Finalistka SuperStar Šenková pracuje v rádiu, pro focení odložila podprsenku
Leona Šenková pro rádio nafotila sexy fotky, při kterých odložila také podprsenku. Foto: MEDIA MARKETING SERVICES

Finalistka SuperStar Šenková pracuje v rádiu, pro focení odložila podprsenku

4. ledna 2023 10:49
Autor: Hla
Pamatujete si ještě na Leonu Šenkovou, rockovou divu z první Česko-slovenské SuperStar? Tak tahle rockerka teď zažívá jedno z nejlepších období svého života, protože se jí splnil sen. Nově získala koncem loňského roku práci snů a moderuje o víkendu na svém oblíbeném Rock rádiu.  

Zpěvačka, populární zejména v rockové komunitě, je matkou samoživitelkou, a tak toužila dlouhou dobu po nějakém stabilním zaměstnání s pravidelným příjmem. Rok 2022 ji tak přinesl výzvu, kterou nemohla odmítnout.   

„Na Rock rádiu moderuju Rockovej víkend a je to naprosto skvělý. Jsem takový rockový DJ, co pouští lidem, kteří jsou na stejné vlně jako já, oblíbené rockové pecky. Navíc tím, že jde o víkendové vysílání, tak dokážu práci skvěle skloubit nejen s péčí o syna, ale taky s dalším zaměstnáním ve školce, ke kterému jsem se v době pandemie vrátila. A do toho samozřejmě ještě zpívám, ale vše se dá zvládnout, když máte hodné babičky a možnost hlídání,“ pochvaluje si novou práci Leona Šenková. 

Leona už v SuperStar předvedla, že má kromě obrovského hlasu i exhibicionistickou povahu, což je skvělý předpoklad i pro moderátorskou profesi. Pro rádio dokonce nafotila na úvod sexy fotky, při kterých odložila také podprsenku.   

„Ráda provokuji a Rock rádio si mě vybralo právě proto, že jsem taková rocková dračice. Takže ano, fotky jsou odvážnější a dráždivější, ale na druhou stranu jsou slušný, stejně jako je rock slušná muzika,“ říká se smíchem Leona.  

A stihla už v rádiu i nějaký průser? „Zatím se mi rádiové průsery celkem vyhýbají, i když teda na silvestra jsem si letos střihla vysílání jen po tříhodinovém spánku, takže to byla celkem jízda. Ale moderování v rádiu je takový adrenalin, že snad posluchači ani můj spánkový deficit nepoznali. Já miluji život, výzvy, muziku a celkově tuhle práci komedianta. Věřím, že když to člověk dělá srdcem a vychází to z hloubi duše, tak se mu průsery vyhýbají,“ říká rocková zpěvačka a dnes už i moderátorka Rock rádia Leona Šenková.