Festival pro kutily: Hobby fest

Festival pro kutily: Hobby fest

29. srpna 2014 08:18
Ojedinělá akce, která má za cíl prezentovat služby a výrobky místních podnikatelů, startuje na náměstí Jiřího z Poděbrad dnes v 10 hodin a potrvá do 31. srpna. Cílem projektu je podpora řemesel a společností v městské části Praha 3.

Hobby fest 2014 je určený pro majitele a nájemce domů, chataře, zahrádkáře a chovatele. Jeho záměrem je ukázat obyvatelům Prahy 3, jaké možnosti jim nabízí třetí městská část.

Místní podnikatelé tak budou mít možnost prezentovat svoji činnost v konkurenci nadnárodních společností.

K vidění bude různorodý sortiment zboží, jako kuchyňské potřeby, nábytek, zdravotní matrace, chovatelské potřeby, květiny, skleníky, solární panely. Svoje služby představí svaz chovatelů, svaz zahrádkářů, dráteníci a jiné firmy, co nabízejí drobné stavební úpravy.

Jelikož se jedná o poslední prázdninový víkend, nebude chybět ani speciální program pro děti, ve kterém se budou moct aktivně zapojit do vybraných řemesel a navíc si rozšířit obzor při poznávání jednotlivých oborů.

Kromě přehlídky řemesel se návštěvníci můžou návštěvníci těšit i na vystoupení kapel Frajara Putika, Ocho Rios, Šarkani nebo Michal Tučný Revival.