Gram Bazaar: na Náplavce vystoupí Kittchen + Five Seconds To Leave + další

30. srpna 2014 11:17
Další vydání Gram Bazaaru pořádá Full Moon magazín ve spolupráci s populárním Bajkazylem na Náplavce. Letní edice vinylové burzy a výměnného bazaru pro všechny fanoušky gramodesek, record shopy a labely se koná v sobotu 6. září od 14 hodin. Během odpoledne a večera vystoupí skupiny Five Seconds to Leave, Kill The Dandies!, Kittchen a Were Mute. Po desáté zakončí akci jedním ze svých pověstných setů Kreaton DJs.

Gram Bazaar v žádném případě není akcí jen pro obchodníky, výrobce a profesionály, naopak. Hlavní zásadou je, že se jí může účastnit každý. Protože každý má doma několik desek, které by někomu jinému udělaly mnohem větší radost. Přijďte je prodat, koupit nebo vyměnit!

Účast na Gram Bazaaru přislíbily tyto obchody a labely: Damage Done, Day After, Happy Feet, Indies, Magick Disk Musick, Malarie, Minority Records, Musictown, Phono.cz, Piper Records, Polí pět, Rekomando, Starcastic. Většina zúčastněných chystá speciální nabídky a výrazné slevy. První Gram Bazaar se konal s velkým úspěchem v prosinci loňského roku v Malostranské besedě, kam se také před Vánoci znovu vrátí.

Vstup na letní vydání Gram Bazaaru je zcela zdarma.

Program:
16:30 WERE MUTE
18:00 KITTCHEN
19:30 FIVE SECONDS TO LEAVE
21:00 KILL THE DANDIES!

po 22:00 Kreaton Dj’s