DJ BoBo a Kate Matl vystoupí v Praze
Foto: archiv K. Matl a DJ BoBo

DJ BoBo a Kate Matl vystoupí v Praze

24. ledna 2020 18:11
Autor: TZ, red
Popový hudebník, zpěvák a tanečník DJ BoBo se dal dohromady s českou zpěvačkou a tanečnicí Kateřinou Mátlovou, která je známá také jako Kate Matl, a které se občas přezdívá „česká Madonna“. 

DJ BoBo navštívil před pár dny Česko poměrně v utajení. Důvodem je chystané představení, které se uskuteční v květnu v Praze.

„Máme před sebou v pražských Holešovicích, konkrétně 23. května koncert s názvem „90s Explosion open-air festival Praha 2020“. Jde o největší´devadesátkový festival v ČR. Nesmírně se těším, protože domácí publikum je pro mě velmi osobní. Jsem zpěvačkou u DJ BoBa již pátým rokem a zpívat ve vyprodaných halách a arénách po jeho boku je neskutečný zážitek,“ říká Kate Matl.

Kate s DJ BoBo vystupuje v podstatě ve všech hlavních sólových písních, které zná publikum dobře i z let minulých, jako jsou Everybody, Vampires are alive, Freedom, Take me higher a další.

Spolu vystupují po celém světě. „Každý druhý rok máme velké halové turné po celém Německu, které je vždy vyprodané. V posledních letech jsme měli velké koncerty i v jižní Americe. Skandinávie je pak dalším hudebním trhem s početnou základnou fanoušků, kam se rádi vracíme,“ podotkla zpěvačka.

Už pár let otevírají společně Nový rok vystoupením. Letos to bylo v hlavní silvestrovské show pro polskou televizi s rekordní sledovaností 3,5 milionu diváků a s 40 000 fanoušky pod pódiem.