Přehled článků

Sparťané budou čepovat pivo fanouškům ve vinohradské hospodě!

Hokejisté Sparty Praha Lukáš Pech, Jan Buchtele a Marek Hrbas půjdou ve středu 12. listopadu v 18 hodin na pivo s fanoušky. Akce se uskuteční v hokejové hospodě ve Vinohradské ulici 39.

Celý článek


Výstava: Co jedli slavní Pražané

Speciální výstava Muzea gastronomie, na které se dozvíte, co měli rádi k jídlu slavní Pražané a co naopak vůbec nemuseli. Na programu je T.G.Masaryk.  

Celý článek


Kluziště Na Františku se otevírá

Ledová plocha v areálu na Františku v Praze 1 bude opět v provozu od 17. listopadu.

Celý článek


Výstavní a prodejní akvaristická burza: Ryby a rybičky 2014

První jazyková základní škola, Horáčkova 1100 v Praze 4, pořádá každou neděli na Pankráci od 8:30 do 11:30 hodin akvaristické burzy.

Celý článek


Zdarma si vyšlápněte na „Dědkárnu" v centru Prahy

Akce k 25. výročí 17. listopadu 1989 na Svatomikulášské městské zvonici, kde byla pozorovatelna StB zvaná Kajka.

Celý článek


Herečka Simona Babčáková vytvoří laboratoř! Co chce zkoumat?

V neděli 16. listopadu se Dejvické divadlo promění v laboratoř. Přesněji, v Laboratoř Simony Babčákové.

Celý článek


Vtípek opilého mladíka způsobil poprask, může ho to nakonec stát až sto tisíc!

Smíchovští policisté vyjížděli ve čtvrtek krátce před osmnáctou hodinou na náměstí 14. října v Praze 5. Tam je přivolali záchranáři, kteří na místě měli zadrženého muže, který údajně zneužil tísňovou linku.

Celý článek


Stejná dvojice, stejný dům. Kola za sto tisíc jsou pryč

Policisté místního oddělení z Letné prověřují již tři případy vloupání do jednoho z bytových domů na ulici Janovského v Praze 7.

Celý článek


Naládoval se perníkem a šel k důchodkyni pro vysavač. Protože mu věřila, přišla o něco mnohem většího!

Policisté z pohotovostní motorizované jednotky zastavili v pondělí 3. listopadu večer v Letňanech řidiče odcizeného auta Peugeot 206. Pětačtyřicetiletý muž u sebe neměl žádné doklady a podle jeho tvrzení měl auto zapůjčené od kamarádky.

Celý článek


To musela být legrace: Honění muže s rozepnutými kalhotami ukončil držkopád!

Ve čtvrtek ráno při běžné hlídkové činnosti neunikl pozornosti strážníků z Prahy 1 muž, který si v ulici Panská rozepnul kalhoty a chystal se vymočit na zeď kostela. Strážníci muže oslovili a vyzvali k podání vysvětlení.

Celý článek


Zranil se pádem ze schodů

Dnes v noci při běžné hlídkové činnosti ve vestibulu stanice metra Florenc nalezla hlídka strážníků z Hlídkového útvaru pražské městské policie na zemi bezvládně ležícího muže, který pravděpodobně spadl ze schodů.

Celý článek


Můžete vydražit plážové krásky Kiki a Maki!

Benefiční turnaj v plážovém volejbale s názvem Vyber si, vydraž si, zahraj si se koná 16. a 17. listopadu v Beachklubu Praha Pankrác v Praze 4.

Celý článek


Drzost roku, pomozte vypátrat tohoto zloděje. Nohou ukradl batoh od vedlejšího stolu!

Policisté druhého policejního obvodu pátrají od pondělí 20. října po neznámém muži, který krátce po sedmnácté hodině přišel do kavárny v ulici Jugoslávská nedaleko náměstí I. P. Pavlova. Tam se chviličku rozhlížel a poté si sedl k neobsazenému stolu. Bezprostředně poté si k sobě začal svou pravou nohou přisouvat batoh, který měla žena, sedící u vedlejšího stolu, položený na zemi.

Celý článek


Svatomartinské na vinici sv. Kláry

Přijďte i letos ochutnat mladá vína a poodhalit tak kvalitu nového ročníku. Již tradičně vás zveme ke slavnostnímu otevírání Svatomartinského vína na vinici sv. Kláry.

Celý článek


Zoo: Od agamy po žirafu

Do nejvzdálenějších koutů světa vás svým vyprávěním zavedou zaměstnanci pražské zoo. Cestovatelské přednášky se konají každé listopadové úterý od 18.00 ve Vzdělávacím centru. Vstupné je 50 korun.

Celý článek


1 ... << 185 186 187 188 189 190 191 >> ... 217