Přehled článků

Čo bolo, to bolo, terazky som somárom. Slovák má v patách policii a ostudu na krku

Zhruba čtyřicetiletý muž se v pátek odpoledne pokusil v pražské Ovenecké ulici vyloupit pobočku banky, která pracuje s hotovostí jen po předchozí domluvě. Hrozil bombou v batohu, podle kriminalistů tam mohl mít dlouhou střelnou zbraň nebo její napodobeninu.

Celý článek


Fotogalerie: Sexy pružná těla, spodní prádlo, vtipné kostýmy. Zahájení sezony nebylo nikdy tak vášnivé

Tento týden byla na piazzetě Národního divadla slavnostně zahájena nová sezona. Akce byla pojata originálně jako exkluzivní módní přehlídka. Bylo se na co dívat!

Celý článek


Dostaňte svého partnera romantickým a neprofláknutým místem u Pražského hradu, nebude vás to stát ani korunu!

Zahrady Černínského paláce, kde sídlí ministerstvo zahraničí, se znovu otevřely veřejnosti, a to mnohem více než doposud.

Celý článek


Mladí cizinci nedávno poničili Národní divadlo, pomočili Karlův most, ale to, co předvedli nyní…

Nedávno dvojice mladých Francouzů při návratu z nočního tahu posprejovala fasádu Národního divadla, jiná skupinka zahraničních návštěvníků pomočila jednu ze socha Karlova mostu. Nyní došlo k dalšímu případu vandalství ze strany cizinců.

Celý článek


Hledaná žena se prozradila pokřikováním

Včera krátce před desátou hodinou večer prováděli strážníci z Prahy 6 kontrolu v Zátopkově ulici, kde nalezli dvojici osob, která hlasitě pokřikovala. Strážníci ženu a muže ztotožnili a z místa je vykázali.

Celý článek


Mistr hrnčíř, přadlena, dráteník. Ukáží dětem své dovednosti

V sobotu 6. září v Národopisném muzeu – Musaionu čeká na návštěvníky program, který přiblíží výstavu Venkov. Děti se dozvědí, co musí znát a umět správný hospodář a jaké nástroje a nářadí používá.

Celý článek


Švihadlo zahraje na Vyšehradě

Hospůdka Na hradbách na Vyšehradě bude v sobotu patřit koncertu skupiny Švihadlo.

Celý článek


Mikroskopie hrou. Interaktivně

Československá mikroskopická společnost zve na interaktivní vědeckou výstavu o mikroskopii, která změnila naše životy. Projdete se labyrintem výstavy a objevíte skrytá tajemství a záhady nanosvěta!

Celý článek


Cyklistický spolek pojede na Karlštejn, rodiče a děti se utkají ve čtyřhře

První víkend Festivalu volného času Prahy 13 je sportovní. V sobotu 6. 9. se od 10 hodin koná tradiční vyjížďka Cyklistického spolku Stodůlky na Karlštejn a od 14 hodin fotbalový turnaj a dovednostní soutěže pro děti na hřišti TJ Sokol Stodůlky.

Celý článek


Nezapomeňte na Iron Firemana

Nejtěžší hasičský závod, který prověří fyzickou i psychickou zdatnost hasičů, začíná zítra v 10 hodin mezi budovou City Empiria a nákupním centrem Arkády Pankrác v Praze 4.

Celý článek


Byl otevřen bytový areál Nové Měcholupy III a IV

Dnes otevřel Ekospol nový bytový areál Nové Měcholupy III a IV s 295 byty. Celý projekt Nové Měcholupy se 700 byty je jedním z největších projektů současnosti a nejprodávanějším projektem celé historie českého developmentu.

Celý článek


Krásné roztleskávačky nakopnou na nábřeží běžce

V sobotu 6. září se v Praze uskuteční běžecká akce Birell Grand Prix Praha. Praha 7 připravuje zábavný doprovodný program, který se uskuteční na křižovatce ulic Dukelských hrdinů a nábř. Kpt. Jatoše.

Celý článek


Hledají se oběti. Falešného policisty

Od druhé poloviny března pátrali kriminalisté prvního policejního obvodu po falešném policistovi. Ten vylákal seniora z bytu a tvrdil mu, že přišel vybrat pokutu za černou jízdu v prostředku hromadné dopravy. Byť má senior, s ohledem na svůj věk, sníženou pohyblivost, i tak ho „policista“ přiměl jít s ním na služebnu.

Celý článek


Opět drogy za volantem. Tentokrát Mercedesu a navíc kradeného

Dnes odpoledne si pražští policisté všimli na Horňátecké ulici vozidla Mercedes-Benz, které bylo vedeno v celostátním pátrání jako odcizené. Policisté proto začali řidiče okamžitě pronásledovat ulicemi až na Karlovo náměstí.

Celý článek


Babí léto v Řepích. Yo Yo Band, soutěže pro děti a bohaté občerstvení

Zábavné odpoledne pro celou rodinu pořádá Městská část Praha 17 v sobotu 6. září od 14 hodin před radnicí v Žalanského ulici. Odpoledne zahájí jízda historických vozidel.

Celý článek


1 ... << 248 249 250 251 252 253 254 >> ... 265