Přehled článků

Koncert: Lili Marlene v Besedě

V úterý 26. srpna můžete slyšet v Malostranské Besedě expresivní alt zpěvačky Dáši Součkové s kapelou Lili Marlene. Koncert začíná ve 21 hodin.

Celý článek


Tajemné noční čtení na historickém hřbitově připomene rytíře

V sobotu 30. srpna se od 21 hodin uskuteční již třetí tajemné noční čtení na Malostranském hřbitově. Večer je věnován vzpomínce na Václava Michala Pešinu rytíře z Čechorodu, který se významně zasloužil o dostavbu katedrály sv. Víta na Pražském hradě a je pohřben na Malostranském hřbitově.

Celý článek


Zloděj ukradl cyklistovi kolo za sto tisíc, se kterým se jen na chvíli zastavil

Detektivové z pražské Palmovky pracují od 6. srpna na případu loupežného přepadení v ulici Zelenky Hajského, kde neznámý mladík oloupil cyklistu o jeho kolo. Šestačtyřicetiletý muž projížděl ulicí, v jednu chvíli však zastavil, aby si z batohu vytáhl mobil telefon. V ten okamžik zezadu přiskočil neznámý mladík, srazil ho ranou do zad na zem, naskočil na kolo a odjel z místa pryč.

Celý článek


Mladík sprejoval před očima strážníků

Ve středu v noci procházela hlídka strážníků z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 10 ulicí Za Poštou. Z přilehlé Černokostelecké ulice strážníci uslyšeli hlasitý rozhovor několika mladých lidí. 

Celý článek


Opilý řidič se strážníkům přiznal. Dechovou zkoušku odmítl

Dnes brzy ráno prováděli strážníci z Prahy 12 kontrolu na Sofijském náměstí, kde uviděli osobní vozidlo, které jelo v protisměru a do zákazu vjezdu.

Celý článek


Kde pomohou mobilní aplikace. Umožní přístup k účtu a snadné placení

Pražské vodovody a kanalizace komunikují se svými zákazníky prostřednictvím moderních technologií, dvou mobilních aplikací pro majitele chytrých telefonů s iOS nebo Android OS.

Celý článek


Pozvánka: Holešovice Fashion Market

Tradiční trh nezávislé módy, šperků a designu Holešovice Fashion Market se bude konat 26. – 27. září v holešovické Pražské tržnici, v halách číslo 13 a 40.

Celý článek


Pozvánka: Běžecká škola Prahy 4, sraz U Labutě

Běžecká škola Prahy 4 má za cíl sdružit všechny příznivce běhání a umožnit jim, podle jejich výkonnosti, společný a tělu zdravý pohyb v tréninkových skupinách.

Celý článek


Pozvánka: festival Dvořákova Praha

Mezinárodní hudební festival Dvořákova Praha se blíží, první tóny rozezní Rudolfinum 8. září. Festival představí letošní novinku – komorní řadu, kterou v letošním roce pro Dvořákovu Prahu připravil vynikající violoncellista Jiří Bárta. 

Celý článek


Během jednoho dne vypátrali policisté čtyři hledané osoby

První úspěch se jim podařil na ulici Vysočanská v Praze 9, kde si na zastávce metra Střížkov povšimli podezřelé dvojice chlapce a dívky, u kterých se rozhodli provést kontrolu. Devatenáctiletý mladík a šestnáctiletá dívka byli v evidencích jako hledaní.  

Celý článek


Mírák bude patřit poutní slavnosti

Městská část Praha 2 se bude finančně podílet na uspořádání Svatoludmilské poutní slavnosti, která se uskuteční 16. září v kostele sv. Ludmily na náměstí Míru.

Celý článek


Pozvánka: Běžecký happening Prahy 4

Ve středu 10. září si přijďte zaběhat, nechte si změřit tlak nebo tělesný tuk, nebo poradit, jestli správně dýcháte a běháte. Běžecká škola Prahy 4 ve spolupráci s agenturou SportGroup.cz, městskou částí Praha 4 a Žlutými lázněmi připravuje běžecký happening, který se bude konat 10. září ve Žlutých lázních!

Celý článek


Ukažte, jak umíte běhat s kolečkem naplněným lidským masem

Letní hry pro nadšence, připravené změřit své síly v neobvyklých sportech, mají v Třebonicích v Praze 13 dlouholetou tradici. U Třebonického rybníka se konaly již třináctkrát. V letošním roce se kvůli vypuštění a plánované rekonstrukci rybníka uskuteční mimořádně na jiném místě.

Celý článek


Topku povede do voleb Tutter

Místní výbor TOP 09 Praha 7 schválil kandidátní listinu pro podzimní volby do místního zastupitelstva, v jejímž čele bude kandidát na starostu městské části Praha 7 Miroslav TOP 09 na Praze 7 bude Miroslav Tutter.

Celý článek


Nezvaná návštěva na balkóně, majitelku vyděsila užovka

V sobotu odpoledne volala majitelka bytu v ulici Na Květnici v Praze 4, že má na balkóně hada.

Celý článek


1 ... << 254 255 256 257 258 259 260 >> ... 265