Přehled článků

Výlet: Rodinný den v Milovicích, Park Mirakulum s Tankodromem

Několik tisícovek lidí navštíví pokaždé Rodinný den v Milovicích, při kterém Park Mirakulum vždy na začátku a na konci sezony spojí síly se sousedním Tankodromem. Tentokrát se brány obou areálů s celkovou plochou přes 60 hektarů otevřou pro hračičky a milovníky dobrodružství všech věkových kategorií v sobotu 4. října. A opět bude platit kouzelná formulka: Mirakulum i Tankodrom pouze za jednu cenu.

Celý článek


Chlípník měl erekci při pohledu na běhající ženy, onanoval na cyklostezce!

V úterý večer prováděli strážníci z Prahy 3 kontrolní činnost na cyklostezce u Tachovského náměstí. Tam si hlídka všimla muže, který pozoroval běhající ženy a přitom se obnažoval a onanoval.

Celý článek


Vyberte si svoji kočičku. V Kongresovém centru

Sdružení na ochranu zvířat v krajní nouzi zve na 16. umisťovací výstavu koček bez domova, která se koná v neděli 19. října od 10 do 17 hodin v Kongresovém centru, 5. května 65, stanice metra Vyšehrad.

Celý článek


Foto: Strašidlo? Vodník? Procházel se v parku a byl neuvěřitelně zelený

V pondělí přijali pracovníci Útulku pro opuštěná zvířata Městské policie Praha oznámení, že v parku v ulici U Pazderek v pražských Bohnicích nalezl pozorný občan chameleona.

Celý článek


Zdrogovaný řidič vjel v centru Prahy na pěší zónu!

V pondělí odpoledne prováděli strážníci z Prahy 1 v rámci součinnostní akce s Policií ČR, která byla zaměřená na řidiče pod vlivem drog, kontrolní činnost v Jindřišské ulici.

Celý článek


Pro dobrotu na žebrotu: Za budíček dostal strážník bolavou odměnu

Z pátku na sobotu prováděli strážníci z Prahy 2 kontrolní činnost na Tylově náměstí, kde nalezli zjevně opilého muže, který ležel na zemi.

Celý článek


Modřanský JARMARK 2014

Druhý ročník Modřanského jarmarku se koná 4. října od 10 do 18 hodin na Obchodním náměstí a v prostorách Modřanského biografu.

Celý článek


Navštivte Slovenské trhy. V rámci festivalu HYBAJ HO!

Přijďte se si dopřát trochu česko- slovenské vzájemnosti a přesvědčit se, že ze Slovenska nepochází jen bryndza či borovička!

Celý článek


Aranžovací seminář: Z celoročního věnce adventní

Věnec jako symbol něčeho, co nikdy nekončí, se stal již dávno zcela běžnou výzdobou našich domácností. V poslední době se k jejich výrobě využívají nejrůznější materiály.

Celý článek


Ples zvířat

Mezinárodní den zvířat se celosvětově slaví 4. října. Na oslavu tohoto svátku se koná v pražské zoo velký ples zvířat.

Celý článek


Není třeba se hlásit. Přijdete a hrajete! Deskohraní 2014

V Michnově paláci Tyršova domu si můžete zahrát deskové hry známé i neznámé, moderní i prastaré, pro radost i v soutěžích.

Celý článek


Opravář snědší pleti, tlusté postavy a s jedním zubem políbí vaši sousedku

Od začátku dubna kriminalisté čtvrtého policejního obvodu pátrají po muži, který se v minimálně třech případech vloudil do bytů seniorů v Praze 4 a pod záminkou opravy televize je okradl.

Celý článek


Potřebuju hned lízat! Žena se kvůli touze dostala do problémů

Z pátku na sobotu prováděli strážníci z Prahy 14 kontrolní činnost v ulici Chlumecká, kde si všimli terénního auta, které zamířilo do zákazu vjezdu.

Celý článek


Trojský Kozel přežije i orkán. U nohou má výčepy

Pivovar Velké Popovice slaví 140 let od svého založení. Pro účely oslav vyrobil největšího dřevěného kozla na světě. Tento „Trojský Kozel“ je vysoký 7,1 metrů, dlouhý 7,4 metrů a váží pět tun. Na své pouti, po exportních zemích Velkopopovického Kozla, zavítal již na Slovensko, do Gruzie a Moldavska.

Celý článek


Stál na káry u káry: Dal jsem si burčák, tak se toho ujal kámoš

V sobotu odpoledne projížděli strážníci z Hlídkového útvaru Městské policie Praha Bohdaleckou ulicí v Praze 10, kde si všimli zjevně opilého muže, jak dolívá z kanystru pohonné hmoty do stojícího vozidla.

Celý článek


1 ... << 195 196 197 198 199 200 201 >> ... 219