Přehled článků

Opilý sprosťák nadával úřednici, zklidnily ho až donucovaní prostředky

Agresivního opilého muže, který napadal úřednici úřadu třetí městské části, zklidnila až přivolaná hlídka Městské policie Praha. Mužovým chováním se bude zabývat správní orgán.

Celý článek


Třicet vinařů přijede na Vinohradské vinobraní

Ojedinělá degustační příležitost čeká v pátek a v sobotu 12. a 13. září na milovníky dobrého vína a burčáku. Na již 18. ročníku Vinohradského vinobraní na náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze 3 budou moci ochutnat především vína z menších vinařství z Moravy a z Čech a deset druhů oblíbeného burčáku.

Celý článek


Na úřad pouze ve střízlivém stavu

V pondělí ráno přivolala strážníky na radnici Prahy 3 vyděšená úřednice. Ve své kanceláři měla opilého muže, který se choval hrubě, agresivně a odmítal opustit kancelář. Tu se rozhodl neopustit ani po příjezdu mužů zákona, a svoji agresi otočil proti nim.

Celý článek


Pořezaný, rezignující a opilý

V pátek odpoledne vyjela hlídka strážníků Městské policie Praha 7 na Strossmayerovo náměstí, kde se dle oznámení měl neznámý muž pořezat žiletkou.

Celý článek


Pohoršení na chodníku: Opilec s agresivní opicí nadával kolemjdoucím

V pátek dopoledne přijali strážníci z Prahy 6 oznámení, že v ulici Čs. Armády leží opilý muž vzbuzující veřejné pohoršení.

Celý článek


Cizinci vadil koš na odpadky. Po jeho likvidaci putoval na záchytku

V pátek krátce po deváté hodině večer přijali strážníci z Prahy 1 oznámení, že v křižovatce ulic Spálená a Myslíkova neznámý mladík rozbil odpadkový koš. Opilého mladíka nalezli v nedalekém baru a po změření alkoholu v dechu – 2,34 ‰ jej doprovodili na záchytku.

Celý článek


Alkoholikova pohádka: Dal si pár piv, pořezal se, a proto řídil do nemocnice

V sobotu v noci prováděli strážníci z Hlídkového útvaru Městské policie Praha kontrolní činnost v ulici Černokostelecká, kde spatřili osobní auto, jehož řidič kličkoval po silnici a ohrožoval okolí.

Celý článek


Odskočil si z natáčení hororu? Lupič v děsivé masce přepadl banku

Když poslední červencový den přišel kolem půl šesté odpoledne do banky na Tilleho náměstí v Praze 5 muž, vyděsil úřednici za přepážkou. Záhy totiž vytáhl zpoza zad černou pistoli a vulgárním způsobem požadoval vydání hotovosti.

Celý článek


Čači Vorba v Královské oboře

Jedna z nejznámějších polských skupin, představitelů žánru etno/world-music vystoupí v neděli ve Šlechtovce.

Celý článek


Právě začíná: Petanque Open 2014

Turnaj v pétanque se koná do 14. srpna na pěší zóně Anděl, naproti vchodu do metra. K dispozici jsou  2 hřiště, konstrukce hřiště je montována ze dřeva a naplněna směsí písku a kamínků.

Celý článek


Piknik s tancem na Střeleckém ostrově

Dnes od 15 do 19 hodin si můžete zatancovat, příjemně si odpočinout a seznámit se s novými lidmi na Střeleckém ostrově.

Celý článek


Přístup k volantům zaručen. Oslavte Den v pohybu.

Pojízdné knihovny Městské knihovny v Praze slaví 75. narozeniny. Slavit se bude dnes od 9 do 17 hodin v Muzeu městské hromadné dopravy ve Vozovně Střešovice.

Celý článek


Příští stanice: Konečná. Chci se zabít, řekl a nastoupil do metra

Ve čtvrtek večer byli pražští strážníci požádáni Policií ČR o spolupráci při pátrání po muži, který chce spáchat sebevraždu. Oznámení mělo být od kamaráda dotyčného muže.

Celý článek


Stovky barbín a matchboxů uvidíte v DollsLandu

V Galerii DollsLand společně s výstavou 1200 panenek Barbie a Monster High uvidíte i samostatnou expozici přes 200 modelů angličáků Matchbox, autíček Burago, HotWheels a motorek Maisto v měřítku 1:6, 1:18, 1:24 až 1:64.

Celý článek


Tančí se v parku. Salsa

Sobotní večery v Portheimce patří tanečním vystoupením školy Salsa cubana con Leon.

Celý článek


1 ... << 225 226 227 228 229 230 231 >> ... 233