Přehled článků

Můžete vydražit plážové krásky Kiki a Maki!

Benefiční turnaj v plážovém volejbale s názvem Vyber si, vydraž si, zahraj si se koná 16. a 17. listopadu v Beachklubu Praha Pankrác v Praze 4.

Celý článek


Drzost roku, pomozte vypátrat tohoto zloděje. Nohou ukradl batoh od vedlejšího stolu!

Policisté druhého policejního obvodu pátrají od pondělí 20. října po neznámém muži, který krátce po sedmnácté hodině přišel do kavárny v ulici Jugoslávská nedaleko náměstí I. P. Pavlova. Tam se chviličku rozhlížel a poté si sedl k neobsazenému stolu. Bezprostředně poté si k sobě začal svou pravou nohou přisouvat batoh, který měla žena, sedící u vedlejšího stolu, položený na zemi.

Celý článek


Svatomartinské na vinici sv. Kláry

Přijďte i letos ochutnat mladá vína a poodhalit tak kvalitu nového ročníku. Již tradičně vás zveme ke slavnostnímu otevírání Svatomartinského vína na vinici sv. Kláry.

Celý článek


Zoo: Od agamy po žirafu

Do nejvzdálenějších koutů světa vás svým vyprávěním zavedou zaměstnanci pražské zoo. Cestovatelské přednášky se konají každé listopadové úterý od 18.00 ve Vzdělávacím centru. Vstupné je 50 korun.

Celý článek


Prorazil obě pneumatiky a potom měl vskutku originální odůvodnění svého stavu

Včera večer stálo v křižovatce ulic Poděbradská a Hloubětínská auto s proraženými pneumatikami na straně řidiče. Řidič se i přesto rozhodl pokračovat v jízdě.

Celý článek


Pražské šenky, vinárny a kavárny: Vydejte se na vycházku

V okolí Malého náměstí se dozvíte o historii, ale i něco o jídle a o slavných hostech, kteří tyto podniky navštěvovali.

Celý článek


Den plný čokolády ve Ctěnicích

Muzeum čokolády Choco-Story zasvětí návštěvníky Zámeckého areálu Ctěnice do lahodného čokoládového světa, kde je seznámí s bohatou historií, pěstováním a dovozem čokolády do Evropy.

Celý článek


Patočkova ve směru do centra uzavřena

Od 7. listopadu od 21 hodin do 9. listopadu do 15 hodin bude uzavřena ve směru do centra v úseku Pod Královkou – Na Hubálce Patočkova ulice. 

Celý článek


Pes napadl moje dítě cestou do školy, hořekoval otec. Pejskařka se s reakcí napárala!

V pondělí ráno volal muž strážníkům z Prahy 2, že v Riegrových sadech napadl pes dítě, které šlo do školy. Majitelku psa podle jeho slov celá věc nezajímala a z místa odešla.

Celý článek


Šla středem silnice a skákala pod projíždějící auta

V pátek odpoledne bylo oznámeno na linku tísňového volání 156, že v ulici Branická se po středu vozovky prochází žena a ohrožuje sebe i řidiče projíždějících aut.

Celý článek


Drama v ulicích: Spadli na zem a měli křeče

V pátek a v sobotu hlídky pražských strážníků pomáhaly hned u tří případů, kdy lidé zkolabovali díky epileptickému záchvatu.

Celý článek


Brutální útok: Nezletilý chlapec sejmul v metru kopem do zad seniora

V sobotu odpoledne spatřil operátor kamerových systémů Hlídkového útvaru Městské policie Praha na jedné z kamer umístěných ve stanici metra Palmovka, jak běžící mladík srazil kopem do zad seniora.

Celý článek


Konopné masáže, konopné občerstvení: Cannafest Prague 2014

Mezinárodní veletrh konopí a léčivých bylin Cannafest se letos bude konat už popáté. Své brány otevře 7. – 9. listopadu na Výstavišti Incheba v Holešovicích. 

Celý článek


Změny v pražské MHD se týkají autobusů

Na metrobusovou linku číslo 135, která jezdí v trase Florenc – Náměstí Míru – Bělocerkevská – Slavia – Spořilov – Roztyly – Chodov, vyjedou od pondělí 3. listopadu kloubové autobusy namísto vozů standardní délky. Provedeny budou změny i na dalších linkách.

Celý článek


Kličkoval na Prahu. Měl dvě děti a dvě promile

V pátek okolo devatenácté hodiny přijali operátoři tísňové linky 158 oznámení o kličkujícím vozidle, a zřejmě tedy opilém řidiči vozidla Škoda Fabia, který jede po silnici R6 směrem do Prahy.

Celý článek


1 ... << 187 188 189 190 191 192 193 >> ... 218