Přehled článků

Výstaviště Praha v létě: Dětská lanová stezka, fitness, workout hřiště a veřejné grily

Výstaviště Praha zve návštěvníky na letní sezónu. Vedle atrakcí pro děti, vyžití pro sportovce a piknikových míst se otevřela letní zahrádka restaurace Pražan a nové bistro. Do spodní části areálu mohou nově Pražané projít přímo ze Stromovky. 

Celý článek


Křižíkova fontána se promění v místo, kde se snoubí historie s jógovými pohyby

V rámci projektu YSP si jeho organizátorky připravily speciální celodenní akci, která se uskuteční v prostorách Křižíkovy fontány v Holešovicích. Akce proběhne 10. srpna a její návštěvníci se mohou těšit na skvělé lekce, workshopy i zahraniční lektory.  

Celý článek


Mamma beer, pivo pro pacientky po chemoterapii, je nyní dostupné pro každého

Mamma BEER, speciál z Žateckého pivovaru, je unikátním nealkoholickým pivem určeným pacientkám, které podstupují chemoterapii v rámci léčky rakoviny prsu. Značka, která je majetkem pacientské organizace Mamma HELP, budí zaslouženou pozornost jak v České republice, tak i v zahraničí.

Celý článek


Nultý bod. Festival zahájí kanadská performerka Dana Michel

Festival Nultý bod, který do Prahy pravidelně přiváží to nejzajímavější ze současné zahraniční tvorby na poli cross-over projektů, zahájí 15. července kanadská tanečnice a choreografka Dana Michel se svým zbrusu novým představením. 

Celý článek


Sabor Latino Praha přinese kousek Latinské Ameriky na Náměstí Republiky

Před OC Palladium můžete od 4. do 7. července ochutnat tradiční pokrmy a nápoje z mnoha zemí a regionů Latinské Ameriky. Mexiko, Kuba, Argentina, Chile, Ekvádor, Bolívie, Peru, Kolumbie, Venezuela a Brazílie se vám představí nejen prostřednictvím gastronomie nejlepších českých latino restaurací a barů.

Celý článek


Muž hodil skleněnou láhev do dveří tramvaje

Díky pohotové reakci jednoho z cestujících se strážníkům podařilo zadržet muže, který vhodil skleněnou lahev do dveří tramvaje a roztříštil skleněnou výplň. Toto nebezpečné vandalství se naštěstí obešlo bez zranění.

Celý článek


Šumivá vína, koláče nebo ústřice. Tradiční Francouzský trh na Kampě otevírá své brány

Ve dnech 10. – 14. července se náměstí Na Kampě opět promění v klasickou francouzskou čtvrť. Na své si zde přijdou milovníci dobrého jídla, hudby i francouzské atmosféry. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečná vína, bohatý hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše na malebném náměstíčku u Karlova mostu.

Celý článek


Čtvrtý ročník Palm Off Festu přichází s podtitulem Hrdinové jako my

Mezinárodní setkání divadel střední Evropy Palm Off Fest proběhne v Divadle pod Palmovkou od 22. října do 4. listopadu. Festival již počtvrté nabídne to nejlepší ze středoevropského divadla. Součástí programu bude také přehlídka nejzajímavějších dokumentů, diskuze s tvůrci, scénické čtení, výstava i konference. 

Celý článek


Na kafe s Dvořákem přišly Paulová, Černocká, Tomsová i poslední hospodyně Jana

V Paláci knih Luxor na Václavském náměstí se ve čtvrtek 20. června sešla celá řada příznivců skvělého komika a oblíbeného herce Josefa Dvořáka, který v jednom z největších pražských knihkupectví slavnostně pokřtil svoji nejnovější knihu s názvem „Na kafi s Josefem Dvořákem“.

Celý článek


Další úspěšný návrat divokých koní do Mongolska

Navzdory potížím na začátku transportu, které vyvrcholily vyložením klisny Tanii z letadla těsně před úterním startem z Kbel, se zbývající tři klisny podařilo v pořádku přepravit do Přísně chráněné oblasti Velká Gobi B. V Tachin talu včera po deváté hodině večer vyběhly Tárik, Tara a Spina z přepravních boxů do aklimatizační ohrady. V ní stráví přibližně rok.

Celý článek


Zmlátili muže do bezvědomí

Řidička tramvaje kontaktovala hlídku městské policie ohledně rvačky několika mužů. Jeden z nich měl ležet v bezvědomí na konečné zastávce MHD. Útočníky se podařilo strážníkům ihned dopadnout.

Celý článek


Vodka s pivem dělá divy, agresivní cyklista po této kombinaci použil kolo jako zbraň

Po cyklistickém výletu zasedli kamarádi k pivu a vodce. To, že už je večer a někteří by rádi spali, je ale moc nezajímalo. Strážníci tedy jeli řešit rušení nočního klidu. Cyklista chtěl ale nejdřív dopít. Svoje kolo pak hodil na služební auto městské policie.

Celý článek


Překvapení na lavičce: Nejsi sám, kdo tady má kvér

Minulé pondělí bylo z pohledu strážníků poněkud rušnější u všech pražských škol. Hlídkovali u nich až do konce denní směny, protože se objevily informace o možném útoku na blíže neurčenou českou školu. Informace zachytili policisté na sociální síti a požádali strážníky o pomoc. 

Celý článek


iQport zve na zážitky i poznávání na náplavku

Adrenalinem nabité jízdy v technologicky nejvyspělejší virtuální realitě, unikátní dva komunikující humanoidní roboti, simulace potápějícího se Titanicu nebo jediný oživlý Golem v životní velikosti. 

Celý článek


Na Benátskou za výhodnější cenu

Hudební festivalu Benátská! S Impulsem, na který do areálu Vestec u Liberce jezdí každoročně i mnoho Pražanů, se letos uskuteční 25. až 28. července.

Celý článek


1 ... << 5 6 7 8 9 10 11 >> ... 208