Přehled článků

Peter Nagy oslaví šedesátku. Fanouškům nadělí česko-slovenské turné

Letos v dubnu oslaví zpěvák, skladatel, hudebník, textař a producent Peter Nagy kulaté jubileum. K této příležitosti odehraje jedenáct velkolepých koncertů u nás i na Slovensku. Pro fanoušky připravuje dvouhodinová vystoupení plné megahitů i srdcových písních v poprockových aranžích pod názvem PETER NAGY 60 CZ / SK TOUR.

Celý článek


Potyčka v prodejně, vyhrožování podřezáním!

Když chtěla autohlídka městské policie provést kontrolu živnostenské provozovny v Praze 12, oslovil ji před vchodem muž s tím, že v prodejně agresivní útočník napadá ostrahu.

Celý článek


Garden Food Festival začíná svou letošní pouť Českem v karlínské Invalidovně. Tam musíte být!

Svátek dobrého jídla a pití Garden Food Festival (GFF) letos poprvé zavítá také do Prahy, kde od čtvrtka do soboty oživí prostor barokní Invalidovny. Návštěvníci se mohou těšit na netradiční ochutnávky a prezentace známých i méně známých restaurací, bister i regionálních výrobců. Mohou se potkat i s porotci a soutěžícími pořadu MasterChef Česko, který vysílá TV Nova. 

Celý článek


Senior je šokoval, mobilem v ruce upozornil na mnohem větší průšvih

Krátce před nedělní půlnocí si hlídka městské policie všimla v ulici Anenská v Praze 1 vozidla, jehož řidič držel při řízení v ruce mobilní telefon.

Celý článek


Po hádce s přítelkyní se rozhodl vybít svůj vztek hloupým způsobem. A jiný „borec“ zase své řádění vysvětlil dost nepochopitelně

Během sobotní noční hlídkové činnosti v tramvaji si strážníci při příjezdu na konečnou zastávku v Řepích všimli muže, který kopal do zpětného zrcátka zaparkovaného osobního vozu. Přiběhli k muži a zabránili mu v dalším ničení vozu.

Celý článek


Na Výtoni zničil požár auto, dodávku a motocykl. Při zásahu se lehce zranil jeden hasič

Požár dílny v ulici Na Výtoni v Praze 2 likvidovaly několik minut po nedělní půlnoci tři jednotky pražských hasičů. Při příjezdu jednotek byla dílna požárem zachvácena v plném rozsahu, hasiči použili dýchací techniku.

Celý článek


Zítra startuje stavbou májky Studentský měsíc. Program zakončí festivalem pod širým nebem

Už v pondělí 1. dubna se sejdou studenti na Vodičkově a Jungmannově ulici, kde postaví májku. Slavnostně tak odstartují Studentský měsíc. Oslavy jara a studentského života během dubna oživí hned několik menších i větších akcí. Mezi ně patří například tradiční volba krále a královny Pražského Majálesu v kategorii pro vysoké školy, pro střední školy se odehraje volba prince a princezny. 

Celý článek


Ve čtvrtek nad ránem je zastavil hluchoněmý muž, upozornil na rozříznutou plachtu nákladního auta. Uvniř čekalo překvapení...

Ve čtvrtek v časných ranních hodinách zasahovala autohlídka městské policie v ulici Opletalova v Praze 1, kde ji zastavil hluchoněmý muž a ukazoval směrem k jednomu ze zaparkovaných aut. Pak nasedl do vlastního vozidla a odjel.

Celý článek


Televizní Popelka slaví 50 let

Letos na Vánoce to bude 50 let, kdy tehdejší Československá televize poprvé uvedla pohádku Popelka v hlavních rolích s Evou Hruškovou a Jiřím Štědroněm. K této příležitosti vznikla i unikátní kniha plná vzpomínek i nikdy nezveřejněných fotografií. V pražské kavárně Faux pas se konal křest.  

Celý článek


Světová saunérská elita předvede své umění v Praze, startuje Saunafest 2019

Saunérská elita z 15 zemí, například z Hawaie, Norska, Itálie či Malajsie, přijíždí do Česka, aby zde představila to nejlepší ze současného saunového umění. Svá exhibiční vystoupení předvedou saunamistři u příležitosti 7. ročníku mezinárodně uznávaného festivalu Saunafest2019. Akci, která potrvá do neděle 31. března včera v Aquapalace Praha v Čestlicích slavnostně zahájila svým metličkovým ceremoniálem moderátorka Inna Puhajková.

Celý článek


Brabantia slaví stovku. K jubileu představuje novou kolekci

Designová holandská značka Brabantia slaví 100. narozeniny. Svým zákazníkům k tomuto významnému jubileu představuje novou kolekci, ve které oživuje kultovní „Patrice“ tisk. Tento květinový tisk kvetl na produktech Brabantia v roce 1969 a byl velmi úspěšný. Po 50 letech jej proto vrací na své produkty v nové kolekci doplňků do kuchyně – designových košů, chlebníků a potravinových dóz.

Celý článek


Centrum Černý Most rozjíždí talk show Unexpected Session

Tři hosté, jedno téma. Pražské obchodní Centrum Černý Most spustí 2. dubna v 18:00 svou vlastní talk show. Cyklus s názvem Unexpected Session nabídne neopakovatelná setkání vždy s novými hosty a novým tématem. 

Celý článek


Na nových toaletách vystaví trus, je ho pořádný kus!

V sobotu 30. března se uskuteční slavnostní zahájení 88. sezony Zoo Praha. Součástí programu bude otevření nového objektu toalet pro návštěvníky s originální výstavou koprolitů a odlitků trusu zvířat.

Celý článek


Zas..ný fízlové, nechte ho být! Zatýkání žháře se proměnilo v drama kvůli opodál sedícímu bezdomovci. Měl totiž u sebe ovčáka a vlkodava

Kriminalisté nedávno zadrželi hodiny mladíka, který je obviněn ze založení tří desítek požárů a na svůj další osud čeká ve vazbě. Při zatýkání na nádraží Vysočany se kriminalisté dostali do sporu s čtyřiačtyřicetiletým mužem, který seděl opodál na peronu, na lavičce, a měl u sebe dva psy, konkrétně belgického ovčáka a vlkodava.

Celý článek


Sedm letošních fitness trendů, které vás rozhýbou

Tréninky s vysokou intenzitou, komplexní cvičení zahrnující co největší škálu stylů, skupinové cvičení formou koučinku – to jsou některé z fitness trendů pro tento rok. A co přivede letos do fitness center nejvíce klientů? Podle odborníků z České komory fitness, kteří získali unikátní informace od svých kolegů z celého světa, to bude funkční trénink!

Celý článek


1 2 3 4 5 >> ... 197