Přehled článků

Modřanský JARMARK 2014

Druhý ročník Modřanského jarmarku se koná 4. října od 10 do 18 hodin na Obchodním náměstí a v prostorách Modřanského biografu.

Celý článek


Navštivte Slovenské trhy. V rámci festivalu HYBAJ HO!

Přijďte se si dopřát trochu česko- slovenské vzájemnosti a přesvědčit se, že ze Slovenska nepochází jen bryndza či borovička!

Celý článek


Aranžovací seminář: Z celoročního věnce adventní

Věnec jako symbol něčeho, co nikdy nekončí, se stal již dávno zcela běžnou výzdobou našich domácností. V poslední době se k jejich výrobě využívají nejrůznější materiály.

Celý článek


Ples zvířat

Mezinárodní den zvířat se celosvětově slaví 4. října. Na oslavu tohoto svátku se koná v pražské zoo velký ples zvířat.

Celý článek


Není třeba se hlásit. Přijdete a hrajete! Deskohraní 2014

V Michnově paláci Tyršova domu si můžete zahrát deskové hry známé i neznámé, moderní i prastaré, pro radost i v soutěžích.

Celý článek


Opravář snědší pleti, tlusté postavy a s jedním zubem políbí vaši sousedku

Od začátku dubna kriminalisté čtvrtého policejního obvodu pátrají po muži, který se v minimálně třech případech vloudil do bytů seniorů v Praze 4 a pod záminkou opravy televize je okradl.

Celý článek


Potřebuju hned lízat! Žena se kvůli touze dostala do problémů

Z pátku na sobotu prováděli strážníci z Prahy 14 kontrolní činnost v ulici Chlumecká, kde si všimli terénního auta, které zamířilo do zákazu vjezdu.

Celý článek


Trojský Kozel přežije i orkán. U nohou má výčepy

Pivovar Velké Popovice slaví 140 let od svého založení. Pro účely oslav vyrobil největšího dřevěného kozla na světě. Tento „Trojský Kozel“ je vysoký 7,1 metrů, dlouhý 7,4 metrů a váží pět tun. Na své pouti, po exportních zemích Velkopopovického Kozla, zavítal již na Slovensko, do Gruzie a Moldavska.

Celý článek


Stál na káry u káry: Dal jsem si burčák, tak se toho ujal kámoš

V sobotu odpoledne projížděli strážníci z Hlídkového útvaru Městské policie Praha Bohdaleckou ulicí v Praze 10, kde si všimli zjevně opilého muže, jak dolívá z kanystru pohonné hmoty do stojícího vozidla.

Celý článek


Hlavně nenápadně: Že by ale zrovna s tímhle čekal na zastávce?

V neděli odpoledne přijali strážníci z Prahy 9 oznámení, že v zahrádkářské kolonii v ulici U Elektry, ukradl neznámý muž sekačku na trávu a odešel i se strojem směrem do Poděbradské ulice.

Celý článek


Kuk do kamery: Opilý amatér si počínal jako ňouma, poznáte ho?

Policisté z místního oddělení na Žižkově pracují od poloviny srpna na případu vloupání do dřevěného stánku předzahrádky jednoho z klubů v Koněvově ulici. Bezpečnostní kamery zachytily 12. srpna kolem půl šesté ráno neznámého muže, který vstoupil hlavními vraty do zahrádky klubu.

Celý článek


IQ park: svět objevů na Chvalském zámku

Nenechte si ujít putovní výstavu libereckého IQ parku ve sklepení Chvalského zámku.

Celý článek


Erekce srdce

Ze všeho nejlstivější a nejpřevrácenější je lidské srdce. První absolventská inscenace 3. ročníku oboru herectví ALD vzniká formou kolektivní tvorby, bez předem daného scénáře. Autory inscenace jsou studenti společně s režisérkou Petrou Tejnorovou a tvůrčím týmem.

Celý článek


Designblok

Aktuální novinky světového i domácího designu v nejvýznamnějších pražských obchodech a galeriích představí od 7. října do 12. října Designblok.

Celý článek


Také psi mají své dny. Na Míráku budou dokonce i tančit

Přijďte se podívat na Psí den na náměstí Míru v úterý 30. září. Od šestnácti do devatenácti hodin budete mít možnost konzultace s veterinářem i kynologem. K vidění budou také různé psí aktivity jako dog dancing a agility.

Celý článek


1 ... << 184 185 186 187 188 189 190 >> ... 208