Přehled článků

Šel si pro sekt se šroubovákem, zradilo ho koktání a zadrhávání se

V pondělí v půl třetí v noci oslovil v Opletalově ulici strážníky z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 1 muž s tím, že před chvilkou procházel Dlážděnou ulicí, kde si všiml otevřených dveří prodejny potravin a má podezření, že byla vykradena.

Celý článek


Obecní dům otevírá dveře Pražanům

Obecní dům připomene 28. října den vzniku samostatného československého státu Dnem otevřených dveří.

Celý článek


Tip na výlet: Český betlém II Davida Černého

Ojedinělou výstavu bronzových objektů Davida Černého představují scénické obrazy českých dějin a kultury. Soubor čítající 12 objektů byl vytvořen pro Autostadt (Wolfsburg, Německo) při příležitosti výstavy EXP0 2000. Ve ŠKODA Muzeu v Mladé Boleslavi je od 23. října ke zhlédnutí jeho druhá část.

Celý článek


Příběh papíru: Netradiční pohled nabídne Eden

Netradičně pojaté využití papíru a seznámení se s jeho historií a využitím v širokém spektru nejrůznějších oborů můžete prožít v OC Eden. Akce Příběh papíru potrvá do 31. října.

Celý článek


Interaktivní výstava k filmu Tři bratři

Hudební pohádka Tři bratři Jana a Zdeňka Svěrákových propojuje poutavým způsobem známé příběhy Červená Karkulka, Šípková Růženka a O dvanácti měsíčkách.

Celý článek


Aspoň na víkend poznej republiku! V Národním památníku na Vítkově

Přijďte v sobotu 25. října od 13 do 17 hodin do Národního památníku na Vítkově na další akci z cyklu „Aspoň na víkend…“. Tentokrát se pod lupou podíváte na českou státnost.

Celý článek


Kramářova vila se otevře veřejnosti

Úřad vlády České republiky otevírá v úterý 28. října od 10 do 16 hodin pro veřejnost Kramářovu vilu, rezidenci českých premiérů. Prohlídky budou probíhat v organizovaných skupinách v době od 10 do 16 hodin.

Celý článek


Poznáváte tohoto vysokého tlusťocha? Ukradl bundy za pětatřicet tisíc!

Policisté z místního oddělení Spořilov prošetřují případ krádeže dvou zimních bund z obchodu ve Vyskočilově ulici v Praze 4. Tam 19. září krátce před půl druhou hodinou odpolední přišel muž, který automaticky zamířil do zadní části prodejny s nejdražším zbožím.

Celý článek


Praha bude Evropským hlavním městem sportu 2016

Hlavní město ČR Praha a italské Palermo, to byla dvě města, která se utkala o to, které se stane nejsportovnějším evropským hlavním městem 2016. Komise ACES (Sdružení evropských měst sportu) nakonec rozhodla o přidělení titulu Evropské hlavní město na rok 2016 Praze.

Celý článek


Snažil se platit kradenou platební kartou

V pátek ve dvě hodiny ráno strážníci Městské policie Praha 2 tankovali pohonné hmoty na benzinové stanici ve Svatoplukově ulici.

Celý článek


Podivnost u autobusáku: Proč jste to udělal? Z důvodu řešení momentální životní situace!

Ve čtvrtek večer prováděli strážníci kontrolní činnost na autobusovém nádraží Želivského, kde uslyšeli řinčení skla od nedaleké zastávky MHD.

Celý článek


Podivnost: Na romantickou schůzku vyrazil s pákovými nůžkami!

Skoro až kuriózní případ zaznamenali ve čtvrtek strážníci z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 15 poblíž retenční nádrže v pražské Dubči.

Celý článek


RockOpera Praha uvede Fausta

RockOpera Praha je v plných přípravách na novou rockovou operu Faust z dílny Milana Steigerwalda a Pavly Forest. Novinka je inspirována příběhem o touze po opravdové vášni a lásce na motivy tragédie Johanna Wolfganga von Goetha. 

Celý článek


Odborník na ajurvédu: V jakou hodinu je nejvhodnější doba na sex?

Podle východního učení o zdraví – ajurvédy – by se člověk měl řídit svými vnitřními biologickými hodinami. Alespoň tak to propaguje lékař David Frej, který už o ajurvédě napsal několik knížek.

Celý článek


Infinity pořádá každý čtvrtek orgie!

Ve vinohradské restauraci INFINITY se až do konce roku konají každý čtvrtek malé jídelní orgie.

Celý článek


1 ... << 189 190 191 192 193 194 195 >> ... 218