Přehled článků

Aspoň na víkend poznej republiku! V Národním památníku na Vítkově

Přijďte v sobotu 25. října od 13 do 17 hodin do Národního památníku na Vítkově na další akci z cyklu „Aspoň na víkend…“. Tentokrát se pod lupou podíváte na českou státnost.

Celý článek


Kramářova vila se otevře veřejnosti

Úřad vlády České republiky otevírá v úterý 28. října od 10 do 16 hodin pro veřejnost Kramářovu vilu, rezidenci českých premiérů. Prohlídky budou probíhat v organizovaných skupinách v době od 10 do 16 hodin.

Celý článek


Poznáváte tohoto vysokého tlusťocha? Ukradl bundy za pětatřicet tisíc!

Policisté z místního oddělení Spořilov prošetřují případ krádeže dvou zimních bund z obchodu ve Vyskočilově ulici v Praze 4. Tam 19. září krátce před půl druhou hodinou odpolední přišel muž, který automaticky zamířil do zadní části prodejny s nejdražším zbožím.

Celý článek


Praha bude Evropským hlavním městem sportu 2016

Hlavní město ČR Praha a italské Palermo, to byla dvě města, která se utkala o to, které se stane nejsportovnějším evropským hlavním městem 2016. Komise ACES (Sdružení evropských měst sportu) nakonec rozhodla o přidělení titulu Evropské hlavní město na rok 2016 Praze.

Celý článek


Snažil se platit kradenou platební kartou

V pátek ve dvě hodiny ráno strážníci Městské policie Praha 2 tankovali pohonné hmoty na benzinové stanici ve Svatoplukově ulici.

Celý článek


Podivnost u autobusáku: Proč jste to udělal? Z důvodu řešení momentální životní situace!

Ve čtvrtek večer prováděli strážníci kontrolní činnost na autobusovém nádraží Želivského, kde uslyšeli řinčení skla od nedaleké zastávky MHD.

Celý článek


Podivnost: Na romantickou schůzku vyrazil s pákovými nůžkami!

Skoro až kuriózní případ zaznamenali ve čtvrtek strážníci z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 15 poblíž retenční nádrže v pražské Dubči.

Celý článek


RockOpera Praha uvede Fausta

RockOpera Praha je v plných přípravách na novou rockovou operu Faust z dílny Milana Steigerwalda a Pavly Forest. Novinka je inspirována příběhem o touze po opravdové vášni a lásce na motivy tragédie Johanna Wolfganga von Goetha. 

Celý článek


Odborník na ajurvédu: V jakou hodinu je nejvhodnější doba na sex?

Podle východního učení o zdraví – ajurvédy – by se člověk měl řídit svými vnitřními biologickými hodinami. Alespoň tak to propaguje lékař David Frej, který už o ajurvédě napsal několik knížek.

Celý článek


Infinity pořádá každý čtvrtek orgie!

Ve vinohradské restauraci INFINITY se až do konce roku konají každý čtvrtek malé jídelní orgie.

Celý článek


Boj o život: Dal si kokain, boural, zamkl se v autě, usnul. A škrtil se o pás!

V úterý odpoledne došlo v ulici Machkova v Praze 4 k dopravní nehodě. Řidič audiny naboural do dvou zaparkovaných vozidel. Po střetu zastavil, uzamkl se uvnitř svého auta a usnul.

Celý článek


Antonín Kratochvíl v Malostranské besedě debatuje o našich dogmatech

Manipulace. Zneužívání slabosti. Politické a obchodní ovládání. Falešný úsměv. Nedostatek zájmu, soutěživosti a profesionality. Ignorance. Co všechno si myslí osobnosti českého společenského dění o situaci v naší zemi, jací jsme a co se u nás změnilo? Fotograf Antonín Kratochvíl vyzpovídal několik známých tváří a podpořil tím výstavu svých fotografií pod názvem DOGMA.

Celý článek


Průzkum: Jakou kávu mají Pražané nejraději? A co zbytek republiky?

Řetězec kaváren CrossCafe realizoval průzkum preferencí a chování u svých hostů, který probíhal po celé třetí čtvrtletí letošního rokuv 18 kavárnách značky CrossCafe ve třech českých městech. Výsledky ukazují na zajímavé odlišnosti v chutích u návštěvníků kaváren v Praze, Plzni a Hradci Králové.

Celý článek


Agresivní muž napadl strážníky, právě když poskytovali pomoc zraněnému muži

V pátek krátce po čtvrté hodině ráno přijali strážníci z Prahy 7 oznámení, že u Veletržního paláce leží zraněný muž. 

Celý článek


Goyova jej inspirovala. Vytáhl sprej a…nechal se chytit

Včera odpoledne přijali strážníci z Prahy 10 oznámení, že v ulici Goyova několik osob sprejuje po dlažbě a zdech místních domů.

Celý článek


1 ... << 190 191 192 193 194 195 196 >> ... 219