Drama v Letňanech: Žena tlačící kočárek náhle padla na zem
Ilustrační foto: Ivysek / Wikimedia Commons

Drama v Letňanech: Žena tlačící kočárek náhle padla na zem

23. dubna 2019 09:01
Autor: TZ, red
Informaci o zkolabované ženě vedoucí dítě a kočárek v ulici Kladrubská v Praze 18 převzalo operační středisko městské policie v pondělí krátce po poledni od zdravotnické záchranné služby, která žádala o součinnost.

Strážník vykonávající dohled u nedalekého přechodu pro chodce, dorazil na místo za dvě minuty. Podle výpovědi svědků události měla žena s malým dítětem za ruku a batoletem v kočárku náhle padnout na chodník.

Při pádu se udeřila do hlavy a ztratila vědomí. „V okamžiku příjezdu strážníka již komunikovala a stěžovala si na bolest hlavy, břicha a nevolnost. Během rozhovoru strážník zjistil, že je diabetička a zajistil od lidí bydlících v ulici cukr,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Mezitím si jeden z přítomných všiml krabičky ležící na chodníku, kde měla žena tablety s hroznovým cukrem. Ty zabránily případnému upadnutí do šoku.

Po několika minutách dorazila posádka zdravotnické záchranné služby, která si 36 letou ženu převzala do péče a otec dětí, na které strážník mezitím dohlížel.