Přehled článků

Chtěla odškodnění za psychickou újmu slepic!

V pojišťovnictví se občas dějí věci těžko k uvěření. Zaměstnanci Direct pojišťovny sestavili koncem roku 8 nejbizarnějších pojistných událostí, se kterými se při práci setkali.

Celý článek


Čivavy vyložili z auta a nechali svému osudu

Oznámení o nálezu dvou psů v ulici Bartoňova v Praze 5 jela hlídka městské policie prověřit 24. prosince po 20. hodině.

Celý článek


Ty bylo o fous! Šestnáctka kombinovala alkohol s léky a nechtěla žít

Šestnáctiletá dívka se v Krčském lese pokusila o sebevraždu. Strážníci ji našli včas, poskytli první pomoc a předali záchranářům.

Celý článek


Pěšky bez hranic, nový film o moderním poutnictví

Režisérka Eva Toulová natáčí polohranný dokumentární film o moderním poutnictví s názvem Pěšky bez hranic. V hlavní roli diváci uvidí Terezu Petráškovou, se kterou zmiňovaná režisérka aktuálně dotočila hraný film Casting na lásku. Natáčení snímku Pěšky bez hranic probíhá na Cyrilometodějských stezkách. Štáb musí podle scénáře ujít po svých bezmála 400 kilometrů. 

Celý článek


Dítě v ohrožení! Opilá žena vyrazila s kočárkem do centra

Svědci upozornili strážníky na opilou ženu s kočárkem. Ta nadýchala dvě promile alkoholu. 

Celý článek


Vltavské dno pod Karlovým mostem ukrývalo čtyři elektrokoloběžky

Potápěči pražských strážníků při svém výcviku objevili pod hladinou Vltavy čtyři sdílené koloběžky.

Celý článek


K zadržení celostátně hledaného muže přispěl kontejner

Pochůzkovou činnost strážníků z Prahy 13 zpestřil muž, u kterého se později ukázalo, že po něm pátrá policie.

Celý článek


Zagorová vyprodala Lucernu. Na koncert si nechala ušít čtvery šaty

Do Lucerny se pravidelně a s velkým úspěchem vrací Hana Zagorová. Té se v úterý 10. prosince podařilo Lucernu vyprodat až po střechu už poosmadvacáté. Pokud vezmeme v potaz kapacitu Lucerny, což je 2500 míst, devítinásobnou Slavici a nejprodávanější českou zpěvačku všech dob Hanku Zagorovou vidělo v průběhu let v nejslavnějším českém kulturním svatostánku 70 000 diváků. 

Celý článek


Senior si chodí občas zastřílet do parku, zadrželi ho policisté

Policisté z pohotovostní motorizované jednotky vyjížděli dnes před polednem do ulice K Sedlišti v Praze 9 k nahlášenému případu střelby v parku.

Celý článek


Praha má první centrum virtuální erotiky ve střední Evropě

Centrum virtuální erotiky nabízí zcela zážitky, které posouvají hranice erotických služeb na novou úroveň. Za jeho vznikem stojí tým podniku Naughty Harbor, vůbec prvního nevěstince s erotickými pannami v Česku. Ve zbrusu novém podniku v centru Prahy mohou návštěvníci vstoupit do vzrušujícího světa virtuální reality a her, kde erotika a sex hrají hlavní roli.

Celý článek


Na Hájích se bruslí zdarma

Praha 11 zve na veřejné kluziště, které je zdarma k dispozici u metra Háje, v areálu tzv. Modré školy. Kluziště je určeno zejména pro rodiny s malými dětmi a fungovat bude do 31. ledna 2020.

Celý článek


Ve spodním prádle obtěžoval kolemjdoucí. Nakonec se jeho stav zhoršil, z úst mu šla pěna

Opilý muž ve spodním prádle budil veřejné pohoršení a obtěžoval zákazníky supermarketu. Alkohol zhoršil jeho zdravotní stav, strážníci ho předali záchranné službě.

Celý článek


Fotbalovému fanouškovi se zachtělo květiny, jeho touha se mu prodražila

Městská policie v Praze 1 sledovala v uplynulých dnech pohyb skupinky fotbalových fanoušků, kteří si čekání na vlak krátili procházkou po centru metropole.

Celý článek


Milovník jogurtů se pustil do cizího auta a nakonec i do sebe

Netradiční nástroj ve formě jogurtu zvolil muž v centru Prahy. Milovník jogurtů jimi pošpinil zaparkované auto i sebe. Jeho jednáním se bude zabývat správní orgán.

Celý článek


Popíjel v metru, nedopadl dobře

Opilý muž v úterý zaměstnal zaměstnance pražského dopravního podniku, strážníky i záchranáře. Víno popíjel v metru a jezdil sem a tam. Pro silnou opilost skončil v nemocnici.

Celý článek


1 ... << 6 7 8 9 10 11 12 >> ... 219