Přehled článků

Masopustní Karneval na Kluzišti Střížkov

V neděli 26. února se můžete těšit na Masopustní Karneval. Od 15:30 do 19 hodin se koná akce pro děti a dospělé, na programu budou soutěže, diskotéka a malování na obličej.

Celý článek


Tematická snídaně na Plechárně: Jordánsko s Lukášem Foktem

Na Plechárně v Praze 14 se celý únor konají tematické snídaně. Během nich se dozvíte zajímavosti z různých koutů světa. Ve středu 22. února se podíváte do Jordánska na slavné město Petra.

Celý článek


Pražské duo 20 Minutes slaví 12 let na scéně, fušuje i do amerického country!

20 Minutes je projekt jednovaječných dvojčat Simony a Alex Denisy Katzer (26), založený v roce 2010 ve věku 14 let. Sestry si samy píší, skládají a produkují vlastní hudební tvorbu, která stojí na pomezí popu, amerického country a RnB.

Celý článek


Jedenáctiletý vandal byl zadržen na pánských toaletách

Teprve jedenáctiletého sprejera chytil ve středu 15. února odpoledne v areálu volejbalových hřišť na Praze 4 muž, který pak přivolal strážníky.

Celý článek


Mladík se na Karlově mostě přivázal k lampě, chtěl umřít

Při kontrole Karlova mostu si v noci na dnešek strážníci všimli mladíka v kraťasech s provazem v ruce, který byl přivázaný k lampě veřejného osvětlení.

Celý článek


Česko má třetího nejlepšího kamnáře v Evropě. V konkurenci obstál 22letý Pavel

Koncem ledna v Rakousku proběhlo mistrovství Evropy kamnářů. V silné konkurenci obstál i český kamnář a z dvoudenního soutěžního klání přivezl bronz.

Celý článek


Luskouní mládě přibývá na váze

Mládě luskouna krátkoocasého narozené v Zoo Praha přibývá na váze. Chovatelé se po konzultaci s Taipei Zoo uchýlili k dokrmování poté, co se potvrdilo, že samice Run Hou Tang nemá dostatek mateřského mléka. Malá samička náhradní stravu ochotně přijímá, a tak nyní první v Evropě narozený luskoun přibírá každým dnem.

Celý článek


Jihoměstský masopust 2023

Jihoměstský masopust se koná sobotu 18. února. Průvod masek s kapelou vychází ve 14 hodin od metra Opatov směrem do Centrálního parku.

Celý článek


Tematická snídaně na Plechárně: Život v Anglii

Na Plechárně v Praze 14 se celý únor konají tematické snídaně. Během nich se dozvíte zajímavosti z různých koutů světa. Ve středu 15. února se s Ondřejem Šormem podíváte na místa a uslyšíte o životě v Anglii.

Celý článek


Bára Kodetová nazpívala píseň pro týrané ženy

V prostorách galerie kavárny Louvre na Národní třídě Barbora Kodetová na konci ledna křtila za účasti řady hostů svou novou píseň, kterou protestuje proti domácímu násilí. K debutovému hudebnímu počinu „Náš dům“ složil text Václav Kopta, který na křtu nesměl chybět.

Celý článek


Buchta z Braníka rozhýbává rázovitou čtvrť a točí o ní podcasty

Mira Košťálková se v Braníku narodila, žije tu a provozuje kavárnu, jejímž prostřednictvím spojuje a podporuje sousedy. Také miluje dobrou kávu a ještě víc tuhle čtvrť i s jejími obyvateli, se kterými a pro které právě natáčí podcasty.

Celý článek


Anna Julie Slováčková se pustila do boje s bulvárem

Zpěvačka Anna Julie Slováčková (27) se k ožehavým tématům nikdy příliš veřejně nevyjadřovala. Teď však přišla změna. Svůj postoj nyní sděluje způsobem sobě vlastním – písní!

Celý článek


KC Zahrada: Žena, která uvařila svého manžela

Hlavním chodem má být „překvapení“. V retrospektivách se divák dozvídá, jaké všechny události předcházely této „poslední večeři“…

Celý článek


Zimní hry na Kluzišti Střížkov

Týden plný sportovních dovedností na ledě na Střížkově pokračuje. Na zájemce čekají soutěže o ceny, hokejový den i bruslení s Olafem.

Celý článek


Tematická snídaně na Plechárně - Saudská Arábie

Na Plechárně v Praze 14 se celý únor konají tematické snídaně. Během nich se dozvíte zajímavosti z různých koutů světa. Ve středu 8. února se s Petrem Mikolandou podíváte na místa a uslyšíte o životě v Saudské Arábii.

Celý článek


1 ... << 4 5 6 7 8 9 10 >> ... 257