Divní muži v autech: Jeden seděl jak oukropek, druhý krvácel
Autor: Redakce
„Čekám na kamaráda,“ řekl. Když se strážníci muže zeptali, co ve vozidle dělá, muž odpověděl, že čeká na kamaráda. Strážníci dále zjistili, že vozidlo je v policejní evidenci vedeno jako odcizené. Mladík měl tudíž smůlu, byl zatčen.
Další případ muže v cizím autě zaznamenali strážníci z Prahy 10 v pondělí brzy ráno v Sazečské ulici.
V dodávce seděl muž, okénko u bočních dveří bylo rozbité. „Okénko už bylo zničené, já se chtěl jen ohřát,“ spustil. K jeho smůle mu zrovna vypadl montážní klíč z kapsy a navíc krvácel. Prořekl se, že se zranil při otvírání okna. Nemělo smysl zapírat, jeho ruce ozdobila pouta.
