Dny otevřených dveří na Ministerstvu pro místní rozvoj ve znamení 100 let Československa
Prohlídková trasa zahrne i foyer budovy. Foto: MMR

Dny otevřených dveří na Ministerstvu pro místní rozvoj ve znamení 100 let Československa

18. října 2018 12:22
Autor: red
Chcete se dozvědět více o Ministerstvu pro místní rozvoj, o jeho práci, nebo jen poznat pozoruhodné prostory hlavní budovy, která se nachází v historickém centru Prahy na Staroměstském náměstí? Navštivte Dny otevřených dveří Ministerstva pro místní rozvoj ČR, které se konají u příležitosti 100 let od založení Československa. Uvítá vás osobně ministryně Klára Dostálová.

Den otevřených dveří se koná v budově ministerstva na Staroměstském náměstí 6, 27. a 28. října, vždy od 9:30 do 16 hodin.

Ministryně přivítá první návštěvníky ve foyer ministerstva v půl desáté dopoledne. Každý zájemce si bude moci budovu prohlédnout ve skupině s průvodcem v rámci komentovaných prohlídek, které se budou konat každých 30 minut.

Prohlídková trasa zahrne foyer budovy, jednací prostory ministerstva – velkou zasedací místnost, sekretariát a salonek ministryně a sál Akademie veřejného investování s výstavou historických fotografií.

Dále jsou připraveny hned dvě virtuální reality – průjezd sta lety Československé historie a také fotobudka s rekvizitami připomínajícími první republiku.

Pro zájemce o práci ministerstva a například i o dotační programy, pomáhající rozvoji regionů, budou k dispozici informační a propagační materiály. Při vstupu do budovy bude nutné se prokázat průkazem totožnosti.