Dny Prahy 11 zvou do Parku u Chodovské tvrze, kromě koncertů se chystá řada akcí

5. září 2023 16:15
Autor: Alo
Přípravy na tradiční Dny Prahy 11 jsou v plném proudu. Od 7. do 9. září se mohou návštěvníci parku u Chodovské tvrze těšit na bohatý program, chystají se koncerty, folklórní vystoupení, atrakce a aktivity pro děti nebo třeba občerstvení domácí i světové kuchyně. 

Dny Prahy 11 zahájí ve čtvrtek 7. září odpoledne Bombarďák, koncert pro děti plný divokých písní a ztřeštěných tanečků. Následovat bude vystoupení Petra Rezka a následně Janka Ledeckého.

V pátek 8. září se mohou návštěvníci těšit na koncerty Lucie Redlové, Adama Mišíka nebo kapely Portless. Pro děti je připravena Pohádka na Chodovské tvrzi nebo třeba výtvarná dílna. Stejně jako na předchozích ročnících ani letos nebude chybět kaskadérská show jezdců na kolech na rampě. V plánu je i vyhlášení soutěže Zlatý klíč.

Sobotní program bude mít podobu multikulturního festivalu s ochutnávkou exotické gastronomie a nahlédnutím do různých koutů světa.

Přichystány budou i výtvarné dílny inspirované africkým uměním, vystoupí folklórní soubor z Plzně i Ukrajiny a Dny Prahy 11 zakončí koncerty Crazy dogs a Pragasón. Druhá jmenovaná skupina se zaměřuje na kubánské rytmy.