Přehled článků

Byl otevřen bytový areál Nové Měcholupy III a IV

Dnes otevřel Ekospol nový bytový areál Nové Měcholupy III a IV s 295 byty. Celý projekt Nové Měcholupy se 700 byty je jedním z největších projektů současnosti a nejprodávanějším projektem celé historie českého developmentu.

Celý článek


Krásné roztleskávačky nakopnou na nábřeží běžce

V sobotu 6. září se v Praze uskuteční běžecká akce Birell Grand Prix Praha. Praha 7 připravuje zábavný doprovodný program, který se uskuteční na křižovatce ulic Dukelských hrdinů a nábř. Kpt. Jatoše.

Celý článek


Hledají se oběti. Falešného policisty

Od druhé poloviny března pátrali kriminalisté prvního policejního obvodu po falešném policistovi. Ten vylákal seniora z bytu a tvrdil mu, že přišel vybrat pokutu za černou jízdu v prostředku hromadné dopravy. Byť má senior, s ohledem na svůj věk, sníženou pohyblivost, i tak ho „policista“ přiměl jít s ním na služebnu.

Celý článek


Opět drogy za volantem. Tentokrát Mercedesu a navíc kradeného

Dnes odpoledne si pražští policisté všimli na Horňátecké ulici vozidla Mercedes-Benz, které bylo vedeno v celostátním pátrání jako odcizené. Policisté proto začali řidiče okamžitě pronásledovat ulicemi až na Karlovo náměstí.

Celý článek


Babí léto v Řepích. Yo Yo Band, soutěže pro děti a bohaté občerstvení

Zábavné odpoledne pro celou rodinu pořádá Městská část Praha 17 v sobotu 6. září od 14 hodin před radnicí v Žalanského ulici. Odpoledne zahájí jízda historických vozidel.

Celý článek


Byl zubožený, na avantýry neměl ani pomyšlení. Už je zase cajk

Do Krčského lesa, do prostoru Nad lesním divadlem, se ve středu 3. září večer vrátil kalous ušatý. Jako mládě ho našli Pražané v květnu pod zničeným hnízdem a předali ho do péče ošetřovatelům záchranné stanice pro volně žijící živočichy. Odborníci se o sovu několik měsíců starali a připravovali ji na návrat zpět do volné přírody.  

Celý článek


Utekl z cirkusu? Skákal po autě jako opičák

Ve čtvrtek v noci prováděli strážníci z Prahy 7 kontrolní činnost v ulici Milady Horákové, kde uviděli muže, který skákal po střeše zaparkovaného osobního auta. Strážníci muže ztotožnili a následně ho předali hlídce Policie ČR k dalšímu opatření.

Celý článek


Násoska si sedla za volant

Včera krátce před půlnocí prováděli strážníci z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 5 kontrolní činnost v pražském Radotíně.

Celý článek


Bezvládný muž, který ležel v příkopu, ztratil řeč!

Ve středu odpoledne prováděli strážníci Prahy 5 kontrolní činnost v ulici K Peluňku, kde si všimli bezvládného muže, který ležel v příkopu.

Celý článek


Kočky hledají domov: Svatováclavská výstava opuštěných koček

V sobotu 27. září můžete udělat radost sobě i své nové kočičce. Kočičí útulek Srdcem pro kočky pořádá od 10 do 17 hodin Svatováclavskou výstavu opuštěných koček bez domova v KC Zahrada, Malenická 1784 na pražském Chodově.

Celý článek


Dětské dopisy dojímají: Pro policajty, mám vás ráda, moc se mi to líbylo

Ze svých prostředků strážníci Městské policie Praha 1 připravili týdenní dětský tábor pro děti z dětských domovů a děti ze sociálně slabších rodin.

Celý článek


Mezi paneláky je nová květnatá louka

Na velké louce při Základní škole Žernosecká v Praze 8 byla založena květnatá louka. Zakládaná louka se skládá z 33 druhů květin a bylin a 12 druhů trav.

Celý článek


Cvičte venku. Na sídlišti Ďáblice a Čimice

Osmá městská část rozšířila možnosti cvičení pod širým nebem – během prázdnin vznikla v Praze 8 dvě nová místa se zabudovanými venkovními fitness prvky. 

Celý článek


Spletl si garáž s kontejnerovým stáním?

Ve středu po půlnoci přijali strážníci z Prahy 11 oznámení, že ulici v Květnového vítězství došlo k dopravní nehodě, kdy vozidlo nabouralo do popelnic. Strážníci na místě zjistili, že vozidlo najelo do cihlového kontejnerového stání, přičemž z poškozeného auta začaly vytékat provozní kapaliny. 

Celý článek


Mrazivý fenomén: Do noční Prahy vyráží provokatéři, chtějí trénovat své zbraně. Jaké?

Podle policistů lze v noční Praze vypozorovat určitý fenomén, takzvané mladé bojovníky. Jedná se o osoby, které se závodně, možná dokonce profesionálně, věnují některému z bojových sportů.

Celý článek


1 ... << 203 204 205 206 207 208 209 >> ... 219