Přehled článků

Dáma roku 2023: Zvítězila žena, která porazila vážnou nemoc

Jako bájný Fénix z popela v roce 2020 vstala Hana Steinbergerová (66) z Pleteného Újezda. Tehdy jí byl odstraněn velký nádor z mozku a nikdo netušil, zda zákrok přežije. Nakonec vše dobře dopadlo. Tedy až na to, že došlo k poškození očního nervu. Paní Hana se rozhodla, že se nebude litovat a schovávat v ústraní, a přihlásila se do soutěže Československá Dáma roku 2023. Tu ve finále vyhrála!

Celý článek


V Praze vystoupí Men4Queen, nemá to být laciná svlíkačka

Celovečerní představení pánské taneční skupiny Men4Queen představuje pánskou show na evropské úrovni. Žádná laciná „svlíkačka“! Čeká vás strhující 90minutové představení, které vás nenechá v klidu. Nejenže uvidíte nádherná muskulaturní těla tanečníků, ale také nebezpečné akrobacie, tanec a zažijete mrazivou vášeň a potěšení! To je jinými slovy MEN4QUEEN STRIP STORY SHOW.

Celý článek


Jakub Kohák coby Aquaman nebezpečně máchal trojzubcem

Tajemství nejhlubších oceánů a prastarou sílu, která se v nich ukrývá, přináší na plátna kin nový snímek z dílny DC Comics. Aquman v podání Jasona Momoi se po pěti letech opět vrací na plátna kin a spolu s ním i nové akční podmořské dobrodružství. Pražské Cinema City IMAX uvedlo snímek Aquaman a ztracené království v rámci poslední slavnostní premiéry v tomto roce. Které celebrity si přišly zpříjemnit vánoční shon návštěvou kina?

Celý článek


Děti ze školek Prahy 11 malovaly své nejbližší, radnice chystá výstavu

V listopadu byli oceněni vítězové dětské výtvarné soutěže Maminka, tatínek nebo někdo blízký. 

Celý článek


4 Tenoři převzali na vánočním koncertě platinovou desku

Vokální formace 4 Tenoři si v pátek 15. prosince v pražské Lucerně převzala platinovou desku Supraphonu za své druhé album Láska prý. Na vánočním koncertě zazpívali nejen písně z tohoto alba, ale i z debutového eponymního alba, které získalo zlatou a platinovou desku již dříve.

Celý článek


Vánoční setkání u zvoničky

Stříbrnou adventní neděli 17. prosince můžete oslavit u zvoničky v Hrdlořezích. Uslyšíte vánoční melodie, ochutnáte teplý čaj i svařené víno nebo si můžete opéct buřty.

Celý článek


Nešťastník skočil z Palackého mostu, do záchrany se zapojili i lidé z náplavky

Pražští policisté minulý týden zachránili z Vltavy muže, který se pokusil spáchat sebevraždu skokem z Palackého mostu. Využili k tomu záchranářský házecí vak, pomohli jim také přihlížející lidé včetně posádky lodi kotvící na náplavce. Vysílený a promrzlý muž vyvázl bez vážnějších následků, skončil v psychiatrické léčebně. Informoval o tom mluvčí Richard Hrdina.

Celý článek


Opilý řidič usnul v křižovatce

Na křižovatce ulic Žatecká x Platnéřská stálo v neděli 3. prosince auto se staženým okénkem, zapnutým rádiem a řidičem se zavřenýma očima. Na oslovení hlídky nejprve nereagoval, proto strážníci zkusili, zda je při vědomí.

Celý článek


Lenka Filipová zpívá v KC Zahrada

Adventní koncert Lenky Filipové s hity jako Zamilovaná nebo Za všechno může čas si můžete poslechnout 13. prosince od 19 hodin.

Celý článek


Praha 9 zřídí Fond pomoci občanům v tíživé životní situaci

Radnice Prahy 9 zřídí takzvaný Fond pomoci. Má sloužit občanům městské části, kteří se ocitli v akutní a mimořádně nepříznivé životní situaci. Schválili to zastupitelé na svém zasedání. Maximální příspěvek jedné osobě bude 20 000 korun ročně.

Celý článek


Proč Milan Šteindler spadl z postele? Byl shozen!

I letos spolek Běhejme a pomáhejme útulkům připravil celorepublikovou sbírku Den zvířat na podporu útulků. Jedná se o akci nejen pro psí a kočičí útulky, ale také farmy, které pečují o týrané koně, hospodářská zvířata, raněné holuby nebo fretky.  

Celý článek


Lucka Borhyová je ambasadorkou módní značky Vuch, navrhne kolekci

Česká módní značka ikonických kabelek, batohů, peněženek a dalších módních doplňků Vuch stále roste. A to nejenom prodeji, širším výběrem produktů, novými designy, ale také spolupracemi se zajímavými osobnostmi. Nedávno oznámila spolupráci s úspěšným návrhářem sneakersek Martinem Brnou a nyní představuje spojení s oblíbenou moderátorkou Lucií Borhyovou.

Celý článek


Jak se slaví Vánoce na Chodovské tvrzi

Nechte se vtáhnout do kouzelného světa Vánoc a lidových tradic. Vychutnejte si koledy, harmonii přátelského setkání i voňavé občerstvení v předvánočním čase na Jižním Městě na Chodovské tvrzi.

Celý článek


Na Letní scénu Musea Kampa vstoupí v červnu Forman

Kdo bude dalším členem vybrané společnosti osobností, jejichž život originální formou přiblíží inscenace na Letní scéně Musea Kampa? Dlouho a s velkou zvědavostí očekávaná odpověď je tady. Osvědčený tvůrčí tým v čele se scenáristkou a producentkou Danielou Sodomovou a režisérkou Adélou Laštovkovou Stodolovou 18. a 19. června 2024 uvede premiéru novinky Forman.

Celý článek


Jihoměstský advent v Praze 11

Až do 21. prosince probíhá v Praze 11 Jihoměstský advent. Vánoce můžete navštívit na Chodovské tvrzi a v KC Zahrada si poslechněte Českou mši vánoční.

Celý článek


1 ... << 6 7 8 9 10 11 12 >> ... 269