freimanová a Václav Kopta.

Celý článek


To není hezký pohled na ročního synka. Nic se neděje, pánové, jsou za tím jen dva panáky tvrdého!

Po příjezdu strážníků jim dále sdělila, že to není poprvé, co je v podnapilém stavu, a že dost často také od svého dítěte odchází a nechává ho hlídat lidmi z ubytovny. Hlídka v pokoji nalezla dvě ženy a asi ročního chlapečka.

Celý článek


Dokážete si představit, že na něj narazíte při nákupech? Jedovatý krasavec dorazil do pražského supermarketu z Ameriky

V úterý večer se přímo na odchytovou službu městské policie obrátili zaměstnanci supermarketu v Praze 7, že v krabici od banánů dovezených z Kostariky je pavouk. Zaměstnanec útulku pavouka odchytil a odvezl do Dolních Měcholup. Pravděpodobně se jedná o maloočku (heteropoda). Tento druh je v České republice chován jen výjimečně a patří mezi méně nebezpečné druhy, byť je jedovatý.

Celý článek


1 2 3 4 >> ... 196