Přehled článků

Pozvánka: Holešovice Fashion Market

Tradiční trh nezávislé módy, šperků a designu Holešovice Fashion Market se bude konat 26. – 27. září v holešovické Pražské tržnici, v halách číslo 13 a 40.

Celý článek


Pozvánka: Běžecká škola Prahy 4, sraz U Labutě

Běžecká škola Prahy 4 má za cíl sdružit všechny příznivce běhání a umožnit jim, podle jejich výkonnosti, společný a tělu zdravý pohyb v tréninkových skupinách.

Celý článek


Pozvánka: festival Dvořákova Praha

Mezinárodní hudební festival Dvořákova Praha se blíží, první tóny rozezní Rudolfinum 8. září. Festival představí letošní novinku – komorní řadu, kterou v letošním roce pro Dvořákovu Prahu připravil vynikající violoncellista Jiří Bárta. 

Celý článek


Během jednoho dne vypátrali policisté čtyři hledané osoby

První úspěch se jim podařil na ulici Vysočanská v Praze 9, kde si na zastávce metra Střížkov povšimli podezřelé dvojice chlapce a dívky, u kterých se rozhodli provést kontrolu. Devatenáctiletý mladík a šestnáctiletá dívka byli v evidencích jako hledaní.  

Celý článek


Mírák bude patřit poutní slavnosti

Městská část Praha 2 se bude finančně podílet na uspořádání Svatoludmilské poutní slavnosti, která se uskuteční 16. září v kostele sv. Ludmily na náměstí Míru.

Celý článek


Pozvánka: Běžecký happening Prahy 4

Ve středu 10. září si přijďte zaběhat, nechte si změřit tlak nebo tělesný tuk, nebo poradit, jestli správně dýcháte a běháte. Běžecká škola Prahy 4 ve spolupráci s agenturou SportGroup.cz, městskou částí Praha 4 a Žlutými lázněmi připravuje běžecký happening, který se bude konat 10. září ve Žlutých lázních!

Celý článek


Ukažte, jak umíte běhat s kolečkem naplněným lidským masem

Letní hry pro nadšence, připravené změřit své síly v neobvyklých sportech, mají v Třebonicích v Praze 13 dlouholetou tradici. U Třebonického rybníka se konaly již třináctkrát. V letošním roce se kvůli vypuštění a plánované rekonstrukci rybníka uskuteční mimořádně na jiném místě.

Celý článek


Topku povede do voleb Tutter

Místní výbor TOP 09 Praha 7 schválil kandidátní listinu pro podzimní volby do místního zastupitelstva, v jejímž čele bude kandidát na starostu městské části Praha 7 Miroslav TOP 09 na Praze 7 bude Miroslav Tutter.

Celý článek


Nezvaná návštěva na balkóně, majitelku vyděsila užovka

V sobotu odpoledne volala majitelka bytu v ulici Na Květnici v Praze 4, že má na balkóně hada.

Celý článek


Tipy na výlety přináší publikace i nová aplikace dopravního podniku

Pražský dopravní podnik (DPP) nabízí v prodeji oblíbenou knihu plnou tipů na výlety v dostupnosti pražské MHD, a to „110 výletů s Dopravním podnikem hlavního města Prahy“ či pro anglicky mluvící zájemce „33 PRAGUE TRIPS by public transport“. DPP také aktualizoval svou aplikaci „Pražské výlety“ pro chytré telefony, kterou si nyní kromě platformy iOS můžete pořídit také na zařízeních se systémem Android.

Celý článek


Mozaiky rozsvítily Prahu 10

Chorvatská, Borodinská nebo Heroldovy sady – místa v Praze 10, kde se objevila umělecká mozaika. V těchto dnech vznikající dílo Terezy Podové a Jana Pancíře (skupina Free Mozaik) bude mít plochu téměř 100 m2.

Celý článek


Slovenští herci v Praze: Léto slovenských hvězd

Léto slovenských hvězd se koná od dnešního dne do 28. srpna v divadle Studio DVA. Připraveno je celkem sedm představení, mezi kterými je i jedna česká premiéra.

Celý článek


Chvalský zámek: noční prohlídky s vílou Ohnivkou a skřítkem Matýskem

Noční prohlídky Chvalského zámku čekají na návštěvníky v rámci Hradozámecké noci v sobotu 30. srpna. 

Celý článek


Noční prohlídka: Zahrady pod Pražským hradem

Noční prohlídky zahrad a exhibice evropských bojových umění čekají na návštěvníky v rámci Hradozámecké noci v sobotu 30. srpna.

Celý článek


Výstava: Kdo jsem. Bohumil Hrabal

Na ploše téměř 380 m2 v 1. patře letohrádku Hvězda jsou vystaveny unikátní fotografie a další obrazové materiály, úřední doklady včetně Hrabalových vysvědčení, ukázky korespondence a jiné exponáty přibližující autorovy životní osudy i jeho tvorbu.

Celý článek


1 ... << 199 200 201 202 203 204 205 >> ... 209