Dáša ze seriálu Most! se předvedla v Lucerně, byla to podívaná i pro oko nemravovo
Jiří Macháček a Erika Stárková při vystoupení v Lucerně. Foto (3x): Radim Kolibík

Dáša ze seriálu Most! se předvedla v Lucerně, byla to podívaná i pro oko nemravovo

27. dubna 2019 20:19
Autor: red
Skupina Mig 21 se na tři dubnové večery tradičně vrátila do pražského Lucerna Music Baru a uzavřela tam jarní část Hurá! Tour. „Končí Hurá tour a já mám radost, že naši sponzoři si od začátku do konce nepřáli být jmenováni. Jste to totiž vlastně jen a jen vy, naši drazí fanoušci a fanouškyně. O to větší je náš dík," uvedl frontman kapely Jiří Macháček.

Ozdobou pražských koncertů byla herečka Erika Stárková, která všechny přesvědčila, že není jen Dášou, z teď už legendárního seriálu Most!, ale také výbornou zpěvačkou, která s kapelou zazpívala hned dvě písničky, a to Tančím a baladu Orle.

Kapela MIG 21 tu představila i zbrusu nový singl, který se rozhodně objeví v setlistu nadcházejících letních koncertů. „Bylo to zase kromobyčejně krásné, mohli jsme si na vás vyzkoušet naši novinku, píseň Mezku hyjé! a tudíž s ní můžeme rovnou do nahrávacího studia. Těšíme se na vás v létě na festivalech,” dodal Macháček.

Videoklip na již zmíněný song Mezku hyjé! uvede podzimní turné, které Migové odstartují 4. října v Českých Budějovicích. Ostatně všechny podzimní termíny už najdou fanoušci na www.mig21.cz.

mig-21-a-dasa-most-clanek-1

mig-21-a-dasa-most-clanek