Přehled článků

Starší muž šokoval: Chtěl jsem se před mateřinkou dívat na holčičky a ukájet se. Jak řekl, tak (se) (ne)udělal

Ve středu kolem půl deváté bylo na linku tísňového volání „156“ přijato oznámení, že v ulici Gercenova v Praze 10 sedí v autě před mateřskou školou muž a onanuje.

Celý článek


Netušíte, čí by tihle roztomilí ušáci mohli být? Našli se v Praze 10

Ve středu odpoledne zavolala do pražského útulku pro opuštěná zvířata žena s tím, že v Praze 10 v Uhříněvsi našla v kukuřičném poli dva králíčky.

Celý článek


Rainbow night: Zkouknete lásku krásky a gaye, vyhrajete a k tomu ještě dostanete welcome drink

Předpremiéra nového českého filmu MY 2 o lásce mladé ženy a jejího gay kadeřníka, welcome drink a možnost vyhrát hodnotné ceny v tombole. Taková bude exkluzivní Rainbow night pod taktovkou multikina Cinema City Nový Smíchov, která se uskuteční v úterý 18. listopadu.

Celý článek


Při útěku ho zradily rozepnuté kalhoty

V úterý večer přijali strážníci z Prahy 15 oznámení, že v ulici Přátelství a v přilehlém parku u Husova náměstí běhá pomatený muž.

Celý článek


Soused je v domově důchodců, tak mu chtěla uklidit. Nález v zásuvce ji vyděsil!

V úterý odpoledne nalezla starší žena z Prahy 4 v sousedově bytě desítky nábojů. Po příjezdu autohlídky strážníků žena uvedla, že když uklízela byt souseda, který je v současné době v domově důchodců, nalezla v zásuvce komody 171 kusů nábojů, což ji pořádně vyděsilo. Náboje do krátké střelné zbraně byly předány Policii ČR, která případ nyní vyšetřuje.     

Celý článek


Takhle to dopadne, když jede Rumun kamionem do centra Prahy. S navigací pro osobák!

Ve středu dvě hodiny po půlnoci volal na tísňovou linku svědek, že pod přemostěním na křižovatce ulic Jaromírova a Sekaninova strhl kamion s návěsem tramvajové troleje, řidič ovšem nezastavil a ujížděl směrem do centra.

Celý článek


Nedělní vycházka: Sídliště Baba

Procházka funkcionalistickou vilovou čtvrtí – ve světě jsou jen 4 podobné lokality. V roce 1993 vyhlásila Praha tuto oblast památkovou zónou.

Celý článek


Knives 2014: Prodejní výstava nožů

Na prodejní výstavě nožů bude k vidění nožířské umění minimálně ze tří zemí. Budete mít také možnost si zakoupit i polotovary a materiály na samotnou výrobu nožů a také si „osahat“ a případně koupit výrobky do přírody.

Celý článek


Pražané zažili Slezský den. Dozvěděli se o nářečí, vyslechli soubor z Těšínska

O nářečí i o historii Slezska se hovořilo v rámci Slezského dne, který se o víkendu uskutečnil v Praze. Po seminářích v Lužickém semináři následoval koncert lidového souboru Slezan v Baráčnické rychtě.

Celý článek


Vánoční festival v divadlech ABC a Rokoko: Trhy, besídka a pošta pro Ježíška

Čtyři vánoční představení, andělská besídka, pošta pro Ježíška, výtvarné dílničky a vánoční trhy neziskových organizací i něco dobrého na zub vás čeká v sobotu 6. prosince v divadlech ABC a Rokoko, kde se bude konat již 4. ročník Vánočního festivalu. 

Celý článek


Ukazuje ženskou krásu i dává naději

V pražském Hard Rock Cafe byl minulý týden pokřtěn charitativní kalendář mladých pacientek s rakovinou prsu Bellissime pro rok 2015. Kmotrem křtu byl zpěvák Dan Bárta.

Celý článek


Jak se oblékají pohádky: Uvidíte koncem roku ve Strahovském klášteře

Tento rok si budou moci návštěvníci opět prohlédnout originály kostýmů našich nejoblíbenějších filmových pohádek, a to od 21. listopadu do 31. prosince v okouzlujících prostorách Strahovského kláštera. 

Celý článek


Interaktivní tabule dostanou školy i školka v Praze 8

Další prezentační technika, resp. interaktivní tabule, diaprojektory, výukové softwary a navazující vybavení, míří v těchto dnech do patnácti základních a jedné mateřské školy, zřizovaných osmou městskou částí.

Celý článek


Řidičák neměl, alkohol v krvi ano

V sobotu brzy ráno zastavili strážníci mladíka bez „řidičáku“ s vozidlem, které mělo propadlou technickou prohlídku. Muž navíc nadýchal skoro jeden a půl promile.

Celý článek


Sparťané budou čepovat pivo fanouškům ve vinohradské hospodě!

Hokejisté Sparty Praha Lukáš Pech, Jan Buchtele a Marek Hrbas půjdou ve středu 12. listopadu v 18 hodin na pivo s fanoušky. Akce se uskuteční v hokejové hospodě ve Vinohradské ulici 39.

Celý článek


1 ... << 186 187 188 189 190 191 192 >> ... 219