„Dáma“ si udělala svým nočním výstupem ostudu

21. června 2016 12:10
Autor: red
V sobotu ve dvě hodiny ráno přijali strážníci z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 1 oznámení, že v Dušní ulici v jednom z místních barů opilá a zároveň agresivní žena napadá hosty.

Když hlídka přijela na místo, mladá žena již stála před podnikem a verbálně i fyzicky útočila na ochranku baru. Strážníci ženu vyzvali k předložení dokladů. Místo občanky však žena chytila strážníka za uniformu a pokusila se ho napadnout.

Hlídka proti ženě zakročila a za použití donucovacích prostředků jí přiložila služební pouta. Amazonku, která nadýchala skoro tři promile, si následně pro její silnou opilost převzala záchranná služba. Jejím chováním se budou zabývat úředníci příslušného správního orgánu.