Přehled článků

Zdarma na Večírek u piana zve Praha 11

Druhý jihoměstský hudební večírek proběhne v pátek 9. srpna od 17 hodin u pianina v parku u Chodovské tvrze.

Celý článek


Návštěva sauny málem skončila tragédií

Ve čtvrtek večer přijal operátor tísňové linky městské policie žádost záchranné služby o vyslání hlídky strážníků disponující automatickým externím defibrilátorem do Kongresové ulice v Praze 4.

Celý článek


Skateboardista byl napaden u metronomu na Letné

Pražským strážníkům se podařilo dopadnout dva podezřelé mladíky z napadení skateboardisty. Útočníci byli předáni Policii ČR.

Celý článek


Nepublikovatelné! Vulgární žena mrskla telefonem, tím otřesné představení neskončilo

Že se nevyplácí ignorovat výzvy strážníků, zjistila žena, která na zastávce MHD konzumovala alkohol a kouřila cigarety. Navíc byla vulgární a pokusila se strážníky napadnout. Skončila v poutech. 

Celý článek


Jak se vám líbí? Bývalá rosnička z Novy vzala do kina budoucí snachu

Další očekávaná filmová premiéra tohoto roku je tady! Do tuzemských kin se vřítil akční trhák Rychle a Zběsile: Hobbs a Shaw. Snímek přišli do kina IMAX omrknout například Linda Finková se synem, Bára Mottlová s přítelem Pepou Kůrkou, Petr Vojnar v doprovodu sličné tmavovlásky a Karla Mráčková s omladinou – synem Nikolou a jeho přítelkyní.  

Celý článek


Svůj let cizinec nestihl, z letiště jel na záchytku. Mezitím si chtěl zničit nohy

Silně podnapilého muže našli strážníci z Hlídkového útvaru v prostorách spojovací haly mezi terminálem jedna a dva. Pětatřicetiletý cizinec nebyl schopný srozumitelně komunikovat a ani s chůzí na tom nebyl o mnoho lépe. 

Celý článek


Bezprizorní krasavice pobíhala po sídlišti

Zřejmě jen zatoulanou zhruba půlroční fenku první srpnový den po sedmé hodině ranní odchytávali strážníci z Prahy 13 na sídlišti Velká Ohrada.

Celý článek


Největší dar. Na Valašsku se točí nová česká pohádka

Boleslav Polívka, Chantal Poullain, Anna Polívková, Petr Čtvrtníček, Martin Stránský, Radim Fiala nebo Jiří Dvořák – to jsou herci, kteří se objeví v právě natáčené pohádce Největší dar. Podle režisérky Marty Santovjákové Gerlíkové se jedná o vůbec první pohádku v produkci Valachů. 

Celý článek


Praha žije vědou i po setmění. Noc vědců 2019 letos s podtitulem Šetrně k planetě

Rok od roku populárnější akce Noc vědců proběhne v pátek 27. září již po čtrnácté. Návštěvníky uvítají vědci, studenti a popularizátoři vědy na univerzitách, vědeckých pracovištích, ve science centrech, hvězdárnách i gymnáziích napříč celou republikou.

Celý článek


Poškozené sedačky v metru. Policie hledá pachatele

Policisté z místního oddělení Zličín pracují od května na odhalení osoby či osob, které mají na svědomí poškození několika sedaček v soupravách metra. Do této chvíle zaznamenali celkem šest případů se škodou přesahující několik desítek tisíc korun. Všechny se staly na trase metra linky B z Černého mostu na Zličín.

Celý článek


Řidič v policejní uniformě pozitivní na amfetamin

Policisté z pohotovostní motorizované jednotky si v pondělí odpoledne na Nebušické ulici v Praze 6 všimli auta, které řídil muž v policejní kombinéze, proto se ho rozhodli zkontrolovat. Než se za autem stihli otočit, muž zaparkoval a rychle odešel pryč. Policisté ho začali po okolí hledat a po chvilce pátrání ho dohledali, ale uniformu na sobě již neměl.

Celý článek


Ostuda! Party na ulici zahrnovala i nepatřičné kratochvíle a zvrhlosti

Strážníci řešili přestupky ve veřejném pořádku skupinky osob bez domova.  Jeden z nich se před nimi neostýchal ani svléknout. Před odvozem na záchytnou stanici proti němu musela hlídka zakročit za pomoci donucovacích prostředků.

Celý článek


Lucie Vondráčková natáčela klip s Radimem Flenderem

Lucie Vondráčková se vrátila do Prahy a hned se vrhla do práce. Nafotila nové snímky a natáčela nový videoklip.

Celý článek


Irské krimi noir Přiznání Jo Spain hned tak neodložíte

Irská spisovatelka Jo Spain vystudovala prestižní dublinskou Trinity College v Dublinu a působila mj. také jako poradkyně v irském parlamentu. Žije v Dublinu s manželem a čtyřmi dětmi a ve volném čase ráda čte (Jo Nesbo, Liane Moriarty) a sleduje krimi seriály (v poslední době ji dostaly severské hity Most a V pasti). Jo Spain se proslavila svou irskou detektivní sérií s inspektorem Tomem Reynoldsem, která brzy vyjde i v češtině. Přiznání je její první samostatný thriller.

Celý článek


Pozor, na festivalu Benátská! s Impulsem je změna času vystoupení Karla Gotta, Petera Nagyho a Anny K

Hudební festivalu Benátská! s Impulsem se letos v areálu Vestec u Liberce uskuteční 25. až 28. července.

Celý článek


1 ... << 4 5 6 7 8 9 10 >> ... 209