Přehled článků

Měla u sebe tříleté dítě a nadýchala přes 2,40 promile!

Strážníci z Prahy 5 řešili v neděli  večer na Andělu opilou ženu, která měla u sebe tříleté dítě. Dechová zkouška odhalila více než 2,40 promile. 

Celý článek


Muž roku 2016 Josef Kůrka se stal tváří nové kolekce prádla

Fitness trenér Josef Kůrka, pyšnící se titulem Muž roku 2016 se stal tváří prádla DMXGEAR řady Essential.

Celý článek


Fandit hokeji mohou fanoušci ve Žlutých lázních

Fanoušci českého hokeje mohou přijít už od pátku 10. května fandit do Žlutých lázní. Za každého počasí pro ně bude v podolském areálu na břehu Vltavy připravené promítání všech zápasů české reprezentace a dalších vybraných zápasů hokejového mistrovství světa na Slovensku. Šampionát zde bude možné sledovat na osmi obrazovkách na několika místech v areálu i na velké obrazovce na travnaté pláži.

Celý článek


Na devíti místech v Praze si od května do června můžete nechat vyšetřit znaménka zdarma

Rakovina je pro člověka stále jedna z nejděsivějších nemocí současnosti, přitom však hrozbu rakoviny kůže stále podceňujeme a nechodíme na preventivní vyšetření k lékaři. 

Celý článek


Herci z Modrého kódu rozdávali radost

Minulý pátek bylo v Thomayerově nemocnici veselo. Herci ze seriálu Modrý kód přišli udělat radost nejmenším dětským pacientům, kteří momentálně tráví svůj čas na dětské chirurgii a traumatologii. Takový předčasný „Dětský den“ jim přišli udělat herci Sabina Laurinová, Eva Burešová a David Gránský. 

Celý článek


Do pítek a fontán v Praze se vrátila voda

Před hlavní turistickou sezónou se jako každý rok do pítek a fontán vrací voda. Technická správa komunikací již zprovoznila všechny, které má ve své správě. Obyvatelé a návštěvníci metropole se ve fontánách a pítkách mohou osvěžit od počátku května do konce října. 

Celý článek


Bývalá kamarádka odsouzené Terezy nafotila odvážné fotky a přidala životní moudra, která stojí za to

Díky květnové titulce časopisu Playboy se můžete seznámit se Simonne Cielo, která se teď naplno věnuje modelingové kariéře. Ještě nedávno byla blízkou kamarádkou Terezy H., která si odpykává více než osmiletý trest ve vězení v Pákistánu.

Celý článek


Pozdvižení a úprk z restaurace: Po boji o záchody provolal Allah Akbar!

Čtyřiatřicetiletý cizinec vyhrožoval hostům restaurace. Poté odešel na vlakové nádraží. Zde ho zadrželi strážníci a předali ho policistům. O události v pátek informovala Městská policie hl. n. Prahy Irena Seifertová.

Celý článek


Pád z kola za sto tisíc skončil vážným zraněním cyklistky

U Lahovické nádrže se ve středu při pádu z kola vážně zranila 32letá cyklistka. Strážníci Poříčního útvaru pražské městské policie jí poskytli první pomoc a přivolali záchranáře. Speciální kolo uložili na služebně.

Celý článek


Má smůlu, prozradily ho kraťasy

V obchodním domě v Českomoravské ulici byl během posledního dubnového pondělí zadržen zloděj. Po příjezdu na místo události vyzvala autohlídka městské policie muže, který měl dle ostrahy objektu odcizit kraťasy v hodnotě 550 korun, k prokázání totožnosti.

Celý článek


Senioři uplavali přes čtyři tisíce kilometrů. V bazénu zdolali La Manche 121krát

Soutěž ve štafetovém plavání seniorů „Přeplavme svůj La Manche“ vyhlásil už popáté projekt SenSen (Senzační senioři). Tentokrát při ní senioři z celého Česka překonali všechny rekordy. Ve 20 týmech soutěžilo celkem 1120 plavců, společně zdolali 4131 kilometrů a pomyslný kanál La Manche přeplavali rovnou 121krát. 

Celý článek


Na prvního máje se Petřín rozzáří v barvách EU

Magistrát se rozhodl připojit k oslavám 15. výročí vstupu České republiky do Evropské unie. Ve spolupráci se společností Technologie hlavního města Prahy, která má ve své správě mimo veřejného osvětlení i osvětlení pražských památek, se Petřínská rozhledna večer poprvé rozsvítí v barvách Evropské unie.

Celý článek


Prague Design Week zná vítěze

Na slavnostním zakončení designérské přehlídky Prague Design Week 2019 byly tradičně uděleny ceny nejlepším vystavovatelům. V každé ze tří kategorií byly uděleny celkem tři ceny, zabodovalo sklo, dřevo, beton, kůže i spodní prádlo. Návštěvníci nejvíce ocenili české dřevěné deskové hry Maty Moves.

Celý článek


Praha uslyší Štefana Margitu v jeho životní roli

Role poloboha Ohně Logeho v opeře Richarda Wagnera Zlato Rýna je opernímu tenoristovi Štefanovi Margitovi (62) zřejmě souzená. Hrál a zpíval ji už v Lisabonu (2006), San Franciscu (2008, 2011, 2018), Mnichově (2012, 2013), Amsterdamu (2014), Houstonu (2014), Chicagu (2016) a v newyorské Metropolitní opeře (2012, 2013). 

Celý článek


Nepřístojností na toaletách se muž a žena prozradili

Ve středu dopoledne vyjížděla autohlídka městské policie do provozovny rychlého občerstvení v Jugoslávské ulici v Praze 2 prověřit oznámení o tom, že na toaletách provozovny se nachází závadová osoba, která nechce prostor opustit.

Celý článek


1 ... << 7 8 9 10 11 12 13 >> ... 208