Přehled článků

Přišlo to na něj v sadech, začal onanovat na stromě! Jak to odůvodnil?

Ve středu kolem třetí hodiny odpoledne zastavil autohlídku v ulici Na Františku muž a sdělil, že na druhé straně řeky přímo proti nemocnici se ve stráni Letenských sadů pohybuje nahý muž, který zde onanuje. Dále měl lézt po stromech a houpat se v jejich korunách.

Celý článek


Nejdražší sport v životě zažil v pražských sadech. Stál ho desítky tisíc!

Od konce srpna pátrají kriminalisté prvního policejního obvodu po neznámém muži. Ten si konkrétně osmadvacátého srpna přisvojil ve sportovním areálu v Riegrových sadech batoh poškozeného.

Celý článek


S „rakví“ na zádech a navíc v noci? Tady něco nehraje

Ve středu krátce před třetí hodinou ranní přijal operátor tísňové linky oznámení od všímavého občana, který si v ulici Vršovická v Praze 6 všiml podezřelého muže, který nesl na zádech střešní box a odcházel od zaparkovaných vozidel směrem do nedalekého parku.

Celý článek


Zažít Vinohrady jinak: V ulici se bude pařit a degustovat pod širým nebem

V sobotu 20. září se již po čtvrté uskuteční akce Zažít Vinohrady jinak – Americká ulice. Otevřená sousedská slavnost tradičně promění celou Americkou v místo plné hudby, tance, kulturních zajímavostí a kulinářských zážitků z různých koutů světa.

Celý článek


Šílený řidič? Vypil litr vodky, dal si kokain a vyrazil na jízdu noční Prahou

Pražští policisté zadrželi v noci na úterý šest řidičů pod vlivem návykových látek nebo alkoholu.

Celý článek


Svět se zbláznil? Okřídlená zákaznice si přilétla pro pizzu oknem

V pondělí dopoledne volala obsluha pizzerie v Kutnohorské ulici v Praze 10, že jim do podniku přilétla kachna. Na místo byla vyslána odchytová služba, která si zvíře převzala a převezla ho do Útulku Městské policie Praha v Dolních Měcholupech.

Celý článek


Když se mnou nepůjdete za přítelkyní, podříznu ji!

V pondělí večer přišel na služebnu Městské policie Praha 11 v Markušově ulici muž, který zde začal hlasitě vykřikovat, že byl deset let zavřený a že s ním někdo okamžitě musí jít k přítelkyni pro věci.

Celý článek


Po rvačce s odpadkovým košem zašel do herny

Dnes v noci byla do Střelničné ulice vyslána hlídka strážníků z Prahy 8. Zde se měl pohybovat mladík, který údajně rozbil skleněnou výplň zastávky veřejné dopravy a poškodil několik odpadkových košů.

Celý článek


Z auta mu koukala zadní část těla. Měl k tomu své důvody

Včera večer procházela pěší hlídka strážníků z Prahy 10 ulicí Gutova, kde si všimla u zaparkovaného osobního vozidla dvou mužů.

Celý článek


Z lesíka se ozývá dětský křik. Jak s tím souvisela zdrogovaná žena?

Minulý čtvrtek večer přijali operátoři linky 158 oznámení, ve kterém nelhostejný občan upozorňoval na to, že z lesíka nedaleko ulice Houdova slyší dětským hláskem volání o pomoc.

Celý článek


Jsem Rambo, tvrdí opilec, který skáče pro zábavu z pražských mostů

V neděli krátce před třináctou hodinou přijal operátor tísňové linky oznámení o muži, který seděl na mostě na kamenném zábradlí Palackého mostu a po chvilce skočil do řeky. Na místo okamžitě vyjely všechny dostupné hlídky z okolí, avšak v řece nikoho neviděly, proto po muži začaly okamžitě pátrat.

Celý článek


Čtení ve vlaku: Spisovatelé čtou v příměstských spojích

Včera byl zahájen literární festival Čtení ve vlaku. Na některých spojích se budou ještě během dneška a zítřka střídat u mikrofonu spisovatelé a předčítáním ze svých knih zpříjemní cestování vlakem. 

Celý článek


Dobročinný festival pomůže potřebným

V sobotu 20. září se bude v areálu Žluté lázně v Praze 4 – Podolí konat druhý ročník benefiční akce Poison Apple Open Air, která vybere peníze na hřiště pro děti. Na třech pódiích vystoupí bdesítky předních Dj´s, producentů, muzikantů a zpěváků. Vstupné je dobrovolné, nejméně však 30 korun.

Celý článek


Po rvačce ležel bezvládně na trávníku, naháč se na něj sápal dál

V neděli večer byla vyslána hlídka strážníků z Prahy 9 do ulice Tupolevova, kde mělo docházet ke rvačce. Strážníci na místě nalezli skupinku křičících osob a muže, který bezvládně ležel na trávníku.

Celý článek


Neuvěřitelné! Víte kolik nadýchal „mrtvý“ muž ležící u prodejny?

Skoro neuvěřitelnou hodnotu 5,82 ‰ naměřili v noci na pondělí strážníci Městské policie Praha 4 u devětapadesátiletého muže.

Celý článek


1 ... << 196 197 198 199 200 201 202 >> ... 217