Přehled článků

Pohoršení na chodníku: Opilec s agresivní opicí nadával kolemjdoucím

V pátek dopoledne přijali strážníci z Prahy 6 oznámení, že v ulici Čs. Armády leží opilý muž vzbuzující veřejné pohoršení.

Celý článek


Cizinci vadil koš na odpadky. Po jeho likvidaci putoval na záchytku

V pátek krátce po deváté hodině večer přijali strážníci z Prahy 1 oznámení, že v křižovatce ulic Spálená a Myslíkova neznámý mladík rozbil odpadkový koš. Opilého mladíka nalezli v nedalekém baru a po změření alkoholu v dechu – 2,34 ‰ jej doprovodili na záchytku.

Celý článek


Alkoholikova pohádka: Dal si pár piv, pořezal se, a proto řídil do nemocnice

V sobotu v noci prováděli strážníci z Hlídkového útvaru Městské policie Praha kontrolní činnost v ulici Černokostelecká, kde spatřili osobní auto, jehož řidič kličkoval po silnici a ohrožoval okolí.

Celý článek


Odskočil si z natáčení hororu? Lupič v děsivé masce přepadl banku

Když poslední červencový den přišel kolem půl šesté odpoledne do banky na Tilleho náměstí v Praze 5 muž, vyděsil úřednici za přepážkou. Záhy totiž vytáhl zpoza zad černou pistoli a vulgárním způsobem požadoval vydání hotovosti.

Celý článek


Čači Vorba v Královské oboře

Jedna z nejznámějších polských skupin, představitelů žánru etno/world-music vystoupí v neděli ve Šlechtovce.

Celý článek


Právě začíná: Petanque Open 2014

Turnaj v pétanque se koná do 14. srpna na pěší zóně Anděl, naproti vchodu do metra. K dispozici jsou  2 hřiště, konstrukce hřiště je montována ze dřeva a naplněna směsí písku a kamínků.

Celý článek


Piknik s tancem na Střeleckém ostrově

Dnes od 15 do 19 hodin si můžete zatancovat, příjemně si odpočinout a seznámit se s novými lidmi na Střeleckém ostrově.

Celý článek


Přístup k volantům zaručen. Oslavte Den v pohybu.

Pojízdné knihovny Městské knihovny v Praze slaví 75. narozeniny. Slavit se bude dnes od 9 do 17 hodin v Muzeu městské hromadné dopravy ve Vozovně Střešovice.

Celý článek


Příští stanice: Konečná. Chci se zabít, řekl a nastoupil do metra

Ve čtvrtek večer byli pražští strážníci požádáni Policií ČR o spolupráci při pátrání po muži, který chce spáchat sebevraždu. Oznámení mělo být od kamaráda dotyčného muže.

Celý článek


Stovky barbín a matchboxů uvidíte v DollsLandu

V Galerii DollsLand společně s výstavou 1200 panenek Barbie a Monster High uvidíte i samostatnou expozici přes 200 modelů angličáků Matchbox, autíček Burago, HotWheels a motorek Maisto v měřítku 1:6, 1:18, 1:24 až 1:64.

Celý článek


Tančí se v parku. Salsa

Sobotní večery v Portheimce patří tanečním vystoupením školy Salsa cubana con Leon.

Celý článek


Nedělní cvičení zdarma! Nabízí koupaliště Petynka

Travnaté prostorné pláže, kvalitní čistá voda a padesátimetrový vyhřívaný bazén – to  je jedno z nejlepších pražských koupališť Petynka v pražských Střešovicích.  Plavecký areál Petynka je Vám k dispozici v letních měsících každý  všední  den  od 7 do 21hodin a o víkendu od 9 do 21hodin. A pozor v srpnu na vás čeká speciální akce. 

Celý článek


Z mírumilovného hosta herny udělalo pár skleniček zvíře

Strážníkům z Prahy 12 bylo dnes ráno oznámeno, že v Pšenčíkově ulici se v jedné z heren vzájemně napadá skupina osob. Na místo okamžitě vyjely hlídky, které kontaktovaly oznamovatele. Ten jim popsal celou událost a označil muže, který měl incident vyprovokovat.

Celý článek


Únětické posvícení: Naražení speciálu, soutěž v pečení koláčů

Novodobá tradice oslav Posvícení byla v Úněticích znovu zavedena před třemi lety. Pivovar se při té příležitosti stává dějištěm lidové posvícenské zábavy. Probíhají zde různé soutěže, jako soutěž Silných paží nebo o nejlepší koláč.

Celý článek


Běhal po parku s nožem a mumlal. Co ho tak naštvalo?

Při běžné hlídkové činnosti ve Vrchlického sadech neunikl ve středu večer pozornosti strážníků z Prahy 1 muž, který křičel na kolemjdoucí a držel v ruce otevřený zavírací nůž s délkou čepele 20 centimetrů, který nesl podél těla. Muž byl silně rozrušený a vykřikoval nesrozumitelná slova. Strážníci přistoupili k muži a rychle zasáhli.

Celý článek


1 ... << 213 214 215 216 217 218 219 >> ... 221