Dva nahatý chlapi Zounar s Krausem gratulovali kolegyním
Čtená zkouška nové komedie Osm eur na hodinu, která bude mít premiéru v březnu. Foto: JT Promotion

Dva nahatý chlapi Zounar s Krausem gratulovali kolegyním

7. ledna 2020 22:06
Autor: TZ, red
Asi nejúspěšnějším zájezdovým divadelním představením loňského roku je bezesporu komedie Dva nahatý chlapi francouzského autora Sébastiena Thiéryho, který dokonce sám, když před lety své dílo prezentoval na tiskovce v Paříži, přišel na ni zcela nahý.

V Česku, kde už představení viděly desítky tisíc diváků a další desítky tisíc ještě uvidí, je to hlavně díky skvělému hereckému obsazení ve složení: Martin Zounar, Martina Randová, Martin Kraus a Daniela Šinkorová.

Právě „dva nahatý chlapi“, tedy Zounar s Krausem a ještě s producentem Jiřím Turkem před pár dny v rámci představení v pražském Divadle Palace popřáli herečkám k jejich narozeninám a předali dárečky.

narozeniny-randove-a-sinkorove-na-predstaveni-dva-nahaty-chlapi-foto-jt-promotion „Byly to jedny z nejhezčích narozenin na jevišti, jaké jsem kdy zažila. Děkuji moc, kluci naši zlatí, za úžasné překvapení a taky za fantastický dárky. Myslela jsem, že mě štěstím klepne pepka,“ řekla Daniela Šinkorová.

Už nyní spolu tento ansámbl, ještě spolu s hercem Zbyškem Pantůčkem, zkouší pod režijním vedením Antonína Procházky další komedii od stejného autora – Sébastiéna Thiéryho.

„Jmenuje se to Osm eur na hodinu. Premiéra bude v březnu a moc se na to těšíme. Už zkoušíme a je to bezva…,“ řekl Martin Zounar, který vloni všem vytřel zrak, když právě on mnohým dokázal, jak skvělý a nepřekonatelný je divadelní herec, díky Dvěma nahatým chlapům. Doposud jej diváci znali hlavně jako seriálového herce.

„Máme radost, že se představení lidem líbí a musím se pochlubit, že v některých městech hrajeme dvakrát i třikrát, tak moc se to líbí a lístky jsou skoro vždy okamžitě prodány,“ podotkla „Heluš“ z novácké Ordinace v růžové zahradě Martina Randová, která si spolupráci se všemi kolegy nejenom pochvaluje, ale doslova užívá. „Je to tak skvělá atmosféra, velká legrace, ale hlavně se všemi kolegy obrovská pohoda. A to je pro mě strašně důležité,“ podotkla i průvodkyně televizních proměn Martina Randová.

O čem je nová komedie Osm eur na hodinu?
Jacques a Laurence, bohatý buržoazní pár středního věku, zaměstnává na černo podivnou paní na úklid. Rosa je hotová nešťastnice: nejenže se nechá vykořisťovat svými „zaměstnavateli“ a stará se o svého přítele, který se od ní nechá živit, ale každý den se jí přihodí nějaký malér. Jednou ztratí telefon, podruhé si zablokuje krk, třetí den krvácí z nosu… Řízením osudu se ta smůla přenese na Jacqua s Laurence, kteří se rozhodnou udělat cokoli, aby Rosu a především sebe zachránili od podivného prokletí. Nutno zmínit, že Rosa je ve skutečnosti muž – transvestita.

Komedie Dva nahatý chlapi slibuje legraci a příběh tak trochu ze života