Přehled článků

Dobročinný festival pomůže potřebným

V sobotu 20. září se bude v areálu Žluté lázně v Praze 4 – Podolí konat druhý ročník benefiční akce Poison Apple Open Air, která vybere peníze na hřiště pro děti. Na třech pódiích vystoupí bdesítky předních Dj´s, producentů, muzikantů a zpěváků. Vstupné je dobrovolné, nejméně však 30 korun.

Celý článek


Po rvačce ležel bezvládně na trávníku, naháč se na něj sápal dál

V neděli večer byla vyslána hlídka strážníků z Prahy 9 do ulice Tupolevova, kde mělo docházet ke rvačce. Strážníci na místě nalezli skupinku křičících osob a muže, který bezvládně ležel na trávníku.

Celý článek


Neuvěřitelné! Víte kolik nadýchal „mrtvý“ muž ležící u prodejny?

Skoro neuvěřitelnou hodnotu 5,82 ‰ naměřili v noci na pondělí strážníci Městské policie Praha 4 u devětapadesátiletého muže.

Celý článek


Z batohu na letišti ukradl šrajtofli

V pátek v noci došlo v jedné z příletových hal ruzyňského letiště k vykradení batohu. Hlídka strážníků získala na základě kamerového záznamu popis podezřelého muže. Ten se po zadržení přiznal. Ukradená peněženka se našla pohozená v křoví.

Celý článek


Zdarma do Muzea pražského vodárenství

Pražské vodovody a kanalizace přichystaly již tradiční Den otevřených dveří v Muzeu pražského vodárenství. Akce proběhne v sobotu 20. září. Muzeum bude možné navštívit od devíti do osmnácti hodin. Vstup je zdarma.

Celý článek


Osada

Výstava OSADA v pražské Trafo Galerii se obrací k tématu panelových sídlišť, bohatě se rozrůstajících po široké ploše bývalého Československa především od 70. let 20. století. Představuje díla současných autorů, tematizující osobní zážitky i sdílené vztahy v panelových domech na československých sídlištích.

Celý článek


Výstava: Věci a slova

V Galerii UM Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze byla zahájena výstava nesoucí název Věci a slova. Je sestavena z různých typů předmětů, včetně řemeslných výrobků, průmyslového designu nábytku a textilního designu, nebo módy.

Celý článek


Výstava: Antonín Kratochvíl nastaví zrcadlo našim dogmatům

Prostory renesančního podkroví Malostranské besedy hostí jednu z nejvýznamnějších kulturních událostí letošního roku. 19. září zde bude zahájena výstava „Dogma“ světově uznávaného fotografa Antonína Kratochvíla.

Celý článek


Letos se budou vyrábět Nosorožci

Od 1. listopadu se začnou prodávat v rámci projektu Voda pro Afriku skleněné karafy na vodu. Projekt již pátým rokem organizují společnosti Veolia a Nadační fond Veolia. Výběr afrického motivu na karafách letos vybírali uživatelé Facebooku.

Celý článek


UNITAS in MUSICA: Benefiční galakoncert a prodejní výstava

Benefiční galakoncert v atraktivním prostředí paláce Žofín nabídne 9. října nevšední kulturní zážitek ze spojení hudby a výtvarného umění. Výtěžek z tohoto koncertu bude věnován Arcidiecézní Charitě Praha a použit na sociální a zdravotní pomoc lidem, kteří se cizím zaviněním ocitli v krizové životní situaci a dostali se do existenčního ohrožení.

Celý článek


Na neplánovanou schůzku se zlodějem v šatně jen tak nezapomenou!

Na uplynulé páteční odpoledne jen tak nezapomenou prodavačky jedné z provozoven v obchodním centru Chodov. Krátce po 17. hodině přistihly v šatně prodejny neznámého muže, který jim odcizil ze skříně 17 tisíc korun.

Celý článek


Supi nastoupili do školy

Do školy nastoupili i supi mrchožraví, nejen děti.

Celý článek


Mě nedostanete! Zabarikádoval se na záchytce a rozpoutal peklo. Koštětem

Policisté v sobotu odpoledne zasahovali na záchytce proti agresivnímu čtyřiadvacetiletému pacientovi.

Celý článek


Penis ve stínu, mužská zadnice, odhalená ňadra. V Informátorech jsou herci (chvílemi) naostro!

Co je vlastně korporace? Kam až sahá její moc? Tyto otázky kladou Informátoři, nejnovější představení Farmy v jeskyni. Soubor fyzického divadla Farma v jeskyni, který letos slaví 12 let své existence, uvede 21. a 22. září v divadle Ponec své zatím poslední představení Informátoři.

Celý článek


Jak to měl s mnohoženstvím slavný autor Švejka? Pravnučka promluvila!

Petra Pelus Hašková prý ve škole neměla moc ráda slohy, vždycky ji srovnávali s jejím slavným pradědečkem – Jaroslavem Haškem. Jak to bylo s jeho mnohoženstvím?

Celý článek


1 ... << 189 190 191 192 193 194 195 >> ... 209