Drama ve škole: Přišla si „popovídat“ s bývalými spolužáky, vybavila se tyčí a cihlou!
Žena po zadržení. Foto: MP Praha

Drama ve škole: Přišla si „popovídat“ s bývalými spolužáky, vybavila se tyčí a cihlou!

16. května 2018 15:06
Autor: red
Se železnou tyčí si mladá žena přišla v úterý „popovídat“ s jedním ze studentů přímo do laboratoře vysoké školy v Dejvicích. Skončila s pouty na rukou.

Příjezd hlídky městské policie z Prahy 6 „vítali“ dva mladíci slovy: „Rychle, tady, rychle, nemůžeme ji udržet.“ Strážníci byli vysláni prověřit oznámení týkající se agresivní ženy do Technické ulice. S ohledem na situaci, ve které se po příjezdu na místo incidentu ocitli, ženu okamžitě zpacifikovali a nasadili jí pouta.

Svědci, kteří se na místě události taktéž nacházeli, shodně uvedli, že dotyčná přišla do laboratoří vysoké školy s asi metr dlouhou železnou tyčí a dožadovala se komunikace s jedním ze studentů. Ten však kontakt s ní odmítl. Na to sedmadvacetiletá žena napřáhla tyč a chtěla studenta uhodit. Student útok odvrátil a přivolal si na pomoc další studenty a profesora. Společně se jim podařilo ženu vystrkat z budovy ven.

Při tom jeden ze studentů dostal od ženy takzvanou „čelovku“ a profesora stačila pěstí udeřit do obličeje. Následně se uklidnila a odcházela pryč. Po chvilce se však vrátila a cihlou se pokusila útok na skupinku zopakovat.

V tu chvíli se na ni studenti vrhli, strhli ji na zem a drželi ji tak do příjezdu hlídky strážníků. Strážníci následně ženu omezili na osobní svobodě a předali přivolané hlídce Policie ČR k dalšímu opatření. Přivolaní záchranáři rozhodli o jejím převozu na psychiatrii.