Přehled článků

Den plný čokolády ve Ctěnicích

Muzeum čokolády Choco-Story zasvětí návštěvníky Zámeckého areálu Ctěnice do lahodného čokoládového světa, kde je seznámí s bohatou historií, pěstováním a dovozem čokolády do Evropy.

Celý článek


Patočkova ve směru do centra uzavřena

Od 7. listopadu od 21 hodin do 9. listopadu do 15 hodin bude uzavřena ve směru do centra v úseku Pod Královkou – Na Hubálce Patočkova ulice. 

Celý článek


Pes napadl moje dítě cestou do školy, hořekoval otec. Pejskařka se s reakcí napárala!

V pondělí ráno volal muž strážníkům z Prahy 2, že v Riegrových sadech napadl pes dítě, které šlo do školy. Majitelku psa podle jeho slov celá věc nezajímala a z místa odešla.

Celý článek


Šla středem silnice a skákala pod projíždějící auta

V pátek odpoledne bylo oznámeno na linku tísňového volání 156, že v ulici Branická se po středu vozovky prochází žena a ohrožuje sebe i řidiče projíždějících aut.

Celý článek


Drama v ulicích: Spadli na zem a měli křeče

V pátek a v sobotu hlídky pražských strážníků pomáhaly hned u tří případů, kdy lidé zkolabovali díky epileptickému záchvatu.

Celý článek


Brutální útok: Nezletilý chlapec sejmul v metru kopem do zad seniora

V sobotu odpoledne spatřil operátor kamerových systémů Hlídkového útvaru Městské policie Praha na jedné z kamer umístěných ve stanici metra Palmovka, jak běžící mladík srazil kopem do zad seniora.

Celý článek


Konopné masáže, konopné občerstvení: Cannafest Prague 2014

Mezinárodní veletrh konopí a léčivých bylin Cannafest se letos bude konat už popáté. Své brány otevře 7. – 9. listopadu na Výstavišti Incheba v Holešovicích. 

Celý článek


Změny v pražské MHD se týkají autobusů

Na metrobusovou linku číslo 135, která jezdí v trase Florenc – Náměstí Míru – Bělocerkevská – Slavia – Spořilov – Roztyly – Chodov, vyjedou od pondělí 3. listopadu kloubové autobusy namísto vozů standardní délky. Provedeny budou změny i na dalších linkách.

Celý článek


Kličkoval na Prahu. Měl dvě děti a dvě promile

V pátek okolo devatenácté hodiny přijali operátoři tísňové linky 158 oznámení o kličkujícím vozidle, a zřejmě tedy opilém řidiči vozidla Škoda Fabia, který jede po silnici R6 směrem do Prahy.

Celý článek


V noci dorazil Johann. V pražské zoo je tygr malajský

V noci ze středy na čtvrtek dorazil do pražské zoo nový samec tygra malajského Johann. Pokud vše půjde dobře, chovatelé spojí Johanna s pražskou samicí Banyou, která zatím neporodila žádné mládě.

Celý článek


Pomocí stromků mě sledují tajné služby, tvrdila žena. Proto po nich lezla a ničila je

V pátek dopoledne v ulici U Kolejí v Praze 6 žena s pilou v ruce lezla po stromech a odřezávala větve.

Celý článek


Smetana není jen do kávy: Skřítkové Šíma a Lupi v Rudolfinu

Dětské publikum provedou skřítkové koncerty PKF – Prague Philharmonia, poprvé s Bedřichem Smetanou příští sobotu 8. listopadu.

Celý článek


Bodnutí nožem muž podlehl

Dvacet minut po půlnoci přijali operátoři tísňové linky 158 oznámení od záchranářů o případu, při kterém v jednom z bytů v Haškově ulici v Praze 7 mělo dojít k pobodání muže.

Celý článek


Zkolaboval na ulici

Včera krátce po jedné hodině odpoledne prováděli strážníci z Prahy 8 dozor u základní školy v ulici Na Slovance. U nedalekého podchodu si hlídka všimla staršího muže, který zkolaboval a upadl na chodník.

Celý článek


Dva opilci zaparkovali na parkovišti strážníků, potom ještě pomočili jejich budovu

Ve středu večer si na interním kamerovém systému budovy Obvodního ředitelství Městské policie Praha 2 všiml dozorčí pracovník osobního auta, jehož řidič zaparkoval přímo na vyhrazeném parkovišti pro služební vozidla.

Celý článek


1 ... << 186 187 188 189 190 191 192 >> ... 217