Dvojník Michaela Jacksona Sergio Cortes vystoupí v Praze
Do Prahy míří show Michael Jackson Live Tribute. Foto: Royal Events /2X/

Dvojník Michaela Jacksona Sergio Cortes vystoupí v Praze

18. srpna 2020 15:03
Autor: red
V září to bude už čtyřiadvacet let, co Michael Jackson poprvé a naposledy navštívil Prahu. Jeho koncert, na kterém zněly největší hity a skladby z alba HIStory, tenkrát sledovalo 130 tisíc fanoušků.   

sergio-cortes1 Podobný zážitek si teď mohou zopakovat. Do Prahy totiž míří show s názvem Michael Jackson Live Tribute. Do Fóra Karlín ji 2. října přiveze jediný oficiální dvojník Jacksona, známý španělský umělec Sergio Cortes.

Autentická podoba, hlas, pohyby, originální kostýmy. To všechno dělá osmačtyřicetiletého rodáka z Barcelony jedničku mezi imitátory Krále popu. Sergio Cortes byl Michaelu Jacksonovi navíc blízký, spolupracoval s ním, a dokonce za něho občas zaskakoval.

Po deseti letech od Jacksonovy smrti přiveze do Prahy událost, která se liší od všech alternativních poct Králi popu.

„Ta atmosféra vás doslova pohltí, budete očarováni, nebudete věřit vlastním očím, co se to děje přímo zde, přímo teď a přímo před vámi. Je to něco ohromujícího, okouzlujícího, co se nedá slovy popsat,“ tvrdí pořadatelé této show pořádané na Jacksonovu počest.

K tomu, abyste se zcela pohroužili do světa nesmrtelného Michaela Jacksona, přispěje i choreografie a originální kostýmy.

Do Prahy se těší i samotný Sergio Cortes. „Michael byl populární na celém světě a vím, že měl a stále má velkou fanouškovskou základnu i v České republice. Věřím, že mu všichni společně vzdáme v Praze hold. Už se toho nemůžu dočkat,“ sdělil.