Přehled článků

Hlavně nenápadně: Že by ale zrovna s tímhle čekal na zastávce?

V neděli odpoledne přijali strážníci z Prahy 9 oznámení, že v zahrádkářské kolonii v ulici U Elektry, ukradl neznámý muž sekačku na trávu a odešel i se strojem směrem do Poděbradské ulice.

Celý článek


Kuk do kamery: Opilý amatér si počínal jako ňouma, poznáte ho?

Policisté z místního oddělení na Žižkově pracují od poloviny srpna na případu vloupání do dřevěného stánku předzahrádky jednoho z klubů v Koněvově ulici. Bezpečnostní kamery zachytily 12. srpna kolem půl šesté ráno neznámého muže, který vstoupil hlavními vraty do zahrádky klubu.

Celý článek


IQ park: svět objevů na Chvalském zámku

Nenechte si ujít putovní výstavu libereckého IQ parku ve sklepení Chvalského zámku.

Celý článek


Erekce srdce

Ze všeho nejlstivější a nejpřevrácenější je lidské srdce. První absolventská inscenace 3. ročníku oboru herectví ALD vzniká formou kolektivní tvorby, bez předem daného scénáře. Autory inscenace jsou studenti společně s režisérkou Petrou Tejnorovou a tvůrčím týmem.

Celý článek


Designblok

Aktuální novinky světového i domácího designu v nejvýznamnějších pražských obchodech a galeriích představí od 7. října do 12. října Designblok.

Celý článek


Také psi mají své dny. Na Míráku budou dokonce i tančit

Přijďte se podívat na Psí den na náměstí Míru v úterý 30. září. Od šestnácti do devatenácti hodin budete mít možnost konzultace s veterinářem i kynologem. K vidění budou také různé psí aktivity jako dog dancing a agility.

Celý článek


EVLS Prague Pro 2014

Třetí největší profesionální kulturistická akce na světě se koná 4. října od 10 hodin v Tipsport Areně. Návštěvníky čekají opět tři profesionální kategorie a EXPO. Amatérské bikini jsou letos součástí velkolepé Olympia Amateur Europe.

Celý článek


Třesoucí se muž: Velké dluhy + chybějící léky = skočím z mostu

Ve čtvrtek večer vyjela autohlídka strážníků z Prahy 5 ověřit oznámení na Palackého most, kde se měla nacházet osoba, která chce skokem z mostu spáchat sebevraždu.

Celý článek


Historické slavnosti a řemeslný trh

Načerpat atmosféru dávných dob prostřednictvím oživených ukázek historických řemesel 15. století či dobového divadla, tanců a písní můžete 4. října v rozmanitých prostorách Novoměstské radnice.

Celý článek


Těžko uvěřitelné: I tohle vás může v noci potkat ve Strahovském tunelu

Dnes v noci přijali operátoři městské policie na linku tísňového volání 156 oznámení, že ve Strahovském tunelu se pohybuje zjevně opilý muž a hrozí, že ho srazí projíždějící auta nebo jinak ohrozí bezpečnost silniční dopravy.

Celý článek


Amphetamin, metamfetamin a za volant!

Dnes v ranních hodinách strážníci ze čtvrtého pražského obvodu prováděli hlídkovou činnost v ulici Mezivrší, kde si všimli vozidla, které vzhledem ke stavu povrchu vozovky jelo neadekvátní rychlostí a nebylo řádně osvětleno.

Celý článek


Holčičce ublížím, chlapečka rovnou odkrouhnu. Známá vyděračská firma se opět připomenula

Ve středu ráno našli zaměstnanci Ministerstva průmyslu a obchodu za vstupními dveřmi ve vestibulu tohoto úřadu anonymní dopis. V tom neznámý autor uváděl, že požaduje částku milion korun, kterou si chce vyzvednout v jednu hodinu odpoledne na konkrétním místě v Hostivařském parku.

Celý článek


Řidič to zalomil uprostřed silnice!

V úterý krátce po půlnoci strážníci z Prahy 4 v rámci kontrolní činnosti spatřili auto, které stálo v jízdním pruhu na ulici Nuselská souběžně se zastávkou MHD. Za volantem seděl řidič a podřimoval.

Celý článek


Jů a Hele a Veselá pouť

Zábavná pouť s legendárními postavičkami ze Studia kamarád je připravena na sobotu 27. září od 14 hodin.

Celý článek


Rušná noc v Praze: Co to máte v autě? Delaborovaný granát!

Během noci z úterý na středu se pražští policisté opravdu nenudili. Při kontrolách narazili na několik opilých a zdrogovaných řidičů, ale i těch, kteří řidičák nevlastní.

Celý článek


1 ... << 196 197 198 199 200 201 202 >> ... 219