Přehled článků

Po chodbě běhala fretka

V neděli odpoledne volal obyvatel paneláku v Šimonově ulici v pražských Řepích pracovníkům Útulku Městské policie Praha s tím, že jim v 11 patře běhá po chodbě fretka. Odchytová služba si zvíře následně převzala a převezla ho do útulku v Dolních Měcholupech.

Celý článek


Palestina na obličeji, chirurgické rukavice, nůž před sebou... Ale u trezoru ostrouhal!

Bylo jedenáct hodin večer, osmadvacátého srpna, kdy do herna baru na Bubenském nábřeží přišel maskovaný muž. Namířil si to rovnou k baru, na který položil nůž s dvaceticentimetrovou čepelí, a po obsluze požadoval vydání všech finančních prostředků. Loupežné přepadení kriminalisté stále prošetřují  a nyní požádali veřejnost o spolupráci při pátrání.

Celý článek


Muž přišel na služebnu policie s plastovým kbelíkem. Neuvěříte, co v něm nesl

Muž v rámci zbraňové amnestie přinesl na služebnu strážníků v Praze 11 zapalovač do dělostřeleckého granátu. Na místo musel vyjet pyrotechnik.

Celý článek


Téměř osmdesátiletá žena si vzala nápadníka do bytu, ve kterém začala série neuvěřitelností

Od 20. června pracují kriminalisté čtvrtého policejního obvodu specializující se na kriminalitu spojenou s okrádáním seniorů na případu, kdy seniorka přišla kvůli podvodnému jednání skupiny tří lidí o více jak 90 tisíc korun.

Celý článek


Ještěrkou hodil míč do basketbalového koše v rekordním čase

V závodu vysokozdvižných vozíků Ještěrka Cup padl včera nový rekord v házení basketbalového míče do koše pomocí skladového vozíku.

Celý článek


Do Prahy míří Nízkotučný život ze Slovenska: Nebudeš se přežírat ani v myšlenkách, nepokradeš v ledničce své

Divadlo LETÍ uvede v rámci Cyklu scénických skic 8@8 novou hru proslulého slovenského dramatika Viliama Klimáčka Nízkotučný život. Hra vypráví o výrazných ženských postavách, které se zdráhají zakousnout s chutí do života.

Celý článek


Tahle čísla si zapamatujte! Mohou se vám hodit, když budete dole

Začal nový školní rok. Rozezněl se spolu se školním zvonkem také telefon Dětského krizového centra, které dětem, ale i jejich rodičům a dalším blízkým, v těžkých chvílích pomáhá? Nebo Linky bezpečí se stejným posláním? A jaké další pražské linky mohou lidem, kteří se ocitnou psychicky na dně, pomoci?

Celý článek


Čo bolo, to bolo, terazky som somárom. Slovák má v patách policii a ostudu na krku

Zhruba čtyřicetiletý muž se v pátek odpoledne pokusil v pražské Ovenecké ulici vyloupit pobočku banky, která pracuje s hotovostí jen po předchozí domluvě. Hrozil bombou v batohu, podle kriminalistů tam mohl mít dlouhou střelnou zbraň nebo její napodobeninu.

Celý článek


Fotogalerie: Sexy pružná těla, spodní prádlo, vtipné kostýmy. Zahájení sezony nebylo nikdy tak vášnivé

Tento týden byla na piazzetě Národního divadla slavnostně zahájena nová sezona. Akce byla pojata originálně jako exkluzivní módní přehlídka. Bylo se na co dívat!

Celý článek


Dostaňte svého partnera romantickým a neprofláknutým místem u Pražského hradu, nebude vás to stát ani korunu!

Zahrady Černínského paláce, kde sídlí ministerstvo zahraničí, se znovu otevřely veřejnosti, a to mnohem více než doposud.

Celý článek


Mladí cizinci nedávno poničili Národní divadlo, pomočili Karlův most, ale to, co předvedli nyní…

Nedávno dvojice mladých Francouzů při návratu z nočního tahu posprejovala fasádu Národního divadla, jiná skupinka zahraničních návštěvníků pomočila jednu ze socha Karlova mostu. Nyní došlo k dalšímu případu vandalství ze strany cizinců.

Celý článek


Hledaná žena se prozradila pokřikováním

Včera krátce před desátou hodinou večer prováděli strážníci z Prahy 6 kontrolu v Zátopkově ulici, kde nalezli dvojici osob, která hlasitě pokřikovala. Strážníci ženu a muže ztotožnili a z místa je vykázali.

Celý článek


Mistr hrnčíř, přadlena, dráteník. Ukáží dětem své dovednosti

V sobotu 6. září v Národopisném muzeu – Musaionu čeká na návštěvníky program, který přiblíží výstavu Venkov. Děti se dozvědí, co musí znát a umět správný hospodář a jaké nástroje a nářadí používá.

Celý článek


Švihadlo zahraje na Vyšehradě

Hospůdka Na hradbách na Vyšehradě bude v sobotu patřit koncertu skupiny Švihadlo.

Celý článek


Mikroskopie hrou. Interaktivně

Československá mikroskopická společnost zve na interaktivní vědeckou výstavu o mikroskopii, která změnila naše životy. Projdete se labyrintem výstavy a objevíte skrytá tajemství a záhady nanosvěta!

Celý článek


1 ... << 192 193 194 195 196 197 198 >> ... 209