Přehled článků

Hráblo mu? Bezdůvodně ukopl autu zrcátko

V pátek odpoledne byla vyslána hlídka Městské policie Praha 8 na Karlínské náměstí, kde měl neznámý muž prokopnout zadní světlo u zaparkovaného automobilu.

Celý článek


Téměř kinetická instalace: Sady v centru Prahy po setmění oživí 256 balónků plněných héliem a ledkami

Zítkovy sady ožijí při druhém ročníku festivalu světla Signal, který se v centru Prahy uskuteční od 16. do 19. října, sítí 256 balónků plněných héliem a ledkami, které autoři Maxime Houot & Nohista používají jako interaktivní světelné pole.

Celý článek


Opilý agresivní muž dal pěstí uniformě

V sobotu v půl druhé ráno prováděli strážníci Hlídkového útvaru Městské policie Praha kontrolní činnost v ulici Sokolovská, kde spatřili zjevně opilého muže, jak slovně útočí na okolo stojící lidi. Muž poté začal vyhrožovat a sprostě nadávat i strážníkům.

Celý článek


Zbraňová amnestie: Muž odevzdal 400 nábojů z druhé světové!

V pondělí dopoledne přišel na služebnu Obvodního ředitelství Městské policie Praha 11 v Markušově ulici muž s tím, že chce v rámci zbraňové amnestie odevzdat nějaké náboje, které nalezl na chatě.

Celý článek


Za tisícovku to smázneme, yes? Amík kopal do psa a nabízel úplatek

V neděli krátce po půlnoci si smíchovští policisté nedaleko stanice metra Anděl všimli hlučného muže, který kopal do psa jednoho z kolemjdoucích.

Celý článek


Řidička je chtěla zlikvidovat a poslat na Sibiř!

V neděli v pátek po 23. hodině přijali operátoři tísňové linky volání od řidiče vozidla Volkswagen Golf, že po chodníku a tramvajovém pásu v ulici Plzeňská jede řidička Peugeotu 207, které z auta odlétly disky, střetla se navíc s jeho vozem a z místa ujížděla směrem k lokalitě Anděl.

Celý článek


Zdrogovaný řidič dokáže mnoho. Ohrozí matku s kočárkem, srazí zátaras a vezme nohy na ramena

V sobotu odpoledne strážníci z Prahy 11 v ulici Ke Stáčírně uviděli bílou dodávku, jejíž řidič projel zákazem vjezdu. Chtěli proto auto zastavit.

Celý článek


Výloha nevydržela: Takhle se na ledě oslavuje gól v hokeji, v centru to byl jiný případ

Možná si hrál na hokejistu, který samou radostí z gólu skáče na ochranné plexisklo, možná chtěl jen ukázat, jaký je kabrňák.

Celý článek


To nebyl hezký pohled: Na hřišti se válel puberťák „ve vlastní šťávě“

V pátek odpoledne prováděli strážníci z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 2 kontrolní činnost na dětském hřišti v ulici U Vodárny.

Celý článek


A pak že není opera sexy! Podívejte se, jaké krásky přijedou do Prahy

V rámci dvacetiletého výročí působení Orchestru PKF – Prague Philharmonia se uskuteční projekt „20 let stylově“. Ten nabídne mezi 28. zářím a 5. říjnem koncertní trilogii širokého dramaturgického záběru za účasti domácí i světové sólistické elity. Bude nejen co poslouchat, ale také na co se dívat.

Celý článek


Nasadil si na ruce pouta jako ozdobu a už je nesundal. Teď ho čeká amputace

V pátek odpoledne kontaktovali tísňovou linku 158 pracovníci úrazové ambulance zdravotnického zařízení na Praze 6, že v jejich čekárně je mladý muž, který má na pravé ruce přirostlá pouta ke tkáni.

Celý článek


Brr, šla z něj hrůza: Všechny vás podřežu!

Ve čtvrtek dopoledne byla vyslána hlídka strážníků z Prahy 8 do ulice Na Kopečku, kde se měl nacházet podnapilý, agresivní muž, který měl verbálně napadat kolemjdoucí osoby.

Celý článek


Co vám to leze z pytle? Netuším, já chci jen vařit mléko, vymlouval se

Ve středu v noci si strážníci ze třináctého pražského obvodu v rámci běžné hlídkové činnosti v Bellušové ulici všimli podezřelého muže, který stál se psem u křoví.

Celý článek


Chuligán s podivnýma trenkama vypustil duši. Podívejte se na jeho ruce

Dnes ráno jeli strážníci z Prahy 6 prověřit oznámení do ulice Na Větrníku, kde se měl nacházet mladík, který měl vypouštět pneumatiky u zaparkovaných vozidel.

Celý článek


Kampaň „Doživotí" míří do Prahy

Výstava „Doživotí“ otevírá brány do světa parkinsoniků a umožňuje veřejnosti pochopit, s jakým onemocněním pacienti svádí dennodenní boj. Parkinsonova choroba totiž představuje vážné onemocnění i sociální problém dneška. V současnosti se s ní potýká více než 1 milion Evropanů a průzkumy předpovídají zdvojnásobení počtu pacientů do roku 2030. Přestože se počet nemocných Parkinsonovou chorobou zvyšuje, veřejnost o ní má stále málo informací.

Celý článek


1 ... << 197 198 199 200 201 202 203 >> ... 219