Přehled článků

Bramborové království

Bramborová pohádka s loutkovou bramborovou dílnou je připravena v Bajkazylu pro děti od 3 do 100 let v neděli 24. srpna od 15 do 16 hodin.

Celý článek


Zastupitelé desítky schválili referendum k radnici a dalším tématům

V Praze 10 se budou v září a říjnu konat tři referenda. Lidé se v nich budou moct vyslovit o stavbě radnice, nulové toleranci k hazardu, o opravě stadionu Ďolíček nebo výstavbě parkovacího domu.

Celý článek


Zábavné odpoledne: Honzík a Mařenka se vydávají do světa

Pro malé i velké, rodiče, babičky i dědečky! Přijďte se naučit něco nového a zažít nevšední zážitek s celou rodinou. V pátek 5. září 2014 se park Kampa v centru Prahy promění a přivítá „Honzíky a Mařenky“ na jejich cestě do světa. 

Celý článek


Pozvánka: Sporťáček, měsíc náborů do sportovních klubů

I letos přiláká tisíce malých sportovních nadšenců do pražského sportovního areálu HAMR – Braník v Praze 4. V sobotu 6. září se uskuteční již čtvrtý ročník největšího náborového sportovního festivalu pro děti do 15 let – SPORŤÁČEK.

Celý článek


Sobotní odpoledne: Žofín patří všem generacím!

V Paláci Žofín připravila Praha 1 bohatý program pro děti, rodiče i starší generaci. Ve venkovních prostorech, zítra od 14 do 20 hodin. 

Celý článek


Rozhodla se okamžitě. Sekla s prací, se zástěrou a začala loupit

V jedné z restaurací na Praze 1 došlo v úterý 12. srpna k loupeži. Servírka, pracující v tomto podniku se rozhodla, že skončí svůj pracovní poměr dosti kuriózně, a to v půlce směny. Proto když za ní kolem páté hodiny odpolední přijel její manžel, odešla z „placu“ i s kasírtaškou.  

Celý článek


Půlnoční opilcova jízda

Včera před půlnocí jela autohlídka strážníků z Prahy 5 prověřit oznámení, že v ulici Na staré někdo jezdí s vozidlem sem a tam a to tak, že gumy pískají.

Celý článek


Opil se do bezvědomí. Je mu 15, strážníci mu našli maminku

Dnes ráno kolem druhé hodiny bylo na operační středisko Městské policie Praha 10 oznámeno, že v ulici V Olšinách v autobusové zastávce Strašnická leží na zemi mladý muž.

Celý článek


Porota vybere Psa Prahy 6, rozhodovat bude i Žeryk

V sobotu 23. srpna zažije Praha 6 největší koncentraci psů na metr čtvereční. V 11 hodin začíná vyhlášení vítěze velké letní soutěže PES PRAHY 6. 

Celý článek


Koncert: Lili Marlene v Besedě

V úterý 26. srpna můžete slyšet v Malostranské Besedě expresivní alt zpěvačky Dáši Součkové s kapelou Lili Marlene. Koncert začíná ve 21 hodin.

Celý článek


Tajemné noční čtení na historickém hřbitově připomene rytíře

V sobotu 30. srpna se od 21 hodin uskuteční již třetí tajemné noční čtení na Malostranském hřbitově. Večer je věnován vzpomínce na Václava Michala Pešinu rytíře z Čechorodu, který se významně zasloužil o dostavbu katedrály sv. Víta na Pražském hradě a je pohřben na Malostranském hřbitově.

Celý článek


Zloděj ukradl cyklistovi kolo za sto tisíc, se kterým se jen na chvíli zastavil

Detektivové z pražské Palmovky pracují od 6. srpna na případu loupežného přepadení v ulici Zelenky Hajského, kde neznámý mladík oloupil cyklistu o jeho kolo. Šestačtyřicetiletý muž projížděl ulicí, v jednu chvíli však zastavil, aby si z batohu vytáhl mobil telefon. V ten okamžik zezadu přiskočil neznámý mladík, srazil ho ranou do zad na zem, naskočil na kolo a odjel z místa pryč.

Celý článek


Mladík sprejoval před očima strážníků

Ve středu v noci procházela hlídka strážníků z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 10 ulicí Za Poštou. Z přilehlé Černokostelecké ulice strážníci uslyšeli hlasitý rozhovor několika mladých lidí. 

Celý článek


Opilý řidič se strážníkům přiznal. Dechovou zkoušku odmítl

Dnes brzy ráno prováděli strážníci z Prahy 12 kontrolu na Sofijském náměstí, kde uviděli osobní vozidlo, které jelo v protisměru a do zákazu vjezdu.

Celý článek


Kde pomohou mobilní aplikace. Umožní přístup k účtu a snadné placení

Pražské vodovody a kanalizace komunikují se svými zákazníky prostřednictvím moderních technologií, dvou mobilních aplikací pro majitele chytrých telefonů s iOS nebo Android OS.

Celý článek


1 ... << 198 199 200 201 202 203 204 >> ... 209