Přehled článků

Rvačka dvou mužů v centru: Jeden byl pořezán

V sobotu v půl šesté ráno prováděli strážníci z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 1 kontrolní činnost, v rámci bezpečnostní akce nad dodržování nočního klidu a veřejného pořádku v Dlouhé ulici, kde spatřili konflikt dvojice mužů.

Celý článek


Honička s policií. S 1,97 ‰ v dechu

Dnes v půl šesté ráno projížděla hlídka strážníků z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 3 Vinohradskou ulicí, kde spatřila osobní vozidlo, jehož řidič projel křižovatku s ulicí Jičínská na červenou.    

Celý článek


Chtěl měď. Dostal pepřový sprej

V pátek ráno přijali strážníci z Prahy 6 oznámení, že v Komornické ulici zadrželi pracovníci bezpečnostní agentury muže podezřelého z krádeže měděných plechů a trubek.

Celý článek


Výstava: Digitální fotografie

V Týnské literární kavárně v Týnské ulici je k vidění komorní výstava studentů Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara ZČU z ateliéru digitální fotografie.

Celý článek


Hudba starých mistrů zazní z věže

Žesťový kvartet „Tuba Trombonun“ se specializuje na hudbu anonymních autorů či známých skladatelů z různých uměleckých období jako například gotiky, baroka nebo romantismu, kterou hrají z ochozu historických věží.

Celý článek


Pětitunová ametystová geoda, tajuplná jeskyně nebo dinosauří kostra

V centru můžete navštívit tajuplnou jeskyni se zlatou žílou, drahými kameny nebo dinosauří kostrou. Unikátní prostory jsou součástí Mineralie, největší prodejní výstavy minerálů a drahých kamenů.

Celý článek


Výletní kino Smíchov: Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel

Film podle knižního bestselleru Jonasse Jonassona. Jonas Jonasson ve svém románu vypráví o jednom veselém útěku a také o šíleném životním příběhu svéhlavého muže, který se sice nikdy nezajímal o politiku, ale přesto byl vždy nějak zapleten do velkých historických událostí 20. století…

Celý článek


Letní kino Karlín: TRANSFORMERS: ZÁNIK

Již čtvrté pokračování legendárního  sci–fi na motivy slavného komiksu od Roberta Orciho a Alexe Kurtzmana.

Celý článek


Matěje Rupperta pokousal na Ladronce Pirát. Teď bude kousat on!

Pes Pirát zaútočil na Ladronce na současného lídra kapely Monkey Business Matěje Rupperta. „Zhruba před 20 lety mě na Ladronce pokousal pes Pirát, ale tentokrát budeme kousat my," říká napadený zpěvák k incidentu.

Celý článek


Pop-punkoví Blink-182 to rozjedou v Praze

Americké trio Blink-182 na třetí pokus a tentokrát definitivně rozpálí svůj pop punkový kotel v Praze! Již 15. srpna rozjede, českými fanoušky téměř vymodlená kapela, výpravnou show se svými největšími hity a možná i nějakým tím překvapením v pražské Tipsport Areně.

Celý článek


Krádeže katalyzátorů: Trojka zlodějů už naštěstí dořezala

Kriminalisté 8. oddělení obecné kriminality prvního policejního obvodu zahájili trestní stíhání proti trojici mužů, kterou podezřívají z krádeží katalyzátorů ze zaparkovaných vozidel. Ti v součtu v minimálně třinácti případech za pomoci upravené pilky na železo a dalšího nářadí vyřezávali z výfukových systémů vozidel katalyzátory, které následně prodávali do výkupu surovin.

Celý článek


Tip na výlet: Prohlídkovou trasu Kozla obohatí pivní artefakty od fanoušků

V rámci oslav 140. výročí se středočeský pivovar Velké Popovice Kozel rozhodl obohatit svou návštěvnickou trasu o zatím nezveřejněné historické předměty připomínající minulost pivovaru a velkopopovického piva. Oslovil prostřednictvím sociálních sítí veřejnost a milovníci velkopopovického piva mu poslali téměř 700 artefaktů.

Celý článek


Žárlivec z Karibiku zavřel expartnerku v bytě a začal ji týrat

Detektivové zadrželi v centru Prahy čtyřiatřicetiletého muže, se kterým se o sedm let starší Češka seznámila během svého pobytu v Karibiku. Pár spolu žil v Praze, ale když minulý týden žena oznámila svému partnerovi, že se s ním rozchází, spustil exotický cholerik teror.

Celý článek


Praha 10 má dvě želízka v ohni

Praha 10 se může pyšnit tím, že rovnou dvě její stavby zrealizované během letošního roku se probojovaly do druhého kola soutěže Stavba roku.

Celý článek


Primátor přitvrdil: Mafie začala pracovat na plné obrátky!

Prohlášení primátora hl. m. Prahy Tomáše Hudečka (TOP 09): „Volby se blíží a mafie začala pracovat na plné obrátky. Před chvílí jsem v médiích dočetl, že státní zástupkyně Dagmar Máchová má proti mně v kauze Opencard zdrcující znalecké posudky. Pro mne je naopak zdrcující, že firmy, které posudky vypracovaly, jsou absolutně nedůvěryhodné. Je nehorázné, že si justice, která má hledat spravedlnost, najímá takto pochybné znalce. Firmě Česká znalecká, o níž se Máchová opírá, dokonce kvůli pochybnostem o její činnosti byla na čas odebrána licence. Její majitel Vítězslav Hálek byl konkurzním správcem několika firem, například vytunelovaného fondu Trend. Zde si najal svou vlastní znaleckou firmu na posudky, které podle tehdejších informací vedly k podezřele levným prodejům pohledávek, a tedy poškození podílníků fondu. Jindy byl zase stíhán za své úřadování v jiném konkurzu. Není překvapením, že vzniklo občanské sdružení poškozených firmou Česká znalecká. Miliardy z pražského rozpočtu už nejdou na ta správná konta, a tak se mafie brání. Rád bych jim vzkázal, že po volbách pro ně bude ještě hůř. Nenechám se odradit.“

Celý článek


1 ... << 264 265 266 267 268 269 >>