Přehled článků

Kreslil na žaluzie a odmítl k tomu cokoli říct

V úterý odpoledne si autohlídka z druhého pražského obvodu v křižovatce ulic Nezamyslova x Jaromírova všimla muže, který seděl na římse výlohy v Jaromírově ulici a kreslil na žaluzie bílým fixem.

Celý článek


RockOpera Praha startuje sezónu Prokletím. Zahrálo si v něm i živé lvíče!

RockOpera Praha míří do nové sezóny se zbrusu novým videoklipem Prokleti. Skladbu z metalové opery 7 proti Thébám nazpíval rocker Kamil Střihavka. Režie videoklipu se ujal Allan Šubert. Autorem hudby je producent RockOpery Praha Milan Steigerwald, text napsala Pavla Forest.

Celý článek


Dortíčky a kávička nefrčely, v kavárně se začalo souložit. A hned bylo plno!

V polovině minulého týdne zadrželi kriminalisté šestého oddělení prvního policejního obvodu pětapadesátiletou ženu. Ta je nyní obviněna z trestného činu kuplířství, neboť takzvaně kořistila z prostituce provozované jiným.

Celý článek


Neuvěřitelné! Těhulka nadýchala na zastávce MHD 4,17 promile!

V pondělí v poledne bylo přijato oznámení na tísňovou linku městské policie 156, že v ulici Zálesí v Praze 4 leží v zastávce MHD podnapilá žena.

Celý článek


Krása bez závoje se vrací: Royal představuje Prague Burlesque Show

Multikulturní podnik ROYAL uvádí Prague Burlesque a jejich jedinečnou show, připravenou speciálně pro tyto prostory. Soubor spolupracuje s umělci a performery mezinárodní úrovně a se svými velkolepými představeními již slavil úspěchy i na zahraničních jevištích. Prague Burlesque stále přichází s nečekanými novinkami, a proto páteční show v prvorepublikových prostorách vinohradského ROYALu představuje nový posun v burleskní zábavě.

Celý článek


Life Sciences Film Festival 2014

Life Sciences Film Festival proběhne na půdě šesti fakult České zemědělské univerzity od pondělí 13. října do pátku 17. října a představí na 169 dokumentárních filmů z 31 zemí světa.

Celý článek


Vodní show po New Yorku také v Praze! Na vodě uvidíte Labutě nebo sochy z Velikonočních ostrovů

Nenechte si ujít jedinečný zážitek od 9. do 11. října na Náplavce na Rašínově nábřeží mezi Palackého a Železničním mostem. Vodní projekce, která slavila úspěch v New Yorku, bude poprvé k vidění na Vltavě. Promítat se budou labutě, motýli a další motivy. Show začíná každý večer o půl osmé, deváté a desáté. Vstup je zdarma a show proběhne za každého počasí.

Celý článek


Řidič taxíku obšťastnil sklerotika s napěchovaným batohem

V sobotu krátce po páté hodině ráno se strážníkům před budovou Obvodního ředitelství Městské policie Praha 1 v Opletalově ulici přihlásil řidič taxislužby s tím, že ve vozidle nalezl batoh, který zde zapomněl jeden z cestujících.

Celý článek


Tři piva, pár panáků a hurá za volant!

Opilý muž se pátek večer nejprve projel zákazem vjezdu, a když ho chtěli strážníci zastavit, tak vystoupil a snažil se utéct.

Celý článek


Hříšník na sebe upozornil močením, pak už to s ním šlo ráz na ráz

Ve středu krátce před půlnocí zaznamenaly kamery městského kamerového systému zjevně opilého muže, který močil v Kotorské ulici. Když poté nasedl do vozidla a chystal se odjet, operátor na místo vyslal hlídku strážníků. Ta poté zjistila, že muž je nejen opilý, ale má i vysloven zákaz řízení.

Celý článek


Street Food festival Stromovka: Ulice jak ji neznáte!

Ve Stromovce se předvedou profesionálové i amatérští performeři s tím nejlepším ze street foodu. Kvalitní, pestrá a originální nabídka jídel je jednou ze zásadních myšlenek festivalu, který se zároveň zaměřuje i na zajištění účasti zajímavých lidí, projektů, odborníků, hudby, ale i neziskových záměrů a převratných koncepcí.

Celý článek


Zoo Praha je sedmá. Každého sedmého dne v měsíci děti vstup za korunu

Na začátku srpna zveřejnil největší cestovatelský server TripAdvisor.com žebříček nejoblíbenějších zoologických zahrad světa, který vznikl hodnocením miliónů jeho uživatelů. Zoo Praha se v něm umístila na sedmém místě, což potvrdilo její celosvětovou popularitu.

Celý článek


Břevnovské posvícení: Středověké vaření piva, ve stáncích pečené husy, pečený býk, šunka, bramboráky...

Tradiční 21. Břevnovské posvícení u Břevnovského kláštera zve ve dnech od 9. do 12. října k návštěvě. Základem každého posvícení je jídlo a pití. Obojího bude o víkendu v Břevnově dostatek.

Celý článek


Den otevřených dveří: Středisko výcviku vodicích psů

Setkání se psími studenty i zasloužilými vodicími psy, prodejní výstava triček s originálními potisky s psí tematikou od předních českých umělců. Ukázky výcviku a prohlídka celého areálu s odborným výkladem. To vše nabídne Den otevřených dveří ve čtvrtek 9. října od 10 do 17 hodin.

Celý článek


Pozvánka: Voyage from London

Prezentace posledních prací mladých módních designérů, jež byli představeni letos v zimě na International Fashion Showcase v rámci prestižní akce London Fashion Week se koná od 6. do 12. října.

Celý článek


1 ... << 193 194 195 196 197 198 199 >> ... 218