Přehled článků

Holčičce ublížím, chlapečka rovnou odkrouhnu. Známá vyděračská firma se opět připomenula

Ve středu ráno našli zaměstnanci Ministerstva průmyslu a obchodu za vstupními dveřmi ve vestibulu tohoto úřadu anonymní dopis. V tom neznámý autor uváděl, že požaduje částku milion korun, kterou si chce vyzvednout v jednu hodinu odpoledne na konkrétním místě v Hostivařském parku.

Celý článek


Řidič to zalomil uprostřed silnice!

V úterý krátce po půlnoci strážníci z Prahy 4 v rámci kontrolní činnosti spatřili auto, které stálo v jízdním pruhu na ulici Nuselská souběžně se zastávkou MHD. Za volantem seděl řidič a podřimoval.

Celý článek


Jů a Hele a Veselá pouť

Zábavná pouť s legendárními postavičkami ze Studia kamarád je připravena na sobotu 27. září od 14 hodin.

Celý článek


Rušná noc v Praze: Co to máte v autě? Delaborovaný granát!

Během noci z úterý na středu se pražští policisté opravdu nenudili. Při kontrolách narazili na několik opilých a zdrogovaných řidičů, ale i těch, kteří řidičák nevlastní.

Celý článek


Hráblo mu? Bezdůvodně ukopl autu zrcátko

V pátek odpoledne byla vyslána hlídka Městské policie Praha 8 na Karlínské náměstí, kde měl neznámý muž prokopnout zadní světlo u zaparkovaného automobilu.

Celý článek


Téměř kinetická instalace: Sady v centru Prahy po setmění oživí 256 balónků plněných héliem a ledkami

Zítkovy sady ožijí při druhém ročníku festivalu světla Signal, který se v centru Prahy uskuteční od 16. do 19. října, sítí 256 balónků plněných héliem a ledkami, které autoři Maxime Houot & Nohista používají jako interaktivní světelné pole.

Celý článek


Opilý agresivní muž dal pěstí uniformě

V sobotu v půl druhé ráno prováděli strážníci Hlídkového útvaru Městské policie Praha kontrolní činnost v ulici Sokolovská, kde spatřili zjevně opilého muže, jak slovně útočí na okolo stojící lidi. Muž poté začal vyhrožovat a sprostě nadávat i strážníkům.

Celý článek


Zbraňová amnestie: Muž odevzdal 400 nábojů z druhé světové!

V pondělí dopoledne přišel na služebnu Obvodního ředitelství Městské policie Praha 11 v Markušově ulici muž s tím, že chce v rámci zbraňové amnestie odevzdat nějaké náboje, které nalezl na chatě.

Celý článek


Za tisícovku to smázneme, yes? Amík kopal do psa a nabízel úplatek

V neděli krátce po půlnoci si smíchovští policisté nedaleko stanice metra Anděl všimli hlučného muže, který kopal do psa jednoho z kolemjdoucích.

Celý článek


Řidička je chtěla zlikvidovat a poslat na Sibiř!

V neděli v pátek po 23. hodině přijali operátoři tísňové linky volání od řidiče vozidla Volkswagen Golf, že po chodníku a tramvajovém pásu v ulici Plzeňská jede řidička Peugeotu 207, které z auta odlétly disky, střetla se navíc s jeho vozem a z místa ujížděla směrem k lokalitě Anděl.

Celý článek


Zdrogovaný řidič dokáže mnoho. Ohrozí matku s kočárkem, srazí zátaras a vezme nohy na ramena

V sobotu odpoledne strážníci z Prahy 11 v ulici Ke Stáčírně uviděli bílou dodávku, jejíž řidič projel zákazem vjezdu. Chtěli proto auto zastavit.

Celý článek


Výloha nevydržela: Takhle se na ledě oslavuje gól v hokeji, v centru to byl jiný případ

Možná si hrál na hokejistu, který samou radostí z gólu skáče na ochranné plexisklo, možná chtěl jen ukázat, jaký je kabrňák.

Celý článek


To nebyl hezký pohled: Na hřišti se válel puberťák „ve vlastní šťávě“

V pátek odpoledne prováděli strážníci z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 2 kontrolní činnost na dětském hřišti v ulici U Vodárny.

Celý článek


A pak že není opera sexy! Podívejte se, jaké krásky přijedou do Prahy

V rámci dvacetiletého výročí působení Orchestru PKF – Prague Philharmonia se uskuteční projekt „20 let stylově“. Ten nabídne mezi 28. zářím a 5. říjnem koncertní trilogii širokého dramaturgického záběru za účasti domácí i světové sólistické elity. Bude nejen co poslouchat, ale také na co se dívat.

Celý článek


Nasadil si na ruce pouta jako ozdobu a už je nesundal. Teď ho čeká amputace

V pátek odpoledne kontaktovali tísňovou linku 158 pracovníci úrazové ambulance zdravotnického zařízení na Praze 6, že v jejich čekárně je mladý muž, který má na pravé ruce přirostlá pouta ke tkáni.

Celý článek


1 ... << 187 188 189 190 191 192 193 >> ... 209