Přehled článků

Program na duben Plzeňky U Brabců

Kvízy, pálení čarodějnic nebo diskotéky. V Plzeňce U Brabců se můžete setkávat celý duben.

Celý článek


Praha 11: U Komunitního centra Matky Terezy začaly trhy

Praha 11 zve na farmářské trhy. Konat se budou každé pondělí a středu od 8 do 18 hodin na tradičním místě, u Komunitního centra Matky Terezy. Trhy budou probíhat až do středy 29. listopadu 2023.

Celý článek


Senior Taxi v Praze 11

Senior taxi v Praze 11 funguje už dva roky. Na fungování podpůrné služby Senior taxi se nic nemění, nadále ji zajišťují dva vozy. Každý z nich může i nadále přepravovat až tři klienty najednou, a to za předpokladu dodržení podmínek smlouvy uzavřené mezi Prahou 11 a provozovatelem.

Celý článek


Blešení, trh s kulturním programem zaplní halu 13

Druhý ročník Blešení v sobotu 29. dubna v hale 13 Holešovické tržnice propojí udržitelné nákupy s koncerty, workshopy a food festivalem. Koncept zážitkového blešího trhu vytvořila Tamara Klusová s Mirkou Baštovou a Elenou Janotou, zakladatelkou Lemarketu – moderního tržiště lokálních značek.

Celý článek


Čestné občanství nebo Ceny městské části Prahy 11. Radnice hledá kandidáty

Praha 11 již tradičně oceňuje významné osobnosti Jižního Města udělením čestného občanství nebo Ceny městské části Prahy 11. Projevuje tak uznání občanům, skupinám, významným osobnostem a hostům za příkladný počin v oblasti vzdělávání, sportu, kultury nebo veřejného života. Do 30. dubna 2023 mohou podávat návrhy na udělení ocenění přímo obyvatelé.

Celý článek


Pavel Šporcl brutálně zhubnul, proč?

Náš přední český houslista Pavel Šporcl se připravuje na svůj jubilejní koncert, který se uskuteční v den jeho 50. narozenin, tj. 25. dubna ve velkém sále Lucerny. Sál zaplní hudba klasická, muzikálová, jazzová, cikánská, semaforská i rocková. Mezi hosty nebudou chybět takové osobnosti jako Vojtěch Dyk, Petr Janda, Felix Slováček, Bára Kodetová, Jana Šrejma Kačírková, Lubomír Brabec a kdo ví, zda nepřijde také Jiří Suchý.

Celý článek


Obchodní centrum Šestka ozdobí svými díly Pasta Oner

Návštěvu obchodního centra Šestka je opět možné proměnit v kulturní zážitek. Až do května budou ve SKY GALLERY ŠESTKA ke zhlédnutí díla Pasty Onera, jednoho z nejoceňovanějších a nejpopulárnějších umělců posledních let.

Celý článek


Spanilá jízda hasičů projela Prahou

Spanilá jízda pražských hasičů ve středu 22. března začala na holešovické stanici po deváté hodině ranní. Na plánované trase bylo celkem 6 zastávek, kde se v čele s jejich ředitelem, Luďkem Prudilem, setkali s představiteli města a složek IZS. Hasiči navazují na tradici kolegů z dob založení sboru, kdy každoročně probíhaly spanilé jízdy městem.

Celý článek


Těhotná Agáta Hanychová předala dar za statisíce

Agáta Hanychovová společně se zástupci nadačního fondu Naše plíce oficiálně předala kašlacího asistenta malému Honzíkovi.

Celý článek


Kočka uvízla na stromě před rodinným domem

Hasiči zachránili kočičku, která uvízla na stromě před rodinným domem v ulici Na dračkách v Praze 6.

Celý článek


Máme rádi zvířata! Svět zvířat, jeho zajímavosti, pochopení i ochrana na ČT

Dokumentární cyklus o světě zvířat, jeho zajímavostech, pochopení i ochraně. Pořad kombinuje přírodovědnou edukaci s konkrétními příběhy zvířecích jedinců a je v něm prostor zejména pro poznatky, emoce, dojetí i zábavu. Natáčelo se ve spolupráci se záchrannými organizacemi, zoologickými zahradami, vědeckými pracovišti i chovateli všemožných živočišných druhů.

Celý článek


Praha 11: Soutěžte o Zlatý klíč

Praha 11 vyhlašuje čtrnáctý ročník literární soutěže o Zlatý klíč. Soutěž je určena obyvatelům a příznivcům Jižního Města. Soutěžící mohou zvolit libovolné téma, které bude souviset s Jižním Městem, Chodovem, Háji, Kulatým Chodovcem, Horními Roztyly.

Celý článek


Do Klíčovských sadů s Prahou 9

Praha 9 zve na přírodovědně urbanistickou vycházku za faunou sadů se spolkem Darwin v sobotu 18. března v 9 hodin.

Celý článek


Kateřina Kundosaki Klinderová dorazila z pustého ostrova rovnou do kina

„Shazam!“ ozývalo se v pražském kině Cinema City IMAX v podání dabéra Michala Holána, který propůjčil svůj hlas hlavnímu charakteru ve stejnojmenném filmu. Ten se společně s dalšími českými celebritami zúčastnil slavnostní premiéry snímku Shazam! Hněv bohů, který jde právě do kin. 

Celý článek


Farmářské trhy u Matky Terezy

Praha 11 zve na farmářské trhy, které začínají v pondělí 3. dubna. Konat se budou každé pondělí a středu od 8 do 18 hodin na tradičním místě, u Komunitního centra Matky Terezy až do středy 29. listopadu.

Celý článek


<< 1 2 3 4 5 6 7 8 >> ... 257