Přehled článků

Vyzbrojený obuškem, pistolí a nožem vyrazil s dětmi házet petardy. Potkal je pejskař, nedopadlo to dobře

O Štědrém dnu přijalo operační středisko Obvodního ředitelství městské policie Prahy 15 oznámení, že v Hostivařském lesoparku došlo ke konfliktu dvou osob, při kterém muž na druhého údajně dvakrát vystřelil z krátké střelné zbraně.

Celý článek


Po vánočním večírku si sama nadělila „dárek“, který ji teď musí hodně mrzet

Na co určitě nebude ráda vzpomínat pětatřicetiletá žena, je cesta autem z vánočního večírku. Neunikla totiž pozornosti jak operátorovi kamerového systému, tak autohlídce městské policie. 

Celý článek


Když se probral, tato kávička mu jistě pořádně zhořkla

Čtyřiatřicetiletý opilý muž poničil kávomat a rozbil zasklení reklamy. S hlídkou městské policie odmítal spolupracovat, skončil na policejní služebně.

Celý článek


Za tento předvánoční „nákup“ ve večerce mu hrozí tepláky na deset let

Od 20. prosince pátrají kriminalisté čtvrtého policejního obvodu po neznámém muži. Ten toho dne, přibližně v půl osmé večer, přišel do prodejny potravin v ulici Marie Cibulkové.

Celý článek


Pohádka o Slovensku přišla stařenku na 1800 korun

Pravděpodobně podvodu se dopustil muž, který si 81 leté stařence řekl o peníze na cestu domů. Finance ale použil na alkohol a cigarety.

Celý článek


Na dámských toaletách v obchoďáku šlo ženě o život

Hlídka strážníků z Prahy 1 vyjížděla na pomoc ženě, která zkolabovala na dámských toaletách v obchodním centru ve Vladislavově ulici. Čtyři minuty od přijatého oznámení strážníci zahájili nepřímou srdeční masáž a za další čtyři minuty se žena konečně sama nadechla.

Celý článek


Cizinec jel po magistrále v protisměru a navíc kličkoval mezi pruhy

Cizince pod vlivem alkoholu, který jel v protisměru Wilsonovou ulicí, zadrželi pražští strážníci. Případem se dále zabývají policisté.

Celý článek


Lucie Borhyová a Hana Zagorová se zapojily do medvědí kampaně

Lucie Borhyová a Hana Zagorová ve středu navštívily Domov seniorů Slunečnice v Praze 8, aby udělaly radost místním klientům. Obě dámy zavzpomínaly, jak trávily vánoce ony, a Hanka poté potěšila seniory zpěvem. V publiku se také objevil legendární herec Jan Skopeček (92), který je klientem domova.

Celý článek


Řepský zvrhlík: Hrdě se hlásí k tomu, že skákal za křoví a ukazoval nádobíčko

V úterý 5. prosince zadrželi v Řepích kriminalisté prošetřující mravnostní trestnou činnost dvaatřicetiletého muže, kterého obvinili z trestného činu výtržnictví se sexuálním podtextem, za což mu v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na tři roky. Na verdikt soudu čeká ve vazbě.

Celý článek


Řidič: Sorry, ale takhle jsem dopadl kvůli speciálnímu roztoku na dásně

Řidiče pod vlivem alkoholu předali strážníci svým republikovým kolegům. Devětatřicetiletý muž tvrdil, že za jeho promile může jeden panák a speciální roztok na dásně.

Celý článek


Praha 10 otevřela lávku přes Botič, na přání obyvatel u ní postaví promenádu

Obyvatelé Prahy 10 se dočkali nového mostku přes potok Botič. Díky lávce se lépe propojí lokality kolem ulic Ukrajinská a Přípotoční a maminky s kočárky ani cyklisté tak nebudou muset obcházet potok až na most na frekventované Vršovické ulici. 

Celý článek


Vymítač a jeho mejdan obstará hororový Silvestr v Praze

Konec roku si žádá pořádný mejdan. RockOpera Praha si proto na 31. prosince pro své fanoušky přichytala speciální koncert, během kterého mohou premiérově slyšet úplně nové skladby z připravované rockové opery Vymítač s Kamilem Střihavkou v hlavní roli. Start v 19 hodin. 

Celý článek


Usnul na lavičce a zapadával sněhem

Na zastávku autobusu Ke Kateřinkám byla vyslána hlídka strážníků z Prahy 11. Na lavičce ležel muž, kterého nešlo vzbudit, a pomalu zapadával sněhem. Hlídce se muže po delší době podařilo probudit. 

Celý článek


Podoba zlatého prasátka odhalena. Ještě stále ho chcete vidět?

V Zoo Praha proběhnou vánoční svátky ve znamení bohaté nadílky pro zvířata i pro návštěvníky. Nejen na Štědrý den budou připraveny drobné dárky pro děti a pestrý program plný komentovaných krmení a setkání. Překvapením pro veřejnost pak bude štědrodenní vystoupení „zlatého“ prasátka v Amfiteátru Rezervace Bororo. 

Celý článek


Tamchynová: 7 věcí, které bychom neměli o Vánocích rozhodně dělat

Vánoce jsou sice svátky klidu a míru, nicméně, jak všichni víme, jsou prošpikovány honičkou a stresem. Chceme mít vše navoněné, nazdobené, čisté, dárky pěkně zabalené atd. se vším si dávám dost práce a je jedno, jak dlouho se na svátky připravujeme. Stejně se každoročně přistihneme při tom, že jsme spíš unavení a ve svátečních chvílích si spíš dobíjíme baterky vybité předchozím shonem…a tady vyvstává otázka, co dělat, abychom si tak těžce vydřenou pohodu zbytečně nenarušili.  

Celý článek


<< 1 2 3 4 5 6 7 >> ... 161