Přehled článků

Vánoční koncerty, výtvarné dílny, pohádky a tradice: Vánoce s Národním muzeem

Národní muzeum připravilo v předvánočním čase bohatý program. České tradice a zvyky spojené s Vánocemi představí návštěvníkům hravé odpoledne s milou pohádkou v Národopisném muzeu – Musaionu, Ázerbájdžánské oslavy konce roku poznají v Náprstkově muzeu. 

Celý článek


Seminář galerie Art Salon S: Jak se prosadit po umělecké škole

Jak získat grant, najít sběratele svého umění, zaujmout publikum na sociálních sítích, jak se naučit sebeprezentaci nebo uspět na mezinárodní scéně? Na tyto a mnoho dalších otázek odpoví seminář galerie Art Salon S „Jak se prosadit po umělecké škole“.  

Celý článek


Maloval dům modrou barvou

Dnes ráno při běžné hlídkové činnosti neunikl pozornosti strážníků z Prahy 2 muž, který v Korunní ulici maloval štětcem po fasádě domu modrou barvou nápis „Karl“.

Celý článek


Platit odcizenou kartou se mu nepodařilo

Dnes ráno bylo telefonicky oznámeno strážníkům z Prahy 14 obsluhou čerpací stanice v Kolbenově ulici, že zadrželi muže, který se snažil platit odcizenou platební kartou.

Celý článek


Hlídač koulí si můžete pořídit zdarma, představili ho nazí sportovci

Sympatický sportovní pár, biatlonistka Gabriela Soukalová a badmintonista Petr Koukal, se stali hlavními protagonisty připravované kampaně „Hlídej si mě“, jejímž cílem je představit speciální mobilní aplikace „Ruce na prsa“ a „Hlídač koulí“. Oba sportovci se prostřednictvím odvážných fotografií rozhodli upozornit na význam prevence při boji s rakovinou prsu a varlat.

Celý článek


Studie sexuoložky o milenkách je venku! Čekatelky, potvory a uživatelky

Vyšla kniha sexuoložky a onkopsycholožky Laury Janáčkové s názvem Muži chtějí milenky. Jde o volné pokračování bestselleru Muži chtějí potvory. Jsou určeny pro stejnou cílovou skupinu? Není milenka zároveň potvora? Chtějí ženy raději „milence a hajzly"? Nejen na tyto otázky odpovídá autorka knihy.

Celý článek


Stařence připravil vlastní synáček peklo v křesle!

Dva dny nechal sedmdesátiletý syn strádat svou stojednaletou matku, týrání se odehrálo v jejich společném bytě v Jungmannově ulici v centru Prahy. V křesle ji nechal po zmiňovanou dobu sedět dnem i nocí, aniž by ubohé ženě poskytl jídlo, pití, léky a základní hygienickou péči.

Celý článek


Vrávoral a ukázal své předloktí. To nebyl hezký pohled

V neděli dopoledne prováděli strážníci z Prahy 11 běžnou hlídkovou činnost v blízkosti stanice metra Háje, když k nim vrávoravým krokem přistoupil mladý muž.

Celý článek


Fakt síla, před jízdou do sebe dokázala nalít takové množství!

V neděli ráno na sebe upozornila řidička v Hostavicích, protože nedávala znamení o změně směru jízdy při odbočování a následně jen těsně minula kontejner na směsný odpad v ulici Manželů Dostálových.

Celý článek


Žena upadla v bytě a nemohla se hýbat. Hasiči se k ní dostali přes okno

V pátek odpoledne bylo telefonicky oznámeno strážníkům z Prahy 13, že v ulici Kettnerova se z jednoho bytů v 1. patře ozývá paní, která prosí o pomoc.

Celý článek


Neuvěřitelný řidič: Tolik průšvihů během jedné jízdy, to se jen tak nevidí!

Policisté z oddělení hlídkové služby ve čtvrtém policejním obvodě projížděli v noci z pátku na sobotu Chodovskou ulicí a na úrovni tramvajové zastávky se v protisměru vyřítil vysokou rychlostí řidič skútru. Policisté proto chtěli řidiče zastavit, ten však nereagoval na jejich výzvy a začal ujíždět k Moskevské ulici.

Celý článek


Házel květináče po hostech jak zběsilý, přitom měl ve vlastním zájmu hrát mrtvého brouka!

V pátek krátce před jedenáctou hodinou večer byla vyslána autohlídka strážníků z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 6 do ulice V. P. Čkalova v Praze 6, kde měl agresivní muž napadat hosty restaurace a házet po nich květináče.

Celý článek


Jsi mladý, umíš vařit a chceš prorazit do světa? V této soutěži máš šanci!

S.Pellegrino, světově proslulá perlivá voda z Milána, neprodává jenom minerální vody, ale organizuje také různé gastronomické soutěže po celém světě. Vedle Top The World's 50 Best Restaurants pořádá také soutěž S.Pellegrino Young Chef – soutěž o nejlepšího světového kuchaře do 30 let. Do soutěže se mohou hlásit také čeští kuchaři a získat tak možnost prorazit do proslulých světových restaurací.

Celý článek


Alfréd Radok v knihovně

Seminář k 100. výročí narození českého divadelního a filmového režiséra Alfréda Radoka (1914–1976) pořádá Divadelní a filmový úsek Městské knihovny v Praze v pondělí 24. listopadu ve spolupráci s Institutem umění – Divadelním ústavem a Ústavem dramatické a scénické tvorby DAMU.

Celý článek


Mobilní salón krásy: Tyto kočky přijedou až do vašeho obýváku!

Současná hektická doba nás nutí, že veškerý volný čas věnujeme spíše práci a nezbývá nám chvilka pro sebe sama. Teď už nemusíte za krásou nikam cestovat.

Celý článek


1 ... << 184 185 186 187 188 189 190 >> ... 219