Přehled článků

Zážitková turistika: Muzeum pražského vodárenství. Z věže uvidíte Prahu jinak

Máte zájem prohlédnout si exponáty muzea a navštívit úpravnu vody Podolí? Pokud ano, přijměte naši pozvánku. Seznámíte se s historií a zásobováním obyvatel Prahy vodou a nahlédnete do haly filtrů – tzv. Englovy katedrály.

Celý článek


Přednášky: Náprstkovo muzeum v září

Nenechte si ujít zajímavé přednášky, které vám představí celý svět. V Náprstkově muzeu od 2. září jsou v krásném prostředí historického interiéru knihovny připraveny poutavé přednášky. Vstupné na ně činí 30 korun.

Celý článek


Ústředním tématem fotosoutěže pro veřejnost je voda

Letošní rok se v Praze 7 nese ve znamení oslav 130. výročí připojení obce Holešovice-Bubny k Praze. Při této příležitosti vyhlásila sedmá městská část soutěž o nejhezčí fotografii Prahy 7.

Celý článek


Praha sportovní: Měsíc náboru do sportovních klubů

Když nedáte dětem prostor, najdou si ho samy. To je základní motto projektu Měsíc náborů do sportovních klubů, který má dostat děti od počítače a otevřít jim dveře do sportovního světa plného pohybu a zábavy.

Celý článek


Střešovický piknik aneb Prázdniny končí až zítra

Přijďte s piknikovou dekou v sobotu 30. srpna posedět s přáteli. Dětský kroužek Oříšek připravil občerstvení a program pro děti.

Celý článek


Czech Bar Awards: Praha má opět nejvíce kandidátů

Sedmý ročník prestižní soutěže Czech Bar Awards zná finalisty v osmi kategoriích – nechybí mezi nimi tradiční podniky, ale ani nováčci. Většina nominovaných podniků se opět nachází v Praze, ale přibývá i těch z dalších měst republiky – letos je to například brněnský Bar, který neexistuje (Nejlepší koktejlový bar) či Café Placzek (Nejlepší nový podnik), olomoucký Black Stuff Irish Pub (Nejlepší pivní bar) nebo třeba Dance Bar Paradox z Českých Budějovic a českokrumlovský City Lounge Music Club & Bar (Nejlepší klub).

Celý článek


Podezřelý balíček ve Vršovicích

V sobotu 23. srpna kolem půl třetí odpoledne přijal operátor tísňové linky 158 volání od zaměstnance jednoho z hotelů ve Vladivostocké ulici, který spatřil dvojici instalující podezřelý balíček na sloup veřejného osvětlení. Osoby z místa utekly a muž okamžitě kontaktoval policisty.

Celý článek


Nahánění zkouřeného motorkáře ukončila až havárka pod Vyšehradem

Policisté z oddělení hlídkové služby čtvrtého policejního obvodu začali v pátek kolem půl čtvrté odpoledne pronásledovat motocyklistu, který na křižovatce ulic U Krčského lesa a Vídeňské přejel z odbočovacího pruhu přes plnou čáru a vysokou rychlostí pokračoval rovně.

Celý článek


Nature in Picture Michaela Fokta

Fotografická výstava „Nature in Picture“ představuje dokumentární fotografie Michaela Fokta, přírodovědce, překladatele, novináře a fotografa.

Celý článek


Naučte se na in-linech

Sportovní akce ve Stromovce je určena pro začátečníky i zkušenější, kteří se chtějí naučit in-line bruslení pod vedením instruktora.

Celý článek


Bramborové království

Bramborová pohádka s loutkovou bramborovou dílnou je připravena v Bajkazylu pro děti od 3 do 100 let v neděli 24. srpna od 15 do 16 hodin.

Celý článek


Zastupitelé desítky schválili referendum k radnici a dalším tématům

V Praze 10 se budou v září a říjnu konat tři referenda. Lidé se v nich budou moct vyslovit o stavbě radnice, nulové toleranci k hazardu, o opravě stadionu Ďolíček nebo výstavbě parkovacího domu.

Celý článek


Zábavné odpoledne: Honzík a Mařenka se vydávají do světa

Pro malé i velké, rodiče, babičky i dědečky! Přijďte se naučit něco nového a zažít nevšední zážitek s celou rodinou. V pátek 5. září 2014 se park Kampa v centru Prahy promění a přivítá „Honzíky a Mařenky“ na jejich cestě do světa. 

Celý článek


Pozvánka: Sporťáček, měsíc náborů do sportovních klubů

I letos přiláká tisíce malých sportovních nadšenců do pražského sportovního areálu HAMR – Braník v Praze 4. V sobotu 6. září se uskuteční již čtvrtý ročník největšího náborového sportovního festivalu pro děti do 15 let – SPORŤÁČEK.

Celý článek


Sobotní odpoledne: Žofín patří všem generacím!

V Paláci Žofín připravila Praha 1 bohatý program pro děti, rodiče i starší generaci. Ve venkovních prostorech, zítra od 14 do 20 hodin. 

Celý článek


1 ... << 251 252 253 254 255 256 257 >> ... 263